VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky

Novojičínsko - Výsledky a tabulky basketbalu, futsalu, stolního tenisu a volejbalu.

31.1.2008
SDÍLEJ:

Foto:

BASKETBAL

Liga starších dorostenek, skupina B

15. kolo: SBŠ Ostrava B - BK Příbor 57:56, Sokol Hradec Králové B - BK Pliska Studánka Pardubice B 71:54, BSK TJ Jičín - TJ Šumperk 83:57, SKB Tišnov - OSK Olomouc 32:101, TJ Jiskra Kyjov - SK UP Olomouc 65:69, SBŠ Ostrava - Start Havířov 88:53

16. kolo: SBŠ Ostrava - BK Příbor 81:55, BSK TJ Jičín - BK Pliska Studánka Pardubice B 81:79, Sokol Hradec Králové B - TJ Šumperk 72:59, TJ Jiskra Kyjov - OSK Olomouc 50:82, SKB Tišnov - SK UP Olomouc 55:70, SBŠ Ostrava B - Start Havířov 61:56

1. OSK 16 15 1 1381:815 31
2. SBŠ 16 14 2 1282:949 30
3. SBŠ B 16 12 4 1152:1038 28
4. Hr. Králové B 16 9 7 1063:1052 25
5. Havířov 16 8 8 1136:1171 24
6. Tišnov 16 8 8 937:1039 24
7. Příbor 16 7 9 992:1064 23
8. Šumperk 16 6 10 1023:1131 22
9. SK UP 16 5 11 950:1168 21
10. Pardubice B 16 4 12 1035:1157 20
11. Kyjov 16 4 12 920:1073 20
12. Jičín 16 4 12 1053:1267 20

Liga mladých mužů U20, skupina B

17. kolo: BC Nový Jičín - Basketbal Svitavy 72:70 (10:14, 29:34, 54:55), A plus OHL ŽS Brno - BK Opava 78:74, Jiskra Humpolec - Jiskra Kyjov 67:76, BC Vysočina - Proton Zlín 80:108, BK Frýdek-Místek - TJ Šumperk 61:83

18. kolo: BC Nový Jičín - TJ Šumperk 79:73 (20:18, 43:39, 57:51), A plus OHL ŽS Brno - Gymnázium Hladnov 87:63, BC Vysočina - Jiskra Kyjov 70:54, Jiskra Humpolec - Proton Zlín 78:113, BK Frýdek-Místek - Basketbal Svitavy 68:58

1. Opava 16 15 1 1505:917 31
2. Zlín 16 14 2 1515:1049 30
3. Brno 16 12 4 1270:1021 28
4. Hladnov 16 10 6 1287:1178 26
5. Kyjov 17 9 8 1142:1245 26
6. Šumperk 16 9 7 1243:1114 25
7. Nový Jičín 17 7 10 1217:1390 24
8. Fr.-Místek 17 4 13 1118:1314 21
9. Humpolec 16 5 11 1066:1317 21
10. Vysočina 16 2 14 971:1510 18
11. Svitavy 15 2 13 882:1161 17

Oblastní přebor kadetů U16

8. kolo: BK Příbor - NH Ostrava B 70:57 a 77:56

1. Havířov A 18 16 2 1537:1070 34
2. Krnov B 18 11 7 1202:1205 29
3. Příbor 14 14 0 1237:612 28
4. NH B 16 10 6 1181:967 26
5. Opava B 18 6 12 1113:1145 24
6. Havířov B 18 6 12 1097:1335 24
7. Fr.-Místek 18 6 12 844:1200 24
8. Orlová 16 7 9 972:1083 23
9. Hlučín 16 0 16 688:1254 16

Oblastní přebor žáků U14

7. kolo: TŽ Třinec - Snakes Ostrava B 84:60 a 103:62, TJ Lokomotiva Krnov - SBK Valašské Meziříčí 82:22 a 72:27

1. Třinec 8 8 0 807:336 16
2. Nový Jičín 8 8 0 700:290 16
3. Snakes B 10 5 5 781:597 15
4. Krnov 10 5 5 607:551 15
5. Val. Meziříčí 10 2 8 418:774 12
6. Hladnov 10 0 10 214:979 10

Oblastní přebor starších minižákyň

13. kolo: SBŠ Ostrava B - SBŠ Ostrava A 18:90 a 18:96

1. Příbor 22 22 0 2448:451 44
2. SBŠ A 22 20 2 2250:472 42
3. Fr.-Místek 22 13 9 1118:1020 35
4. SBŠ C 24 10 14 872:1779 34
5. Krnov 22 3 19 638:1777 25
6. SBŠ B 24 0 24 438:2265 24

Oblastní přebor mladších minižáků

2. kolo: TJ Start Havířov - Snakes Ostrava 22:52 a 12:57

7. kolo: TJ Start Havířov - Nový Jičín 98:10 a 105:8

1. Snakes 14 13 1 1149:375 27
2. Příbor 14 10 4 902:640 24
3. NH A 12 11 1 1354:245 23
4. Havířov 14 8 6 758:625 22
5. Krnov 14 5 9 531:1022 19
6. NH B 14 4 10 420:853 18
7. Hlučín 14 4 10 397:879 18

Oblastní přebor mladších minižákyň

7. kolo: BK Frýdek-Místek - BK Příbor 33:62 a 28:66, TJ Lokomotiva Krnov - SBŠ Ostrava B 108:22 a 70:27, SBŠ Ostrava A – TJ Start Havířov 89:11 a 87:0

1. SBŠ A 14 14 0 1168:259 28
2. Příbor 14 12 2 1153:415 26
3. Fr.-Místek 14 6 8 724:700 20
4. Krnov 14 6 8 626:823 20
5. Havířov 14 4 10 487:823 18
6. SBŠ B 14 0 14 179:1317 14

Oblastní přebor nejmladších minižáků

5. kolo: BK Příbor - NH Ostrava A 76:28 a 70:29, NH Ostrava B - Snakes Ostrava 20:38 a 28:34

1. Příbor 8 8 0 689:133 16
2. NH A 8 6 2 393:269 14
3. NH B 8 2 6 179:431 10
4. Snakes 6 2 4 151:237 8
5. Havířov 6 0 6 76:418 6

FUTSAL

Divize F

17. kolo: Tatran Baracuda Jakubčovice - FSC KOMAX Kunčice pod Ondřejníkem 4:5, F.T. Brušperk - SVP Tsunami Příbor 9:2, FC Sezam - Langer Ostrava - AC Gamaspol Jeseník 1:10VŠB TU-Megas Ostrava B - SK Krmelín 3:3, KFV Roub Vítkovice - Apollón Horní Bludovice 9:7, Kavárna Fer@net Ostrava - FC Parlament Ostrava 5:9

1. Parlament 16 11 2 3 87:63 35
2. Jakubčovice 16 11 1 4 115:63 34
3. Kunčice p. O. 16 10 3 3 97:58 33
4. Brušperk 16 11 0 5 93:65 33
5. Krmelín 16 10 2 4 82:54 32
6. Jeseník 16 10 1 5 109:80 31
7. VŠB TU B 15 6 3 6 54:57 21
8. H. Bludovice 15 6 2 7 79:88 20
9. S.-Langer 16 5 0 11 74:120 15
10. Vítkovice 15 4 1 10 55:79 13
11. Příbor 15 3 1 11 59:99 10
12. Fer@net 15 3 0 12 45:101 9
13. Zvěřaci 15 2 2 11 41:63 8

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů – skupina D

13. kolo: Mittal Ostrava C - KST Dolní Němčí A 10:0, KLUBsten Karviná A - KST Zlín B 10:8, MG O.GAS Vratimov A - Pramet Šumperk A 4:10, Vagónka Studénka A - Omya Jeseník B 6:10, OP Prostějov A - Sokol Čechovice A 9:9, LOKO Zábřeh A - TJ Rožnov p. R. A 9:9

14. kolo: KLUBsten Karviná A - KST Dolní Němčí A 10:7, Mittal Ostrava C - KST Zlín B 10:3, Vagónka Studénka A - Pramet Šumperk A 9:9, MG O.GAS Vratimov A - Omya Jeseník B 5:10, LOKO Zábřeh A - Sokol Čechovice A 4:10, OP Prostějov A - TJ Rožnov p. R. A 10:8.

1. Šumperk A 12 1 0 0 129:49 38
2. Mittal C 10 1 2 0 119:66 34
3. Karviná A 8 3 2 0 120:75 32
4. Jeseník B 8 1 4 0 106:86 30
5. Prostějov A 7 2 4 0 111:88 29
6. Zlín B 5 2 6 0 97:106 25
7. Rožnov p. R. A 3 5 5 0 98:117 24
8. Vratimov A 3 3 7 0 86:111 22
9. Zábřeh A 3 2 8 0 75:115 21
10. D. Němčí A 4 0 9 0 76:115 21
11. Čechovice A 2 2 9 0 83:115 19
12. Studénka A 1 2 10 0 69:126 17

Okresní přebor 1. třídy

14. kolo: TJ Studénka C - TJ Spartak Bílovec A 6:12, TJ Mořkov A - TJ Fulnek B 18:0, TJ Odry C - TJ Frenštát C 9:9, TJ Frenštát D - TJ Odry B 1:17, TJ Fulnek A - TJ Sokol Příbor B 9:9, Tatra Kopřivnice B - TJ Sokol Slatina A 9:9

1. Mořkov A 14 12 1 1 178:74 39
2. Odry B 14 11 2 1 193:59 38
3. Frenštát C 14 11 1 2 164:88 37
4. Příbor B 14 9 3 2 161:91 35
5. Slatina A 14 5 4 5 128:124 28
6. Odry C 14 6 2 6 124:128 28
7. Frenštát D 14 6 0 8 118:134 26
8. Bílovec A 14 6 0 8 108:144 26
9. Kopřivnice B 14 5 1 8 116:136 25
10. Fulnek A 14 4 2 8 96:156 24
11. Studénka C 14 0 1 13 73:179 15
12. Fulnek B 14 0 1 13 53:199 15

VOLEJBAL

1. liga žen, skupina B, II. část

3. kolo: TJ Nový Jičín - VK Moravská Slávia Brno 3:2 (18, 23, -23, -14, 8), Sokol Zbečník - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 0:3

1. Nový Jičín 3 3 0 9:5 6
2. Brno 3 2 1 8:4 5
3. Uh. Hradiště 2 1 1 5:3 3
4. Bedřichov 2 0 2 2:6 2
5. Zbečník 2 0 2 0:6 2

1. liga juniorů, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Nový Jičín - VK Opava 2:3 (-19, 16, 26, -14, -13) a 3:2 (-22, -18, 22, 26, 15), TJ Energetik Chvaletice - TJ Sokol Drásov 3:0 a 3:1, TJ Sokol Česká Třebová - TJ Znojmo 3:0 a 3:0, VO TJ Lanškroun - JMP Brno B 2:3 a 3:2, VK Hronov - SK Dansport Praha 0:3 a 0:3

1. Nový Jičín 22 19 3 61:17 41
2. Chvaletice 22 14 8 50:36 36
3. Dansport 20 15 5 48:21 35
4. Č. Třebová 22 12 10 45:38 34
5. Brno B 22 10 12 41:46 32
6. Lanškroun 20 11 9 39:34 31
7. Opava 20 10 10 40:36 30
8. Drásov 22 5 17 25:55 27
9. Hronov 22 5 17 23:55 27
10. Znojmo 20 5 15 19:53 25

1. liga kadetek, skupina B

21. a 22. kolo: TJ Nový Jičín - VO TJ Lanškroun 3:0 (22, 22, 14) a 3:1 (23, 18, -23, 15), SG Ludvíka Daňka Brno B - PSK Přímětice 0:3 a 1:3, TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Šternberk 3:1 a 2:3, ŠSK Demlova Jihlava - TJ Sokol Česká Třebová 1:3 a 3:0, TJ Sokol Zbečník - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:1 a 3:0

1. Přímětice 22 21 1 63:13 43
2. Nový Jičín 22 20 2 62:15 42
3. Šternberk 22 15 7 50:33 37
4. Zbečník 22 12 10 46:42 34
5. Jihlava 22 11 11 44:37 33
6. Brno B 22 9 13 36:43 31
7. Uh. Hradiště 22 7 15 29:53 29
8. Hav. Brod 22 6 16 33:56 28
9. Lanškroun 22 5 17 23:56 27
10. Č. Třebová 22 4 18 21:59 26

Krajský přebor mužů, 1. třída

19. a 20. kolo: TJ Jäkl Karviná - Klub volejbalu Kopřivnice 2:3 (-14, 22, -19, 16, -11) a 1:3 (20, -23, -23, -23), SK ANAJ Metylovice - TJ Nový Jičín 3:0 (25, 24, 20) a 3:0 (10, 24, 20), LIGNUM Morávka - VK Opava B 3:2 a 3:1, VSK VŠB-TU Ostrava - VK DHL Ostrava 3:0 a 3:0, TJ Sokol Palkovice - SK AZ Kylešovice 3:1 a 3:1

1. Palkovice 20 19 1 59:7 39
2. VŠB-TU 20 14 6 51:24 34
3. Morávka 20 13 7 42:31 33
4. Opava B 20 12 8 42:34 32
5. Kylešovice 20 10 10 38:40 30
6. Kopřivnice 20 12 4 39:34 28
7. Nový Jičín A 20 7 13 28:45 27
8. Karviná 20 6 14 29:45 26
9. Metylovice 20 6 14 26:45 26
10. DHL 20 1 17 9:58 19

Krajský přebor žen, 1. třída

19. a 20. kolo: TJ Odry - TJ Sokol Svinov 3:0 (22, 19, 20) a 3:2 (12, -21, 23, -26, 8), TJ Frenštát pod Radhoštěm - VSK VŠB-TU Ostrava 2:3 (-20, 19, -21, 20, -9) a 0:3 (-21, -20, -14), TJ Fulnek - TJ Spartak Bílovec 3:2 (24, -23, 13,- 23, 7) a 3:0 (17, 14, 18), VK Vratimov - TJ Krnov 3:2 a 3:1, VK Kylešovice - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:1 a 0:3

1. VŠB-TU¨ 20 19 1 58:13 39
2. Odry 20 16 4 50:24 36
3. Vratimov 20 11 9 43:38 31
4. Frenštát p. R. 20 9 11 37:41 29
5. Frýdlant n. O. 20 9 11 36:41 29
6. Bílovec 20 9 11 34:43 29
7. Kylešovice 20 8 12 31:40 28
8. Svinov 20 7 13 30:44 27
9. Fulnek 20 7 13 31:46 27
10. Krnov 20 5 15 29:49 25

Krajský přebor juniorů

19. a 20 kolo: TJ MSA Dolní Benešov - Klub volejbalu Kopřivnice A 0:3 (-15, -7, -21) a 0:3 (-8, -14, -15), Klub volejbalu Kopřivnice B - DTJ Polanka nad Odrou 3:0 (12, 20, 11) a 3:1 (18, -24, 23, 16), TJ Sokol Pstruží - Slavia Havířov 3:2 a 3:1

1. Kopřivnice A 18 15 3 48:15 33
2. Kopřivnice B 18 14 4 46:23 32
3. Fr.-Místek 16 14 2 45:8 30
4. Pstruží 18 12 6 42:25 30
5. Krnov 16 9 7 30:28 25
6. D. Benešov 18 7 11 28:35 25
7. Polanka n. O. 18 4 14 16:49 22
8. Havířov 18 3 15 19:49 21
9. Raškovice 16 0 16 6:48 16

Krajský přebor juniorek, skupina B

29. a 30. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm - TJ TŽ Třinec 3:0 (10, 14, 27) a 3:0 (5, 13, 14), TJ Sokol Mosty u Jablunkova - TJ Pražmo - Raškovice 1:3 a 1:3, TJ Rožnov - TJ Sokol Kozlovice 2:3 a 0:3, TJ Sokol Kunčice pod Ondřejníkem - TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 3:0 a 3:0

1. Frenštát p. R. 30 26 4 85:21 56
2. Frýdlant n. O. 30 25 5 78:26 55
3. Štramberk 28 25 3 77:20 53
4. Kozlovice 30 17 13 63:46 47
5. Kunčice p. O. 30 14 16 53:57 44
6. Rožnov 30 13 17 47:60 43
7. Raškovice 30 12 18 43:66 42
8. Třinec 30 9 21 34:73 39
9. Mosty u Jabl. 30 3 27 21:82 33
10. Metylovice 28 4 24 25:75 32

Krajský přebor kadetů

19. a 20. kolo: TJ Nový Jičín - VK DHL Ostrava B 3:1 (-17, 18, 17, 20) a 3:0 (20, 22, 20), TJ Intext Krnov - SK Slezan Orlová 3:0 a 3:0, VK Opava - TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 a 3:0

1. Nový Jičín 20 18 2 57:11 38
2. Opava 20 16 4 51:17 36
3. Fr.-Místek 20 11 9 38:35 31
4. Ostrava B 20 8 12 28:41 28
5. Krnov 20 6 14 27:46 26
6. Orlová 20 1 19 8:59 21

Krajský přebor kadetek

19. a 20. kolo: TJ Jäkl Karviná - Klub volejbalu Kopřivnice 0:3 (-4, -19, -19) a 0:3 (-13, -14, -7), TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí - VK DHL Ostrava 3:0 a 3:0, TJ Sokol Poruba - SKG Český Těšín 0:3 a 1:3

1. Mittal B 16 16 0 48:6 32
2. Kopřivnice 18 13 5 44:17 31
3. Bílovec 16 14 2 43:10 30
4. Frýdlant n. O. 18 12 6 41:22 30
5. DHL 18 7 11 24:39 25
6. Karviná 18 7 11 22:39 25
7. Č. Těšín 18 4 14 18:44 22
8. Mittal C 16 4 12 20:37 20
9. Poruba 18 1 15 5:51 17

Autor: Jan Kešelák

31.1.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení