VYBRAT REGION
Zavřít mapu

výsledky a tabulky

5.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

BASKETBAL
2. liga žen, skupina B
17. kolo: Valosun Brno B - Univerzita Brno 82:51 (19:10, 33:25, 54:34), BK DE Prosek - Lokomotiva Krnov 79:96 (20:25, 40:41, 61:66), BK Brandýs nad Labem - SK UP Olomouc B 84:47 (23:6, 41:23, 63:34), BSK Jičín - BC Orlová 66:87 (13:16, 35:41, 49:69), BK Pliska Studánka Pardubice B - BK Příbor 88:61 (16:19, 36:35, 57:49)
18. kolo: BK Brandýs nad Labem - Lokomotiva Krnov 76:89 (15:25, 35:44, 56:68), BK DE Prosek - SK UP Olomouc B 88:66 (19:21, 43:36, 61:53), BK Pliska Studánka Pardubice B - BC Orlová 84:80 (21:16, 41:36, 66:52), BSK Jičín - BK Příbor 83:88 (21:22, 45:55, 65:73)
1. Krnov 16 14 2 1364:1122 30
2. Valosun B 16 13 3 1220:938 29
3. Brandýs n. L. 16 10 6 1244:1132 26
4. Un. Brno 16 10 6 1118:1047 26
5. Příbor 16 10 6 1116:1112 26
6. Orlová 16 8 8 1191:1125 24
7. Pardubice B 17 7 10 1158:1242 24
8. Prosek 16 4 12 1110:1127 20
9. Jičín 17 3 14 1121:1513 20
10. Olomouc B 16 2 14 928:1212 18


Liga mladších dorostenek, skupina B
BK Příbor - ŠBK Pelhřimov 71:60 (22:17, 30:24, 49:39)
Sestava a body Příbora: Bzirská 16, Štastná 14, Sorková 11, Drtilová 10, Fialová 8, Ryndová 6, Zlevorová, Večeřová a Pařilová, Busková 0
Ostatní výsledky 15. kola: SŠB Pardubice - BK Pliska Studánka Pardubice 53:110 (6:28, 23:57, 39:85), SK UP TBS Přerov - BK Pliska Studánka Pardubice B 127:37 (23:8, 53:16, 97:22), OSK Olomouc B - TJ Žďár nad Sázavou 21:104 (8:21, 10:43, 14:77)
BK Příbor - TJ Žďár nad Sázavou 51:59 (19:23, 30:39, 38:54)
Body: Fialová a Bzirská 10, Štastná 9, Drtilová 7, Sorková 6, Pařilová 4, Ryndová 3, Zlevorová 2 - Kašparová 29, Havlíková 18, Junová 8, Růžičková a Prokopová 2, trojky: 3:3, fauly: 18:21, TH: 26/12:19/8
Ostatní výsledky 16. kola: SK UP TBS Přerov - BK Pliska Studánka Pardubice 54:88 (18:24, 30:34, 38:62), SŠB Pardubice - BK Pliska Studánka Pardubice B 74:42 (13:6, 36:14, 49:27), OSK Olomouc B - ŠBK Pelhřimov 44:76 (11:19, 19:39, 27:61)
1. Žďár n. S. 16 15 1 1200:622 31
2. Pardubice 16 15 1 1318:750 31
3. Kroměříž 16 13 3 1165:614 29
4. Pelhřimov 16 11 5 1041:913 27
5. Příbor 16 10 6 1188:898 26
6. Přerov 16 9 7 1179:996 25
7. Ostrava B 16 5 11 958:1129 21
8. Kyjov 16 5 11 829:1046 21
9. Ostrava C 16 5 11 919:1229 21
10. Olomouc B 16 4 12 886:1181 20
11. SŠB Pardubice 16 4 12 840:1187 20
12. Pardubice B 16 0 16 618:1576 16


