VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky okresní fotbalové soutěže

Novojičínsko - Výslekdy mužů, dorostu, starších žáků a přípravek.

13.5.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Zdeněk Koza

MUŽI

Okresní přebor

22. kolo: Štramberk - Zbyslavice 0:1, Bravinné - Rybí 6:1, Spálov - Mořkov 4:1, Jeseník nad Odrou - Kunín 2:0, Trojanovice-Bystré - Sedlnice 1:4, Tísek A - Veřovice 1:3, Kopřivnice - Nový Jičín B 1:0

1. Veřovice20145143:1747
2. Nový Jičín B20143349:1545
3. Kopřivnice20131649:2440
4. Zbyslavice20123547:3639
5. Spálov20122646:3138
6. Rybí20101935:3931
7. Štramberk2076738:3927
8. Kunín2076724:2927
9. Jeseník n. O.2074939:4325
10. Mořkov2056925:3321
11. Sedlnice20441227:4316
12. Bravinné20351231:4514
13. Tísek A20331425:5012
14. Troj.-Bystré20331418:5212

III. třída

20. kolo: Hladké Životice - Studénka 0:3, Skotnice - Spartak Lubina 2:1, Petřvald na Moravě B - Trojanovice I 1:4, Vražné - Bartošovice 3:2, Straník - Fulnek C 2:0, Žilina - Kujavy 1:1

1. Skotnice16103334:1833
2. Trojanovice I16102443:2032
3. Fulnek C16102437:2232
4. Studénka1675428:1926
5. Petřvald n. M. B1672726:2823
6. Kujavy1663727:3121
7. Žilina1655618:2720
8. Bartošovice1661930:3319
9. Lubina1653825:2218
10. Hl. Životice1653820:2518
11. Straník16511018:3616
12. Vražné16421016:4114

IV. třída, skupina A

20. kolo: Bordovice - Tichá B 4:0, Nová Horka - Mošnov 3:0, Hostašovice - Mankovice 2:4, Bernartice nad Odrou - Ženklava 6:1, Životice /Hodslavice/ B - Odry B 2:2

1. Bernartice n. O.15112247:1935
2. Mankovice15103242:1733
3. Bordovice14101341:2531
4. Mošnov1564524:2622
5. Tichá B1463522:2421
6. Ženklava1570832:3621
7. Nová Horka1462630:3320
8. Mořkov B1443723:2815
9. Hostašovice1432913:2211
10. Odry B15321026:4411
11. Životice B15221113:398

IV. třída, skupina B

20. kolo: Tísek B - Vrchy 4:1, Kravín - Hájek a synové Jakubčovice B 4:1, Stachovice - Olbramice 2:0, Heřmanice - Děrné 5:1, Bílov - Pustějov 3:12, Bravantice - Jistebník nad Odrou 0:2

1. Jistebník n. O.16123170:1039
2. Pustějov16113259:2536
3. Olbramice16103346:1933
4. Stachovice16103351:2633
5. Jakubčovice B16103350:3033
6. Kravín1681741:3425
7. Vrchy16601042:3718
8. Heřmanice16601024:3418
9. Bravantice1644828:4216
10. Tísek B16421022:4114
11. Děrné16231124:769
12. Bílov16011513:961

DOROST

Okresní přebor

22. kolo: Vlčovice-Mniší - Studénka 0:5, Suchdol nad Odrou - Tichá 4:0, Jeseník nad Odrou - Trojanovice I 2:2, Trojanovice-Bystré - Sedlnice 3:2, Tísek - Stachovice 1:2

1. Jeseník n. O.19125239:1841
2. Troj.-Bystré19123454:3839
3. Tichá19102765:4732
4. Stachovice18102635:2332
5. Starý Jičín1894550:3131
6. Mořkov1794438:2031
7. Suchdol n. O.1893633:1730
8. Tísek1984745:3928
9. Studénka1964928:3022
10. Vlč.-Mniší18521126:5617
11. Příbor18441022:3516
12. Trojanovice I18311418:5810
13. Sedlnice18221418:598

Okresní soutěž

13. kolo: Rybí - Lichnov 4:1

20. kolo: Štramberk - Spálov 1:3, Libhošť - Rybí 0:0, Petřvald na Moravě - Kunín 6:0, Vražné - Lichnov 2:4, Straník - Pustějov 2:2, Žilina - Jistebník nad Odrou 3:0

1. Petřvald n. M.16141161:1143
2. Spálov16114160:1337
3. Lichnov17120546:2636
4. Vražné1673642:3924
5. Straník1665533:3223
6. Rybí1765617:2223
7. Kunín1671839:3422
8. Žilina1662822:2620
9. Štramberk16601029:5918
10. Libhošť16421020:4014
11. Pustějov1634928:4313
12. Jistebník n. O.16111413:654

STARŠÍ ŽÁCI

Okresní přebor

20. kolo: Tísek - Kateřinice 0:0, Skotnice - Mořkov 2:1, Petřvald na Moravě - Trojanovice I 0:6, Vražné - Lichnov 1:4, Trojanovice-Bystré - Kunín 3:1, Štramberk - Příbor 4:0

1. Skotnice161600113:1048
2. Štramberk1695248:1832
3. Tísek1695250:2132
4. Mořkov1685335:1929
5. Kateřinice1682637:3926
6. Trojanovice I1672731:2323
7. Příbor1662829:3020
8. Petřvald n. M.1653839:4718
9. Vražné16411123:5313
10. Kunín16321132:6211
11. Troj.-Bystré16241014:3810
12. Lichnov16311224:11510

Okresní soutěž, skupina A

20. kolo: Libhošť - Rybí 6:2, Lubina - Štramberk B 9:1, Hostašovice - Sedlnice 10:0, Straník - Veřovice 0:10, Kopřivnice B - Nový Jičín B 4:1

1. Veřovice14113080:636
2. Hostašovice15111368:1134
3. Lubina14110366:1433
4. Libhošť14101342:1631
5. Nový Jičín B1482429:2326
6. Kopřivnice B1581670:4125
7. Rybí1571738:3422
8. Štramberk B15411024:5913
9. Tichá14301121:689
10. Sedlnice15201321:796
11. Straník1500156:1140

Okresní soutěž, skupina B

20. kolo: Hladké Životice - Starý Jičín 0:7, Suchdol nad Odrou - Hájek a synové Jakubčovice B 0:3, Jeseník nad Odrou - Bartošovice 4:2, Bernartice nad Odrou - Pustějov 4:1

1. Jakubčovice B14112182:2735
2. Starý Jičín1493252:1530
3. Spálov1390465:2027
4. Suchdol n. O.1482437:1926
5. Bartošovice1370648:3621
6. Jeseník n. O.1362555:2620
7. Bravantice1241733:2713
8. Hl. Životice132298:738
9. Bernartice n. O.13211019:847
10. Pustějov13111121:934

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

12. kolo: Tísek - Kopřivnice 0:7, Nový Jičín - Odry 3:0, Frenštát - Fulnek 0:11, Bílovec - Studénka 3:2

1. Nový Jičín11110087:733
2. Kopřivnice12100286:930
3. Fulnek1290399:2227
4. Odry1290361:2727
5. Nový Jičín B1270550:2121
6. Studénka1251623:3316
7. Bílovec1230916:859
8. Frenštát p. R.1122725:628
9. Tísek12111019:854
10. Jakubčovice1200128:1230

Okresní soutěž, skupina A

10. kolo: Kateřinice - Mořkov 3:2, Veřovice - Tichá 2:6, Vlčovice-Mniší - Lichnov 2:3

1. Štramberk871049:822
2. Tichá971153:1422
3. Kateřinice941430:3113
4. Veřovice940531:2212
5. Mořkov933319:2312
6. Lichnov940513:2312
7. Vlč.-Mniší922528:398
8. Kopřivnice B80086:690

Okresní soutěž, skupina B

10. kolo: Bartošovice - Jeseník 4:0, Kujavy - Libhošť 4:2

1. Bartošovice980153:724
2. Suchdol n. O.870142:221
3. Rybí860218:1318
4. Pustějov841318:1813
5. Kujavy940523:2812
6. V. Albrechtice81258:345
7. Jeseník n. O.911712:464
8. Libhošť90277:332

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Okresní přebor

12. kolo: Tísek - Kopřivnice 0:12, Nový Jičín - Odry 9:1, Frenštát pod Radhoštěm - Fulnek 2:2, Bílovec - Studénka 3:1, Hájek a synové Jakubčovice - Nový Jičín B 3:1

1. Kopřivnice12110176:933
2. Nový Jičín1180363:1424
3. Studénka1272347:1823
4. Bílovec1272344:3323
5. Fulnek1254355:2819
6. Odry1243525:3815
7. Frenštát p. R.1125421:4511
8. Jakubčovice1223721:499
9. Nový Jičín B1221913:367
10. Tísek1210112:973
13.5.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Soud ve věci OKD. Insolvenční správce Lee Louda.
SLEDUJEME ON-LINE
4

Událost dne: věřitelé rozhodnou o osudu OKD

Václav Neckář.

Slavnost se blíží. V Novém Jičíně vystoupí Neckář i Dyk

Policisté hledají dívku z dětského centra

Se žádostí o pomoc se obrátili na veřejnost policisté, kteří pátrají po 14leté dívce, která odešla z dětského centra. 

I. B třída, sk. B: Až příliš krutá porážka pro Petřvald

Domácí premiéra v I. B třídě, sk. B, jim nevyšla. Fotbalisté Petřvaldu na Moravě v ní totiž přenechali všechny body Vřesině, která zvítězila 5:2.  

Souhrn I. B třídy, sk. D: Mořkov si vyšlápl na Starý Jičín

Novojičínsko – Jeseník nad Odrou přivezl všechny body z Oder, kde byly k vidění dvě penalty a dvě červené karty. Veřovice si pak dojely pro výhru do nedaleké Tiché, kde o výhře rozhodly ve druhém poločase.  

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení