VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Volejbalové výsledky a tabulky

Novojičínsko - Přehled volejbalových výsledků a tabulky.

12.3.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jaroslav Skopal

1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)

2. kolo: TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – VSK Univerzita Brno 3:2 (22, –17, 23, –21, 10), TJ Sokol Nusle B – TJ Sokol Bedřichov 3:0 (24, 16, 17), TJ Sokol Žižkov – TJ Nový Jičín 3:1 (24, –22, 16, 21)

1. Žižkov I 9 7 2 22:12 16
2. Uh. Hradiště 9 7 2 22:12 16
3. Nový Jičín 9 6 3 21:11 15
4. Brno 9 5 4 21:15 14
5. Nusle B 9 2 7 9:21 11
6. Bedřichov 9 0 9 3:27 9

Extraliga juniorů, skupina II

Baráž o umístění pro play-off

1. kolo: České Budějovice – Olomouc 3:0 (14, 13, 15), Dukla Liberec – Hradec Králové 3:0 (23, 19, 19), Dansport – Nový Jičín 0:3 (-16, –23, –20), Velké Meziříčí – Slavia Liberec 3:1 (24, –15, 22, 21), Zlín – Ústí nad Labem 0:3 (-22, –16, –20), Ostrava – Příbram 3:2 (-17, –21, 20, 17, 8)

2. kolo: České Budějovice – Olomouc 3:0 (11, 12, 19), Dukla Liberec – Hradec Králové 3:0 (23, 19, 21), Dansport – Nový Jičín 2:3 (-23, –14, 21, 26, –11), Velké Meziříčí – Slavia Liberec 2:3 (17, –22, –19, 22, –13), Zlín – Ústí nad Labem 0:3 (-14, –22, –20), Ostrava – Příbram 3:2 (-23, –13, 23, 17, 8)

Stav série: Olomouc – České Budějovice 0:2, Hradec Králové – Dukla Liberec 0:2, Ústí nad Labem – Zlín 2:0, Nový Jičín – Dansport 2:0, Slavia Liberec – Velké Meziříčí 1:1, Příbram – Ostrava 0:2

1. liga juniorů, skupina N

2. a 12. kolo: VK Sport Rychnov nad Kněžnou – VK DHL Ostrava B 3:0 a 3:0, TJ Jiskra Ústí nad Orlicí – TJ Sokol Frýdek-Místek 2:3 (21, 23, –18, –23, –9) a 2:3 (-16, –35, 23, 15, –10)

1. Fr.-Místek 22 15 7 55:37 37
2. Ostrava B 22 11 11 41:41 33
3. Kopřivnice 20 12 8 46:32 32
4. Ústí n. O. 18 13 5 47:22 31
5. Nivnice 20 11 9 45:35 31
6. Rychnov n. K. 18 10 8 35:34 28
7. Olomouc B 24 0 24 4:72 8

1. liga juniorek, skupina N

2. a 12. kolo: TJ Frenštát pod Radhoštěm – TJ Sokol Jehnice 3:1 (8, –17, 14, 23) a 3:0 (22, 20, 9), Doming B – TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí 0:3 (-9, –8, –18) a 0:3 (-8, –12, –11), TJ DDM Brno – TJ Mittal Ostrava B 1:3 (26, –14, –19, –24) a 1:3 (-18, –9, 22, –19), VSC Zlín – DaVing Sport Opava 3:2 a 0:3

1. Ostrava B 24 22 2 68:19 46
2. Frýdlant n. O. 24 17 7 58:31 41
3. DaVing 24 17 7 63:35 41
4. Zlín 24 14 10 51:40 38
5. Frenštát p. R. 22 10 12 35:41 32
6. Jehnice 24 7 17 28:57 31
7. Brno 22 5 17 29:58 27
8. Doming B 24 2 22 16:67 26

1. liga kadetek, skupina N

2. a 12. kolo: VK KP – SG Ludvíka Daňka Brno B – PVK Přerov Precheza B 3:1 (14, 20, –18, 19) a 3:0 (23, 19, 18), TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště – VK Prostějov 0:3 (-14, –9, –12) a 0:3 (-10, –12, –12), Volejbal Vyškov – TJ Sokol Šternberk 0:3 (-19, –20, –17) a 2:3 (25, –13, 20, –21, –11)

1. Prostějov 24 22 2 68:12 46
2. Šternberk 24 19 5 61:27 43
3. Brno B 24 13 11 49:39 37
4. Vyškov 24 12 12 44:46 36
5. Doming 22 12 10 43:33 34
6. Uh. Hradiště 24 6 18 25:59 30
7. Přerov B 24 4 20 18:65 28
8. Bílovec 22 6 16 22:49 16

Krajský přebor I. třídy mužů

31. a 32. kolo: Opava B – AZ Kylešovice 1:3 (20, –16, –23, –21) a 3:0 (11, 22, 23), Kopřivnice – OU Ostrava 3:1 (17, 17, –20, 14) a 1:3 (-24, 16, –21, –24), D. Benešov – Nový Jičín A 0:3 (-21, –15, –19) a 3:2 (-24, 20, 17, –16, 17), Karviná – Metylovice 3:2 (-23, –15, 23, 29, 10) a 3:0 (20, 20, 20), VŠB Ostrava – Morávka 3:2 (-21, –17, 11, 14, 10) a 3:0 (21, 23, 14)

1. VŠB Ostrava 32 28 4 88:30 60
2. OU Ostrava 32 21 11 74:48 53
3. Kylešovice 32 20 12 75:49 52
4. Karviná 32 17 15 61:59 49
5. V Opava B 30 18 12 64:49 48
6. Nový Jičín A 32 15 17 61:62 47
7. Kopřivnice 32 15 17 57:61 47
8. Morávka 30 16 14 59:53 46
9. Metylovice 32 5 27 27:87 37
10. Dolní Benešov 32 3 29 24:92 35

Krajský přebor I. třídy žen

31. a 32. kolo: Štramberk – VK Kylešovice 3:1 (24, 11, –22, 13) a 3:1 (14, 25, –19, 17), Frýdlant n. O. – Frenštát p. R. 0:3 (-20, –12, –16) a 0:3 (-18, –21, –19), Bílovec – Odry 2:3 (-19, 17, 17, –15, –14) a 1:3 (-21, –20, 19, –15), Vratimov – Orlová 1:3 (-13, –13, 21, –21) a 0:3 (-21, –22, –15), Svinov – Fulnek 2:3 (-18, –18, 23, 21, –7) a 2:3 (24, –17, –18, 19, –6)

1. Fulnek 32 25 7 85:41 57
2. Odry 32 24 8 81:40 56
3. Orlová 32 22 10 74:50 54
4. Frenštát p. R. 32 17 15 68:60 49
5. Vratimov 32 15 17 57:64 47
6. Svinov 32 14 18 61:67 46
7. Frýdlant n. O. 32 14 18 59:70 46
8. Bílovec 32 11 21 59:75 43
9. Kylešovice 32 11 21 50:77 43
10. Štramberk 32 7 25 36:86 39

Krajský přebor II. třídy mužů

27. a 28. kolo: SKV Orlová – Nový Jičín B 0:3 (-9, –18, –13) a 0:3 (-16, –16, –14), Frenštát p. R. – Vítkov 0:3 (-22, –15, –14) a 0:3 (-20, –25, –19), Pstruží – Kozlovice 1:3 (-23, 23, –20, –17) a 3:1 (-23, 18, 17, 21), Břidličná – Frýdek-Místek 3:0 (19, 19, 21) a 3:1 (16, –18, 26, 9)

1. Nový Jičín B 26 21 5 65:23 47
2. Vítkov 26 19 7 66:28 45
3. Polanka 24 20 4 67:29 44
4. Břidličná 26 15 11 59:45 41
5. Krnov 24 15 9 50:40 39
6. Kozlovice 26 13 13 48:57 39
7. Frenštát p. R. 26 9 17 40:60 35
8. Fr.-Místek 26 7 19 38:66 33
9. Pstruží 26 6 20 33:68 32
10. Odry 22 8 14 37:56 30
11. Orlová 24 5 19 30:61 29

Krajský přebor kadetů

23. a 24. koloVK Opava – TJ Nový Jičín 3:0 (12, 19, 10) a 3:0 (19, 12, 20), TJ Sokol Frýdek-Místek – Klub volejbalu Tatra Kopřivnice 0:3 (-16, –17, –15) a 0:3 (-17, –18, –19)

1. Opava 26 25 1 77:12 51
2. Kopřivnice 24 20 4 66:18 44
3. Nový Jičín 24 11 13 38:42 35
4. Ostrava B 22 11 11 37:33 33
5. Mosty u Jabl. 24 3 21 11:64 27
6. Fr.-Místek 24 2 22 8:68 24

Krajský přebor kadetek

29. a 30. kolo: TJ Sokol Frýdlant nad Ostravicí – TJ Sokol Frýdek-Místek 3:0 (13, 13, 14) a 3:1 (6, 18, –22, 20), TJ Pražmo-Raškovice – VK DHL Ostrava 0:3 (-21, –14, –19) a 2:3 (-19, 21, 20, –15, –13), TJ Frenštát pod Radhoštěm – DTJ Polanka nad Odrou 1:3 (25, –18, –25, –14) a 3:2 (-20, 20, 20, –21, 6)

1. Frenštát p. R. 28 18 10 61:44 46
2. Ostrava 26 19 7 64:33 45
3. Polanka n. O. 28 17 11 65:43 45
4. Raškovice 26 18 8 63:39 44
5. Fr.-Místek 28 16 12 58:50 44
6. Frýdlant n. O. 26 17 9 59:37 43
7. Střítež 26 10 16 40:55 36
8. Krnov 26 5 21 29:65 31
9. Svinov 26 0 26 5:78 26
12.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Dva lidské životy si vyžádala nehoda na dálnici nedaleko obce Kujavy na Novojičínsku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení