V závodech ve Villachu se skokanům nedařilo

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM - Skokané na lyžích se zúčastnili víkendového předposledního závodu letní části Kontinentálního poháru. Mezi startujícími v reprezentačních barvách se představil také Jan Mozoch z TJ Dukla Frenštát pod Radhoštěm.

20.9.2007

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Martin Sidorják

V sobotu zvítězil Slovinec Primoż Pikl. Největší radost však svým fanouškům udělal Jan Mazoch, který ve svém prvním startu po těžkém zimním úrazu obsadil ziskem 237 bodů dvěma stejně dlouhými skoky (92,5 metrů) nečekaně skvělé 7. místo, když jeho druhý skok byl hodnocen jako stylově perfektní.

V nedělním závodě zvítězil Rakušan Stefan Thurnbichler, ale pro české barvy nedopadl tak příznivě. Nadějné postavení na 3. místě po 1. kole neudržel Lukáš Hlava z Dukly Liberec (244 b., 96+90,5 m). Jan Mazoch ( 236 b., 93+91 m) si i ve finále udržel 13. místo po 1. kole.