VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sportovní výsledky a tabulky

Novojičínsko - Výsledky basketbalu, stolního tenisu a volejbalu.

31.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník

BASKETBAL

2. liga mužů, skupina C (play-off)

VSK VŠB Ostrava - BC Nový Jičín 83:79 (23:18, 43:40, 62:64)

Body: Pacut 20, Marek 14, Gerych 13, Maděra 11, Mičůnek 8, Pilař 7, Vlček 6, Lukenda 4 - Medek Roman 29, Kraus Karel 17, Mikulec Jakub 11, Křídlo Martin 9, Krba Tomáš 7, Mrštík Pavel, Pospíšil Michal a Valčák Miloš 2, trojky: 7:10, fauly: 15:17, TH: 24/18:9/7, rozhodčí: Menšík, Rektořík

Zbylý výsledek 1. kola: Sokol Šlapanice – Basketbalové centrum mládeže Ostrava 117:85

HÁZENÁ

2. liga mužů, skupina severní Morava

17. kolo: Velká Bystřice - Přerov B 28:20, Polanka - Holešov 35:22, Paskov - Trnávka 24:19, Napajedla - Havířov 32:28, Vsetín - Zubří jun. 42:36, Lesana Zubří - Olomouc 22:28

1. V. Bystřice 17 15 0 2 454:369 30
2. Napajedla 17 11 1 5 516:491 23
3. Zubří jun. 17 11 0 6 538:482 22
4. Olomouc 17 10 1 6 509:465 21
5. Vsetín 17 9 2 6 524:455 20
6. Polanka 17 10 0 7 494:438 20
7. Holešov 17 8 0 9 468:487 16
8. Havířov 16 7 0 9 455:464 14
9. Trnávka 17 4 2 11 432:465 10
10. Přerov B 16 4 1 11 405:480 9
11. Paskov 17 4 1 12 404:489 9
12. L. Zubří 17 4 0 13 397:511 8

Severomoravská liga mužů

25. kolo: Hlučín - Rožnov pod Radhoštěm 22:33, Klimkovice - TJ Valašské Meziříčí 17:17, Krnov - Polanka B 16:17, Veselá B - Nový Jičín 18:29, Suchdol nad Odrou - Třinec 28:16

1. Rožnov p. R. 13 12 0 1 398:295 24
2. Suchdol n. O. 13 10 1 2 319:255 21
3. Nový Jičín 12 10 0 2 336:259 20
4. Polanka B 13 6 4 3 333:308 16
5. Veselá A 11 6 3 2 292:219 15
6. Krmelín 12 6 0 6 279:227 12
7. Valašské Meziříčí 12 4 2 6 247:287 10
8. Hlučín 12 4 2 6 261:305 10
9. Třinec 13 4 1 8 253:292 9
10. Klimkovice 13 2 1 10 242:297 5
11. Krnov 13 2 0 11 285:363 4
12. Veselá B 13 1 2 10 235:373 4

1. liga staršího dorostu

KH Kopřivnice - Tatran Bohunice 38:23 (18:10)

Sestava a branky Kopřivnice: Žingor, Janíček, Žižkovský 1, Bukovský 4, Podhraský, Krčmář, Kahánek 3, Reček 8, Gřes 8, Dostalík, Tížek 2, Pavlík 1, Mička 4, Kroča 7

Ostatní výsledky 17. kola: Frýdek-Místek - Karviná 32:26, Jičín - Třeboň 34:13, Nové Veselí - Náchod 21:23, Ostrava - Zubří 31:36, Talent Plzeň - Dukla 33:31

1. Jičín 17 16 1 0 564:420 33
2. Karviná 17 14 1 2 611:489 29
3. Talent Plzeň 17 12 1 4 519:433 25
4. Fr.-Místek 17 10 3 4 459:420 23
5. Dukla 17 7 3 7 519:489 17
6. Zubří 17 7 0 10 504:527 14
7. Náchod 17 5 3 9 421:461 13
8. Kopřivnice 17 6 0 11 469:483 12
9. Ostrava 17 5 2 10 416:499 12
10. N.Veselí 17 5 0 12 452:491 10
11. Bohunice 17 5 0 12 459:536 10
12. Třeboň 17 3 0 14 384:529 6

1. liga mladšího dorostu, skupina Morava

KH Kopřivnice - KP Brno 39:21 (18:11)

Sestava a branky Kopřivnice: Chalupa, Tichavský, Reček 8, Kocsis 2, Fulnek 2, Krpelík 1, Karban 2, Zima 3, Hanus 4, Bukovský 7, Tížek, Žalmánek, Žižkovský 3, Bittala 7

Ostatní výsledky 17. kola: Frýdek-Místek - Karviná 13:30, Nové Veselí - Hranice 28:19, Ostrava - Zubří 31:36, Maloměřice - Prostějov 42:29

1. Kopřivnice 16 14 1 1 558:347 29
2. Zubří 16 13 2 1 578:366 28
3. Karviná 15 13 0 2 520:266 26
4. N. Veselí 16 8 2 6 438:421 18
5. Ostrava 16 8 1 7 486:473 17
6. Frýdek-Místek 15 7 1 7 413:382 15
7. Hranice 16 6 0 10 415:477 12
8. Brno 15 4 1 10 399:506 9
9. Zlín 15 4 0 11 336:480 8
10. Maloměřice 15 2 0 13 300:502 4
11. Prostějov 15 2 0 13 393:616 4

Severomoravská liga starších žáků

17. kolo: Karviná A - Ostrava A 39:12, Frýdek-Místek A - Vsetín 41:15, Kopřivnice A - Rožnov pod Rahoštěm 26:16, Zubří A - Polanka 35:25

1. Karviná A 17 16 0 1 570:300 32
2. Ostrava A 18 14 0 4 481:429 28
3. Zubří A 18 12 1 5 558:399 25
4. Frýdek-Místek A 18 11 1 6 520:403 23
5. Rožnov p. R. 18 7 0 11 302:391 14
6. Kopřivnice A 18 5 0 13 368:486 10
7. Polanka 17 4 0 13 299:434 8
8. Vsetín 18 1 0 17 320:576 2

Severomoravská liga mladších žáků

17. kolo: Karviná A - Ostrava A 14:16, Frýdek-Místek A - Vsetín 16:8, Kopřivnice A - TJ Rožnov pod Radhoštěm 23:12, Zubří A - Polanka 22:18

1. Ostrava A 18 18 0 0 359:210 36
2. Zubří A 18 11 2 5 314:269 24
3. Karviná A 17 10 1 6 281:212 21
4. Kopřivnice A 18 9 1 8 249:232 19
5. Frýdek-Místek A 18 7 1 10 268:278 15
6. TJ Rožnov p. R. 18 6 0 12 205:270 12
7. Polanka 17 4 2 11 186:256 10
8. Vsetín 18 2 1 15 162:297 5

STOLNÍ TENIS

3. liga mužů, skupina E

21. kolo: Slezan Opava A - Robot Mokré Lazce B 10:2 (32:16), Omya Jeseník B - TTC Poruba A 10:4 (32:17), TJ Rožnov p. R. A - Mittal Ostrava C 3:10 (17:33), TŽ Třinec A - TJ MSV Studénka A 9:9 (35:34), Sokol Zlín Kostelec A - Jiskra Strážnice A 10:0 (30:7), KST Holešov A BM plus - SK Slavičín A 10:5 (36:25)

22. kolo: Omya Jeseník B - Robot Mokré Lazce B 10:6 (33:25), Slezan Opava A - TTC Poruba A 10:6 (40:22), TŽ Třinec A - Mittal Ostrava C 8:10 (33:40), TJ Rožnov p. R. A - TJ MSV Studénka A 9:9 (36:35), KST Holešov A BM plus - Jiskra Strážnice A 9:9 (32:35), Sokol Zlín Kostelec A - SK Slavičín A 10:3 (33:18)

1. Sokol Zlín Kostelec A 22 20 1 1 214:91 63
2. Mittal Ostrava C 22 17 1 4 202:117 57
3. Slezan Opava A 22 15 4 3 200:143 56
4. TŽ Třinec A 22 12 3 7 191:147 49
5. TJ Rožnov p. R. A 22 10 3 9 169:158 45
6. Robot Mokré Lazce B 22 11 0 11 172:173 44
7. TJ MSV Studénka A 22 9 4 9 175:167 44
8. Omya Jeseník B 22 10 1 11 148:175 43
9. TTC Poruba A 22 6 2 14 143:192 36
10. Jiskra Strážnice A 22 6 1 15 120:190 35
11. KST Holešov 22 4 4 14 147:202 34
12. SK Slavičín A 22 0 0 22 94:220 22

Divize mužů

25. kolo: KLUBsten Karviná A - Kopřivnice A 10:7 (40:31), Siko Orlová C - Odry A 6:10 (24:39), Mittal Ostrava D - TTC Poruba B 10:0 (30:5), Slávia Orlová A - SK Svinov A 3:10, Siko Orlová B - Frenštát p. R. A 10:0 (30:3), 1. PM Ostrava A - Ferrum Frýdlant n. O. A 3:10 (12:34), Slezan FM A - Horní Datyně A 10:7 (38:28)

26. kolo: Mittal Ostrava D - Siko Orlová C 10:4 (38:23), Odry A - TTC Poruba B 10:3 (32:23), Siko Orlová B - SK Svinov A 10:1 (30:13), Slávia Orlová A - Frenštát p. R. A 10:2, Slezan FM A - Ferrum Frýdlant n. O. A 10:8 (38:31), 1. PM Ostrava A - Horní Datyně A 4:10 (22:36)

1. Siko Orlová B 24 21 1 2 229:90 88
2. Mittal Ostrava D 24 18 3 3 226:131 81
3. Slezan FM A 25 16 2 7 226:173 75
4. Horní Datyně A 24 14 3 7 217:139 69
5. Slávia Orlová A 24 11 3 10 185:182 60
6. Frýdlant n. O. A 24 10 5 9 192:190 59
7. Siko Orlová C 24 10 4 10 178:183 57
8. KL. Karviná A 24 10 2 12 186:180 56
9. Frenštát p. R. A 24 9 4 11 166:194 55
10. 1. PM Ostrava A 25 9 3 13 173:209 55
11. SK Svinov A 24 8 3 13 168:193 51
12. Kopřivnice A 24 6 5 13 160:214 47
13. Odry A 24 6 2 16 141:213 44
14. TTC Poruba B 24 1 0 23 76:232 27

Krajská soutěž mužů, skupina C

21. kolo: Sokol Brušperk B - Nový Jičín A 10:3 (35:12), Ferrum Frýdlant n. O. C - Pstruží A 5:10 (25:33), Klimkovice A - Příbor A 9:9 (38:39), Odry B - Krmelín A 10:4 (35:17), Frenštát p. R. B - Horní Datyně B 10:6 (38:20), Sokol Kateřinky A - Paskov A 10:2 (32:12)

22. kolo: Ferrum Frýdlant n. O. C - Nový Jičín A 7:10 (29:38), Sokol Brušperk B - Pstruží A 9:9 (32:34), Odry B - Příbor A 6:10, Klimkovice A - Krmelín A 10:3 (35:18), Sokol Kateřinky A - Horní Datyně B 10:1 (32:6), Frenštát p. R. B - Paskov A 9:9 (29:35)

1. Sokol Kateřinky A 22 19 2 1 216:83 81
2. Nový Jičín A 22 14 4 4 192:139 68
3. Pstruží A 22 13 4 5 198:136 65
4. Sokol Brušperk B 22 11 4 7 173:164 59
5. Paskov A 22 8 7 7 179:173 53
6. Horní Datyně B 22 8 5 9 163:173 51
7. Odry B 22 9 1 12 152:169 50
8. Frýdlant n. O. C 22 8 4 10 162:179 50
9. Příbor A 22 8 3 11 166:169 49
10. Klimkovice A 22 8 2 12 160:183 48
11. Krmelín A 22 5 1 16 121:200 38
12. Frenštát p. R. B 22 2 1 19 97:211 29

Okresní přebor I. třídy

Dohrávka 19. kola: TJ Sokol Slatina A - TJ Sokol Příbor B 8:10 (30:38)

Dohrávka 20. kola: TJ Nový Jičín C - TJ Mořkov A 1:17 (13:53)

1. TJ MSV Studénka B 20 17 2 1 248:112 56
2. Tatra Kopřivnice B 20 16 1 3 247:113 53
3. TJ Mořkov A 20 14 2 4 218:142 50
4. TJ Nový Jičín B 20 13 2 5 196:164 48
5. TJ Sokol Příbor B 20 9 3 8 187:173 41
6. TJ Fulnek A 20 9 2 9 184:176 40
7. TJ Frenštát p. R. C 20 8 0 12 168:192 36
8. TJ Odry C 20 6 2 12 164:196 34
9. TJ Nový Jičín C 20 4 3 13 127:233 31
10. TJ Sokol Slatina A 19 4 4 11 142:200 31
11. TJ Mořkov B 19 4 2 13 143:199 29
12. TJ Frenštát p. R. D 20 3 1 16 118:242 27

VOLEJBAL

Extraliga juniorek, skupina II (o 7. – 14. místo)

15. a 16. kolo: TJ Sokol Španielka Žižkov - Liberec 3:2 (-20, 25, -21, 21, 9) a 3:1 (19, 21, -16, 23), TJ Sokol Šternberk - Lokomotiva Plzeň 1:3 (7, -21, -19, -10) a 1:3 (18, -11, -11, -18), TJ Nový Jičín - SK Slavia Kometa Praha 3:2 (14, -20, -21, 24, 11) a 3:0 (13, 12, 21)

1. TJ Nový Jičín 24 20 4 0 64:31 44
2. TJ Lokomotiva Plzeň 24 19 5 0 61:23 43
3. Kometa Praha 24 12 12 0 49:47 36
4. TJ Sokol Šternberk 24 12 12 0 48:49 36
5. Frýdek-Místek 24 10 14 0 41:50 34
6. VK TU Liberec 24 7 17 0 36:59 31
7. Španielka Žižkov I 24 4 20 0 25:65 28

1. liga juniorek, skupina C

33. a 34. kolo: Nový Jičín - Lanškroun 3:2 (20, -24, 21, -17, 12) a 3:0 (11, 21, 22), Prostějov B - Olomouc B 3:0 (10, 14, 9) a 3:0 (14, 8, 15), Moravská Třebová - Zlín 3:2 (-13, 21, -17, 24, 14) a 3:0 (13, 20, 9), Sokol Šternberk B - Kroměříž 1:3 (-20, -16, 20, -22) a 1:3 (-21, 23, -17, -15), Sokol Šternberk A - Opava 3:0 (25, 26, 14) a 3:0 (15, 22, 21)

1. TJ Sokol Šternberk A 34 30 4 0 91:16 64
2. Happy Sport Opava 34 30 4 0 91:22 64
3. VO TJ Lanškroun 34 24 10 0 79:41 58
4. TJ Nový Jičín 34 23 11 0 75:47 57
5. VK Prostějov B 34 19 14 1 65:51 52
6. VSC Zlín 34 15 19 0 54:70 49
7. TJ Moravská Třebová 34 14 20 0 56:66 48
8. VC Kroměříž 34 11 23 0 48:76 45
9. TJ Sokol Šternberk B 34 3 29 2 13:95 35
10. SK UP Olomouc B 34 1 33 0 13:101 35

31.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Rychlovlak. Ilustrační foto.

Proč nejezdí vlaky rychleji

Den se záchranáři ve Frenštátě pod Radhoštěm přilákal řadu zvědavců.
12

OBRAZEM: Frenštátské hřiště ovládli hasiči i záchranáři

Po pivobraní má Nový Jičín i medobraní

Premiérová snůška přinesla 15 kilogramů pochoutky, která bude dále sloužit k propagačním účelům města Nový Jičín.

S bagrem a hráběmi na pstruhy. Ryb pak přibylo

Ochránci přírody společně s lesníky a rybáři vytvořili v Beskydech umělá trdliště a školky pro pstruhy.

Na Severce budou mít lanovou dráhu

Pokud všechno vyjde, bude Ski areál Severka prvním v Těšínských Beskydech (nepočítáme-li Javorový), kde budou mít lanovou dráhu. O její vybudování majitel usiluje už několik let. Zdá se, že by se stavba konečně mohla pohnout kupředu.

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Do nejvyšších partií Jeseníků vyráží v těchto týdnech parta s křovinořezy. V chráněných lokalitách sekají borůvčí.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení