Trenér Jan Martínek: „Do utkání jsme vstoupili dobře a vedli 2:0. Pak jsme však začali hrát velice křečovitě a dvanáct minut nedali ani branku. Soupeř odskočil na 6:2. Do poločasu jsme zabojovali a snížili na rozdíl jedné branky. V druhé půli jsme dokonce vedli 16:14, ale to bylo z naší strany vše. Jediný hráč, který držel náš prapor po celé utkání, byl Gřes, ostatní hráči utkání psychicky nezvládli a odehráli svůj podprůměr. Dostávali jsme zbytečné branky z křídel a nebyli schopni přejít do rychlého útoku. Utkání bylo přímým soubojem o postup do turnaje o žákovskou ligu a my jsme ho bohužel nezvládli. Na druhou stranu je však nutné říct, že systém soutěže byl nastaven nespravedlivě a hodně ovlivnil naše výsledky. Všechna těžká utkání jsme odehráli na hřištích soupeře a utkání play-off se odehrálo pouze na jedno utkání, rovněž na hřišti soupeře. Jsem přesvědčen, že v případě standardního systému soutěže by se situace vyvíjela jinak, o to víc mě mrzí náš neúspěch. Přišli jsme o možnost bojovat o titul Mistra republiky, zkušenosti ze žákovské ligy nám budou hodně chybět.“

KH Kopřivnice B - Sokol Ostrava A 26:19 (11:11)

sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový - Karban 5, Krpelík, Mikulenka, Reček 3, Šustala 3, Tížek 3, Vlasák, Fila 3, Zeman 2, Žižkovský 6. Trenéři Petr Palán a Pavel Klím

Sokol Ostrava A - KH Kopřivnice B 19:24 (9:12)

sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Lipový - Karban 8, Krpelík, Mikulenka, Reček 7, Šustala 1, Tížek 2, Vlasák, Fila 3, Zeman, Žižkovský 3. Trenéři Petr Palán a Pavel Klím

Kvalifikační turnaj starších žáků se uskuteční v neděli 25. listopadu v Novém Jičíně. První utkání začíná v 14 hodin. Do turnaje se kvalifikovala družstva HCB Karviná A, HC Zubří A, DTJ Polanka a SKP FrýdekMístek A.

Severomoravská liga mladších žáků

KH Kopřivnice - KH „Z“ Vsetín 27:6 (13:3)

sestava a branky Kopřivnice: Gerlich - Fulnek 3, Bukovský 6, Zima 5, Hanus 7, Molnár 1, Tichavský 1, Kudělka 1, Kocsis 1, Veřmiřovský 1, Přadka, Schneidr.

Trenér Ondřej Bílek: „Celé družstvo předvedlo v tomto nadstavbovém utkání velice kolektivní výkon a jednoznačně přejelo soupeře ve všech ohledech. Touto výhrou si kluci zajistili postup do vyřazovacího turnaje o Česko-Slovenskou ligu.“

Kvalifikační turnaj mladších žáků se uskuteční v sobotu 24. listopadu v Polance nad Odrou. První utkání začíná v 9 hodin. Do turnaje se kvalifikovala družstva KH Kopřivnice A, HC Zubří A, SKP FrýdekMístek A a TJ Rožnov pod Radhoštěm A.