Liga juniorů U18, skupina B
BC Nový Jičín - TJ Sokol Karviná 77:51 (17:6, 46:22, 61:39)
Body: Langer 19, Podhajský 14, Pindroch, Fajkus a Ftáčik 9, Slaný 6, Luňáček 5, Urbánek 4, Teršl 2 - Hadinec 10, Kraina 8, Šeda a Gremlica 7, Frühauf 6, Neškera 4, Poruba 3, Vavruša, Mosler a Horváth 2, trojky: 9:2, fauly: 24:25, TH: 41/20:19/11
Ostatní výsledky 17. kola: Sokol Hradec Králové - Basketbal Svitavy 62:53 (16:5, 31:19, 44:33), NH Ostrava - BK Ekotempo Krnov 58:67, AŠ Mladá Boleslav - Sokol Šlapanice 88:57 (16:20, 44:34, 64:48), BC Kolín - SBK Valašské Meziříčí 63:74 (16:17, 36:42, 50:59)
BC Nový Jičín - BK Ekotempo Krnov 100:50 (29:10, 44:18, 75:38)
Body: Pindroch 15, Langer 14, Teršl 13, Krutílek 9, Luňáček a Ftáčik 8, David 7, Rubeš a Slaný 6, Urbánek a Fajkus 5, Podhajský 4 - Gazdík 19, Hradečný a Biskup 8, Kopecký 7, Volný 4, Hubený 3, Mokráš 1, trojky: 12:4, fauly: 20:19, TH: 24/14:20/12
Ostatní výsledky 18. kola: NH Ostrava - Sokol Karviná 58:91 (18:20, 30:43, 48:66), BC Kolín - Sokol Šlapanice 58:70 (17:17, 30:35, 46:55), AŠ Mladá Boleslav - SBK Valašské Meziříčí 101:51 (34:16, 60:30, 86:42)
1. Ml. Boleslav 17 16 1 1449:1019 33
2. Nový Jičín 16 12 4 1216:987 28
3. Hr. Králové 2 16 11 5 1184:1082 27
4. Karviná 15 9 6 1110:973 24
5. Val. Meziříčí 14 9 5 913:926 23
6. Kolín 17 4 13 1030:1188 21
7. Krnov 14 7 7 841:1011 21
8. Ostrava 16 5 11 998:1212 21
9. Šlapanice 15 4 11 887:1021 19
10. Svitavy 16 1 15 941:1150 17


Oblastní přebor mužů
11. kolo: BK Opava C - BC Orlová A 95:67
1. Karviná 13 12 1 1108:812 25
2. Opava C 13 12 1 1112:869 25
3. Fr.-Místek 13 9 4 975:875 22
4. Hladnov A 13 8 5 981:932 21
5. Krnov 12 5 7 850:904 17
6. Nový Jičín B 13 4 9 951:1076 17
7. Přerov 13 4 9 844:1023 17
8. Frenštát p. R. 12 4 8 774:867 16
9. Ostrava A 13 3 10 926:1023 16
10. Orlová A 13 3 10 997:1137 16


Oblastní přebor žáků U14
7. kolo: BC Orlová - TBS Sokol Přerov 55:94 a 42:59, Sokol Karviná - Hlučín 75:56 a 77:48, INTEXT Krnov – TJ MEZ Mohelnice 35:49 a 47:43
1. Nový Jičín 14 14 0 1307:622 28
2. Krnov 16 12 4 1150:700 28
3. Mohelnice 16 10 6 877:847 26
4. Přerov 18 5 13 887:1257 23
5. Karviná 14 7 7 874:828 21
6. Hlučín 16 5 11 866:1003 21
7. Opava 12 7 5 821:654 19
8. Havířov 12 6 6 933:785 18
9. Orlová 14 0 14 608:1627 14


Oblastní přebor mladších minižáků
8. kolo: BK Snakes Ostrava - BK NH Ostrava B mix 137:2 a 154:6
1. Snakes 10 10 0 1246:150 20
2. NH A 8 3 5 330:407 11
3. Karviná 8 3 5 380:492 11
4. Nový Jičín 6 4 2 355:295 10
5. NH B 8 0 8 34:1001 8


STOLNÍ TENIS
3. liga mužů, skupina E
15. kolo: SK Přerov A - Jiskra Strážnice A 5:10 (27:34), TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Sokol Vracov A 10:6 (39:26), KST Holešov A - KST Dolní Němčí A 10:7 (37:36), Sokol Zlín Kostelec A - KST Zlín B 5:10 (28:38), MSV Studénka A - Omya Jeseník B 9:9 (34:39), SK Svinov A - TTC Poruba A 3:10 (21:33)
16. kolo: TJ Rožnov pod Radhoštěm A - Jiskra Strážnice A 10:2 (31:14), SK Přerov A - Sokol Vracov A 9:9 (35:36), Sokol Zlín Kostelec A - KST Dolní Němčí A 10:3 (33:14), KST Holešov A - KST Zlín B 9:9 (38:38), SK Svinov A - Omya Jeseník B 9:9 (37:34), MSV Studénka A - TTC Poruba A 9:9 (34:33)
1. Kostelec A 15 12 2 1 143:61 41
2. Zlín B 15 11 2 2 139:88 39
3. Holešov A 15 10 3 2 142:98 38
4. Jeseník B 15 9 4 2 131:93 37
5. Poruba A 15 8 3 4 125:103 34
6. Rožnov p. R. A 15 7 4 4 128:108 33
7. Studénka A 15 7 3 5 128:108 32
8. Strážnice A 15 4 1 10 90:130 24
9. Vracov A 15 3 1 11 100:126 22
10. Dolní Němčí A 15 3 0 12 72:140 21
11. Svinov A 15 2 1 12 76:142 20
12. Přerov A 15 1 2 12 67:144 19


Divize mužů
19. kolo: Slezan Opava B - Horní Datyně A 10:5, SIKO Orlová B - Nový Jičín A 10:4, TŽ Třinec B - Kateřinky A 10:4, Bobrovníky A - Vratimov A 9:9, MSA D.Benešov A - Odry A 10:7 (34:29), Frenštát pod RadhoštěmA - Slávia Orlová A 10:2, Kopřivnice A - SIKO Orlová C 10:2 (31:16)
20. kolo: TŽ Třinec B - Nový Jičín A 10:1, SIKO Orlová B - Kateřinky A 10:3, MSA Dolní Benešov A - Vratimov A 10:2 (34:7), Bobrovníky A - Odry A 10:5, Kopřivnice A - Slávia Orlová A 10:0 (30:6), Frenštát pod Radoštěm A - SIKO Orlová C 10:7
1. Kopřivnice A 17 14 2 1 0 164:79 61
2. Opava B 16 14 1 1 0 156:79 59
3. Orlová B 16 14 1 1 0 154:65 59
4. Frenštát p. R. A 17 11 3 3 0 153:102 53
5. D. Benešov A 17 9 2 6 0 128:117 46
6. Bobrovníky A 17 8 2 7 0 128:118 43
7. Sl. Orlová A 17 7 2 8 0 117:142 40
8. H. Datyně A 16 5 3 8 0 116:128 34
9. Orlová C 17 5 2 10 0 116:147 34
10. Vratimov A 17 4 4 9 0 125:141 33
11. Třinec B 16 6 0 9 1 90:124 33
12. Kateřinky A 17 3 2 12 0 91:151 28
13. Odry A 17 3 2 12 0 112:152 28
14. Nový Jičín A 17 1 0 16 0 58:163 20


Krajská soutěž, skupina C
16. kolo: Vratimov B - Paskov A 10:3 (35:17), Brušperk B - MSV Studénka B 10:0 (30:9), Nový Jičín B - TŽ Třinec C 9:9, Příbor A - Pstruží A 8:10, Horní Datyně B - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí B 3:10, Lískovec A - Slezan Frýdek-Místek A 0:10
15. kolo: Brušperk B - Paskov A 10:5 (36:26), Vratimov B - MSV Studénka B 10:4 (34:17), Příbor A - TŽ Třinec C 10:1, Nový Jičín B - Pstruží A 2:10 (15:32), Lískovec A - Ferrum Frýdlant nad Ostravicí B 7:10, Horní Datyně B - Slezan Frýdek-Místek A 2:10
1. Slezan A 15 15 0 0 150:32 60
2. Brušperk B 15 13 0 2 145:66 54
3. Pstruží A 15 8 4 3 126:106 43
4. Příbor A 15 7 2 6 121:115 38
5. Nový Jičín B 15 7 1 7 111:108 37
6. Paskov A 15 5 3 7 112:129 33
7. Frýdlant B 15 5 2 8 100:119 32
8. Třinec C 15 4 4 7 102:124 31
9. Studénka B 15 4 4 7 100:131 31
10. Vratimov B 15 5 1 9 85:126 31
11. H. Datyně B 15 4 1 10 89:126 28
12. Lískovec A 15 1 2 12 80:139 20


Okresní přebor I. třídy
15. kolo: TJ Fulnek A - TJ Slatina A 8:10, TJ Frenštát pod Radhoštěm C - Tatra Kopřivnice B 10:8 (41:34), TJ Mořkov B - TJ Frenštát pod Radhoštěm D 12:6 (43:28), TJ Mořkov A - TJ Mořkov C 14:4 (45:17), TJ Příbor B - TJ Odry B 5:13
1. Odry B 15 13 1 1 205:65 42
2. Frenštát p. R. B 14 12 1 1 169:83 39
3. Příbor B 15 10 1 4 171:99 36
4. Fulnek A 15 10 1 4 170:100 36
5. Frenštát p. R. C 15 7 2 6 143:127 31
6. Mořkov A 15 6 3 6 153:117 30
7. Kopřivnice B 15 6 1 8 134:136 28
8. Slatina A 15 4 3 8 122:148 26
9. Mořkov B 15 5 1 9 102:168 26
10. Nový Jičín D 14 5 0 9 104:148 24
11. Frenštát p. R. D 15 4 0 11 113:157 23
12. Mořkov C 15 0 0 15 16:254 15


Okresní přebor II. třídy
15. kolo: TJ Odry C - TJ Bílovec B 18:0 (54:4), TJ Bílovec A - TJ Nový Jičín E 17:1 (53:4), MSV Studénka C - MSV Studénka D 11:7 (33:27), TJ Frenštát pod Radhoštěm E - TJ Fulnek B 10:8 (32:30)
1. Odry C 12 11 1 0 0 184:32 35
2. Studénka C 13 7 4 2 0 123:111 31
3. Bílovec A 12 9 0 3 0 147:69 30
4. Příbor C 12 7 1 4 0 124:92 27
5. Odry D 12 7 1 3 1 113:103 26
6. Nový Jičín E 13 4 2 7 0 98:136 23
7. Studénka D 13 4 1 8 0 97:137 22
8. Bílovec B 11 4 1 6 0 87:111 20
9. Frenštát p. R. E 12 2 1 9 0 77:139 17
10. Fulnek B 12 0 0 12 0 48:168 12


VOLEJBAL
1. liga žen, skupina II (o 7. – 12. místo)
3. kolo: Sportovní gymnázium Ludvíka Daňka Brno B - VŠSK Slavia PF České Budějovice 0:3 (-19, -20, -19), TJ Nový Jičín - TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště 3:0 (15, 15, 20), TJ Sokol Nusle - TJ Sokol Bedřichov 3:0 (13, 18, 21)
1. Nusle 4 3 1 0 10:7 7
2. Nový Jičín 3 3 0 0 9:1 6
3. Uh. Hradiště 4 2 2 0 8:7 6
4. Č. Budějovice 3 1 2 0 5:6 4
5. Brno 3 1 2 0 4:6 4
6. Bedřichov 3 0 3 0 0:9 3


Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 12. místo)
31. a 32. kolo: PVK Přerov - VK Pegas Znojmo 3:1 (22, 6, -18, 18) a 3:0 (14, 13, 22), TJ Sokol Šternberk - VK Madeta 3:1 (-22, 18, 20, 17) a 3:0 (25, 15, 23), TJ Slezan Opava - SK Slavia Kometa Praha 1:3 (21, -22, -22, -18) a 0:3 (-21, -18, -15), TJ Nový Jičín - TJ Tatran Střešovice 3:0 (12, 19, 18) a 3:0 (16, 15, 19)
1. Praha 16 13 3 0 39:20 29
2. Přerov 16 13 3 0 40:21 29
3. Nový Jičín 16 12 4 0 38:19 28
4. Šternberk 16 10 6 0 36:21 26
5. Madeta 16 10 6 0 34:25 26
6. Střešovice 16 3 13 0 14:44 19
7. Znojmo 16 2 14 0 24:44 18
8. Opava 16 1 15 0 15:46 17


Extraliga kadetek, skupina II (o 7. – 14. místo)
31. a 32. kolo: PVK Přerov - INet Home Rokycany 3:0 (13, 17, 18) a 3:0 (14, 21, 18), TJ Sokol Frýdek-Místek - SK Hlincovka 3:2 (8, -24, 23, -15, 10) a 3:2 (-16, 20, 24, -17, 8), KCTM Volejbal Vysočina - SK Slavia Kometa Praha 0:3 (-18, -22, -13) a 2:3 (22, -19, -16, 14, -4), SK Španielka Řepy - TJ Nový Jičín 3:0 (13, 13, 7) a 3:0 (22, 7, 15)
1. Španielka 16 13 3 0 43:10 29
2. Přerov 16 11 5 0 36:20 27
3. Fr.-Místek 16 9 7 0 35:27 25
4. Rokycany 16 9 7 0 32:31 25
5. Hlincovka 16 7 9 0 29:32 23
6. Nový Jičín 16 6 10 0 21:33 22
7. Vysočina 16 5 11 0 21:40 21
8. Praha 16 4 12 0 17:41 20


Krajský přebor juniorek, skupina B
13. a 14. kolo: TJ Sokol Frýdek-Místek B - TJ Sokol Palkovice 3:0 (15, 15, 9) a 3:0 (15, 21, 16)
1. Fr.-Místek B 14 14 0 0 42:3 28
2. Kopřivnice 12 7 5 0 24:19 19
3. Polanka n. O. 12 6 6 0 23:20 18
4. Raškovice 12 6 6 0 22:20 18
5. Český Těšín 12 4 8 0 14:29 16
6. Palkovice 14 1 13 0 6:40 15

Autor: Jan Kešelák

5.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

CYKLISTA novojičínské stáje Team Forman Cinelli Jakub Bittner při vítězném dojezdu v nedávné Grand Prix Forman. 

Jakub Bittner je u Formanu spokojený

Muzeum a pamětní síň Sigmunda Freuda v Příboře.

Senioři mohou trávit podzim v Příboře v muzejní škole

Extraligovou Kopřivnici čeká Valašský pohár

Extraligové házenkáře Kopřivnice, kteří jsou v plné přípravě na blížící se sezonu tuzemské nejvyšší soutěže, kterou odstartují 9. září na palubovce Nového Veselí, čeká tento pátek a sobotu turnaj na Valašsku, který pořádá celek HC Robe Zubří. 

Spadla klec. Policisté dopadli sériového zloděje jízdních kol

Novojičínsko - Pět bicyklů v rozmezí ani ne tří měsíců. Taková je bilance čtyřiadvacetiletého zloděje kol ze Zubří na Vsetínsku, který se opakovaně dopouštěl krádeží v Kopřivnici a ve Frenštátě pod Radhoštěm. Jeho řádění však před pár dny zatnuli tipec kopřivničtí policisté.

Okolí rybníků provoní o víkendu rybí speciality

Jubilejní čtyřicáté Bítovské rybí hody přinesou o nadcházející sobotě 19. srpna voňavé rybí speciality, hudbu i zábavu pro děti.

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení