VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, badmintonu, stolního tenisu, futsalu a volejbalu.

14.2.2008
SDÍLEJ:

Mladším žákyním při šesté Velké ceně Horažďovic kralovala domácí talentovaná stolní tenistka Iva ŠourováFoto: DENÍK/Radmila Nagovská

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B

17. kolo: TJ Šumperk - BK Příbor 63:73 (27:25, 38:47, 54:58), BK Pliska Studánka Pardubice B – TJ Start Havířov 72:84, SBŠ Ostrava B - TJ Jiskra Kyjov 73:56, SBŠ Ostrava - SKB Tišnov 81:55, SK UP Olomouc - BSK TJ Jičín 70:66, OSK Olomouc - Sokol Hradec Králové B 82:51

18. kolo: BK Pliska Studánka Pardubice B - BK Příbor 66:73 (23:15, 36:32, 54:48), TJ Šumperk – TJ Start Havířov 69:98, SBŠ Ostrava - TJ Jiskra Kyjov 82:50, SBŠ Ostrava B - SKB Tišnov 68:59, OSK Olomouc - BSK TJ Jičín 92:58, SK UP Olomouc - Sokol Hradec Králové B 68:73

Liga mladých mužů U20, skupina B

19. kolo: A plus OHL ŽS Brno - BK Frýdek-Místek 82:46, Basketbal Svitavy - BC Vysočina 89:53, TJ Šumperk - Jiskra Humpolec 95:79, Proton Zlín - Gymnázium Hladnov 78:56, Jiskra Kyjov - BK Opava 36:86

20. kolo: A plus OHL ŽS Brno - BC Nový Jičín 104:54, TJ Šumperk - BC Vysočina 87:63, Basketbal Svitavy - Jiskra Humpolec 68:58, Jiskra Kyjov - Gymnázium Hladnov 64:74, Proton Zlín - BK Opava 79:77

Sdružený okresní přebor, skupina C

12. kolo: BC Nový Jičín B - Basketbal Jameson Boys Valašské Meziříčí 91:57, BK Lipník nad Bečvou – TJ Zbrojovka Vsetín 88:90

Oblastní přebor žen

10. kolo: BK Příbor - TJ Start Havířov 75:66

Oblastní přebor žáků U14

8. kolo: TJ Lokomotiva Krnov - TJ Gymnázium Hladnov 115:12 a 112:14, TŽ Třinec - SBK Valašské Meziříčí 64:32 a 84:52

Oblastní přebor starších minižákyň

14. kolo: TJ Lokomotiva Krnov – Sportovní basketbalová škola Ostrava C 51:53 a 42:40

Oblastní přebor mladších minižáků

8. kolo: BK Příbor - BC Nový Jičín 109:16 a 97:12, TJ Lokomotiva Krnov – TJ Hlučín 55:45 a 52:31, TJ Start Havířov – BK NH Ostrava A 18:84 a 34:76

Oblastní přebor mladších minižákyň

8. kolo: BK Příbor - Sportovní basketbalová škola Ostrava A 43:63 a 37:65, Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BK Frýdek-Místek 11:79 a 12:82, TJ Start Havířov – TJ Lokomotiva Krnov 38:56 a 21:58

Oblastní přebor nejmladších minižáků

6. kolo: BK Příbor – BK Snakes Ostrava 111:14 a 90:18, BK NH Ostrava B – TJ Start Havířov 5:30 a 10:40

Tabulky najdete na stránkách: www.cbf.cz

BADMINTON

2. liga – skupina východ

Finálová část, 4. kolo: BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška B 5:3, TJ Orlová-Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 2:6, TJ Orlová-Lutyně - Sokol Dobruška B 4:4, SK Badminton Přerov B - SK Badminton Přerov A 3:5, VŠTJ UK Hradec Králové - Sokol Brno Jehnice B 5:3, Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov B 2:6, SK Badminton Přerov A - VŠTJ UK Hradec Králové 4:4, Sokol Brno Jehnice B - SK Badminton Přerov A 2:6, SK Badminton Přerov B - UK Hradec Králové 5:3

Tabulky najdete na stránkách: www.czechbadminton.cz

FUTSAL

19. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - Zvěřaci Ostrava 3:1, Apollón Horní Bludovice - FC Sezam-Langer Ostrava 10:4, FC Parlament Ostrava - SK Krmelín 4:0, Kavárna Fer@net Ostrava - VŠB TU-Megas Ostrava B 3:7, F.T. Brušperk - FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem 4:1, KFV Roub Vítkovice - AC Gamaspol Jeseník 2:4

Tabulky najdete na stránkách: www.efutsal.cz

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor mužů, 1. třída

16. kolo: TJ Spartak Bílovec A - TJ Frenštát pod Radhoštěm C 5 13, TJ Mořkov A - TJ Odry B 12 6, TJ Odry C - TJ Sokol Příbor B 4 14, TJ Frenštát pod Radhoštěm D - TJ Sokol Slatina A 13 5, TJ Fulnek A - Tatra Kopřivnice B 12 6

Okresní přebor mužů, 2. třída

12. kolo: TJ Sokol Příbor C - TJ Mořkov C 15:3, Tatra Kopřivnice C - TJ Frenštát pod Radhoštěm E 2:16, TJ Spartak Bílovec B - TJ Studénka D 11:7

Tabulky najdete na stránkách: www.stolnitenis.kvalitne.cz

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B, o 7. – 11. místo

5. kolo: TJ Nový Jičín - Sokol Zbečník 3:0 (15, 12, 27), TJ Sokol Bedřichov - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3

Extraliga juniorek, skupina B, o 7. – 12. místo

5. a 6. kolo: SK Slavia Praha - SK UP Olomouc 3:2 a 3:1

Extraliga kadetů, skupina B, o 7. – 12. místo

Klub volejbalu Kopřivnice - Ervěnice-Jirkov 1:3 (15, -20, -22, -21), VK Sokol Česká Třebová - Klub volejbalu Kopřivnice 3:2 (13, -22, -21, 20, 9), Klub volejbalu Kopřivnice - Volejbalový klub České Budějovice 0:3 (-14, -22, -18), SKV Ústí nad Labem - Klub volejbalu Kopřivnice 2:3 (-16, 18, -11, 19, -13), Klub volejbalu Kopřivnice - TJ Spartak Velké Meziříčí 0:3 (-19, -11, -18)

Ostatní výsledky 2. kola: Volejbalový klub České Budějovice - TJ Spartak Velké Meziříčí 3:0, SKV Ústí nad Labem - Česká Třebová 0:3, Volejbalový klub České Budějovice - SKV Ústí nad Labem 3:0, TJ Spartak Velké Meziříčí - Ervěnice-Jirkov 3:0, SKV Ústí nad Labem - TJ Spartak Velké Meziříčí 0:3, Ervěnice-Jirkov - VK Sokol Česká Třebová 2:3, TJ Spartak Velké Meziříčí - Česká Třebová 3:0, Volejbalový klub České Budějovice - Ervěnice-Jirkov 3:0, Ervěnice-Jirkov - Ústí nad Labem 3:0, Česká Třebová - Volejbalový klub České Budějovice 0:3

Krajský přebor mužů, 1. třída

23. a 24. kolo: VSK VŠB-TU Ostrava - Klub volejbalu Kopřivnice 3:2 (24, -19, 19, -25, 12) a 3:0 (21, 18, 17), LIGNUM Morávka - TJ Nový Jičín 3:0 (13, 19, 23) a 2:3 (23, -22, 20, -19, -10), VK Opava B - VK DHL Ostrava 3:1 a 3:1, SK ANAJ Metylovice - SK AZ Kylešovice 3:2 a 1:3, TJ Sokol Palkovice - TJ Jäkl Karviná 3:0 a 3:0

Krajský přebor žen, 1. třída

23. a 24. kolo: VK Kylešovice - TJ Odry 3:2 (23, 14, -23, -13, 13) a 3:1 (19, 23, -10, 18), TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Sokol Svinov 3:1 (-13, 18, 21, 24) a 2:3 (19, -18, 16, -19, -11), TJ Fulnek - TJ Krnov 3:1 (15, -23, 14, 22) a 3:0 (21, 23, 25), TJ Spartak Bílovec - VSK VŠB-TU Ostrava 1:3 (20, -22, -17, -19) a 0:3 (-23, -19, -24), VK Vratimov - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:1 a 3:1

Krajský přebor juniorů

23. a 24. kolo: TJ Sokol Pstruží - Klub volejbalu Kopřivnice A 0:3 (-18, -12, -22) a 3:1 (-21, 22, 23,1 3), Slavia Havířov - DTJ Polanka nad Odrou 0:3 a 3:1

Krajský přebor juniorek, skupina B

33. a 34. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ Kotouč Štramberk 3:1 (21, 25, -12, 22) a 3:2 (20, -16, -19, 17, 13), TJ Pražmo - Raškovice - TJ TŽ Třinec 3:1 a 3:0, TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Sokol Kozlovice 0:3 a 0:3, SK ANAJ Metylovice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 a 1:3, TJ Rožnov - TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem 3:0 a 0:3

Krajský přebor kadetů

23. a 24. kolo: TJ Nový Jičín - VK Opava 3:1 (-25, 16, 16, 15) a 3:1 (-23, 19, 16, 25), TJ Intext Krnov - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 a 3:0, VK DHL Ostrava B - Orlová 2:3 a 3:1

Krajský přebor kadetek

23. a 24. kolo: ŠSK IR-PROGRES Bílovec - SKG Český Těšín 3:2 (18, -24, -21, 12, 8) a 3:0 (18, 18, 13), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - Klub volejbalu Kopřivnice 3:1 (23, -21, 20, 20) a 3:0 (15, 16, 14), TJ Mittal Ostrava C - VK DHL Ostrava 3:1 a 0:3, TJ Jäkl Karviná - TJ Sokol Poruba 3:0 a 3:1

Tabulky najdete na stránkách: www.cvf.cz nebo www.ofisport.cz

14.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení