VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Sportovní výsledky basketbalu, futsalu, stolního tenisu a volejbalu.

28.2.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Miroslav Sixta

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B

19. kolo: SK Basketbal Tišnov - BK Příbor 56:57 (12:16, 31:20, 49:42), OSK Olomouc - TJ Šumperk 88:45, Sportovní basketbalová škola Ostrava - Sokol Hradec Králové B 73:47, Sportovní basketbalová škola Ostrava B - BSK TJ Jičín 83:52, Jiskra Kyjov - Start Havířov 54:64

20. kolo: 119. Jiskra Kyjov - BK Příbor 59:52, SK UP Olomouc - TJ Šumperk 61:49, Sportovní basketbalová škola Ostrava - BSK TJ Jičín 100:46, Sportovní basketbalová škola Ostrava B - Sokol Hradec Králové B 58:54, SK Basketbal Tišnov - Start Havířov 80:74

Liga mladých mužů U20, skupina B

21. kolo: Jiskra Humpolec - BC Nový Jičín 77:80 (17:27, 47:43, 66:61), A plus OHL ŽS Brno - Proton Zlín 63:74, BK Opava - TJ Šumperk 122:52, TJ Gymnázium Hladnov - Basketbal Svitavy 93:48, BC Sokol Vysočina - BK Frýdek-Místek 77:82

22. kolo: BC Vysočina - BC Nový Jičín 69:127 (13:22, 24:61, 45:95), A plus OHL ŽS Brno - Jiskra Kyjov 99:58, TJ Gymnázium Hladnov - TJ Šumperk 62:59, BK Opava - Basketbal Svitavy 110:29, Jiskra Humpolec - BK Frýdek-Místek 80:60

Sdružený okresní přebor mužů, skupina C

13. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm – BC Nový Jičín B 64:54, TJ Zbrojovka Vsetín – TJ Sigma Hranice 85:51, Basketbal Jameson Boys Valašské Meziříčí – BK Lipník nad Bečvou 97:52

Oblastní přebor kadetů U16

10. kolo: BK Příbor - TJ Start Havířov A 72:46 a 87:43

Oblastní přebor žáků U14

9. kolo: BK Snakes Ostrava B - BC Nový Jičín 51:73 a 52:63, TJ Gymnázium Hladnov - TŽ Třinec 38:88 a 17:90

Oblastní přebor starších minižáků

7. kolo: Sokol Karviná - BK Snakes Ostrava A 25:91, BK NH Ostrava - Sokol Karviná 165:12, BK Snakes Ostrava A – BK NH Ostrava 15:80

Oblastní přebor starších minižákyň

15. kolo: Sportovní basketbalová škola Ostrava B – TJ Lokomotiva Krnov 23:73 a 12:69

Oblastní přebor mladších minižáků

9. kolo: TJ Lokomotiva Krnov - BK Příbor 22:76 a 27:94, BK NH Ostrava A - BC Nový Jičín 142:11 a 175:9, TJ Hlučín - BK NH Ostrava B 80:14 a 76:18

Oblastní přebor mladších minižákyň

9. kolo: BK Příbor - TJ Start Havířov 81:22 a 82:15, BK Frýdek-Místek – TJ Lokomotiva Krnov 87:42 a 82:36, Sportovní basketbalová škola Ostrava A - Sportovní basketbalová škola Ostrava B 58:14 a 54:16

Oblastní přebor nejmladších minižáků

7. kolo: BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava A 41:37 a 24:49

Tabulky najdete na stránkách: www.cbf.cz

FUTSAL

Moravskoslezská divize F

21. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - Kavárna Fer@net Ostrava 9:2 (4:1), KFV Roub Vítkovice - SVP Tsunami Příbor 3:3 (1:1), FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem - Zvěřaci Ostrava 6:5, F.T. Brušperk - FC Parlament Ostrava 6:9, FC Sezam - Langer Ostrava - SK Krmelín 7:3, Apollón Horní Bludovice - VŠB TU-Megas Ostrava B 4:2

Tabulky najdete na stránkách: www.efutsal.cz

STOLNÍ TENIS

Okresní přebor 1. třídy

17. kolo: TJ Fulnek A - TJ Studénka C 18:0, Tatra Kopřivnice B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 10:8, TJ Sokol Slatina A - TJ Odry C 8:10, TJ Sokol Příbor B - TJ Mořkov A 7:11, TJ Odry B - TJ Spartak Bílovec A 18:0, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - TJ Fulnek B 18:0

Okresní přebor 2. třídy

13. kolo: TJ Spartak Bílovec B - TJ Mořkov B 12:6, TJ Studénka D - Tatra Kopřivnice C 18:0, TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Sokol Příbor C 10:8

Tabulky najdete na stránkách: www.stolnitenis.kvalitne.cz

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina II., o 7. – 11. místo

7. kolo: TJ Nový Jičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:2 (19, -9, -19, 22, 12), TJ Sokol Bedřichov - VK Moravská Slávia Brno 0:3

Extraliga juniorek, skupina II., o 7. – 12. místo

11. a 12. kolo: TJ Nový Jičín - TJ DDM Brno 3:2 (24, -14, 24, -23, 14) a 3:2 (-18, 23, 23, -20, 13), SK UP Olomouc - SK Slavia Praha 3:0 a 3:0, TJ Sokol Frýdek - Místek - VSK Český Krumlov 3:1 a 0:3

1. liga juniorů, skupina B

27. a 28. kolo: JMP Brno B – TJ Nový Jičín 3:1 (-25, 20, 20, 13) a 3:2 (-16, 17, 19, -23, 18), VK Opava - VO TJ Lanškroun 3:0 a 3:0, VK Hronov - TJ Sokol Česká Třebová 3:0 a 3:2, TJ Znojmo - TJ Sokol Drásov 0:3 a 2:3

1. liga kadetek, skupina B

27. a 28. kolo: TJ Sokol Zbečník - TJ Nový Jičín 3:2 (-20, 15, 22, -12, 19) a 1:3 (-14, -17, 24, -23), PSK Přímětice - ŠSK Demlova Jihlava 3:1 a 3:0, TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště - TJ Jiskra Havlíčkův Brod 0:3 a 0:3, TJ Sokol Česká Třebová - SG Ludvíka Daňka Brno B 3:1 a 3:2, VO TJ Lanškroun - TJ Sokol Šternberk 2:3 a 3:0

Krajský přebor mužů, 1. třída

27. a 28. kolo: VK Opava B - Klub volejbalu Kopřivnice 1:3 (-22, -11, 25, -22) a 1:3 (23, -13, -26, -19), TJ Nový Jičín - SK AZ Kylešovice 2:3 (23, 29, -18, -20, -14) a 1:3 (13, -13, -16, -21), VK DHL Ostrava - LIGNUM Morávka 1:3 a 1:3, SK ANAJ Metylovice - TJ Jäkl Karviná 3:1 a 2:3, VSK VŠB-TU Ostrava - TJ Sokol Palkovice 0:3 a 1:3

Krajský přebor žen, 1. třída

27. a 28. kolo: VK Vratimov - TJ Odry 3:1 (-22, 18, 23, 25) a 3:1 (-17, 18, 21, 22), TJ Fulnek - VSK VŠB-TU Ostrava 3:2 (14, -23, -23, 16, 18) a 3:2 (-21, 18, 22, -23, 5), TJ Frenštát pod Radhoštěm - VK Kylešovice 1:3 (-15, 21, -20, -15) a 1:3 (-15, 19, -12, -21), TJ Spartak Bílovec - TJ Sokol Svinov 1:3 (17, -19, -23, -17) a 3:2 (21, -18, 19, -21, 12), TJ Krnov - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 1:3 a 2:3

Krajský přebor juniorů

27. a 28. kolo: Klub volejbalu Kopřivnice A - TJ Krnov 3:2 (-14, -25, 16, 21, 11) a 3:0 (22, 21, 17), TJ Sokol Pstruží - DTJ Polanka nad Odrou 3:1 a 3:0

Krajský přebor kadetů

25. a 26. kolo: SK Slezan Orlová – TJ Nový Jičín 0:3 (-13, -16, -9) a 2:3 (18, -15, -18, 31, -10), TJ Sokol Frýdek-Místek - VK DHL Ostrava B 3:1 a 3:2

Krajský přebor kadetek

27. a 28. kolo: ŠSK IR-PROGRES Bílovec - TJ Jäkl Karviná 3:0 (7, 20, 15) a 3:0 (12, 11, 8), DHL Ostrava - Klub volejbalu Kopřivnice 0:3 (-18, -13, -14) a 0:3 (-7, -8, -23), TJ Mittal Ostrava C – TJ Mittal Ostrava B 1:3 a 0:3

Tabulky najdete na stránkách: www.cvf.cz

Autor: Jan Kešelák

28.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Jeseníku zažívají podařený vstup do sezony, když uspěli i ve druhém zápase, ve kterém zvítězili v Odrách 3:2.

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Křišťálová Lupa 2017

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Frenštát jede. Vykradl Český Těšín a teď hostí nováčka

Fotbalisté Frenštátu otočili duel v Českém Těšíně a i díky dvěma trefám kanonýra Klimpara slavili vítězství 3:1.  

Bílovec neuspěl na hřišti Staré Bělé

Tým Tomáše Černína prohrál na hřišti Staré Bělé 1:4 a o první výhru v novém ročníku krajského přeboru se může pokusit v neděli, kdy doma vyzve Pustou Polom.  

Vznikla petice kvůli silnici

Přejít z jedné části Kunína do druhé je velký problém. Důvodem jsou projíždějící auta. Obyvatelé obce proto podepisují petici.

Divizní Nový Jičín stále čeká na první výhru

 Novojičínští fotbalisté nevyhráli ani ve třetím divizním kole, když padli v Hranicích. Nyní hostí v sobotu nováčka z Bohumína.  

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení