VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Týmová hra Ninja opět míří do novojičínských ulic

Fanoušci originální zábavy si také letos užijí noční interaktivní týmovou hru Ninja, která zcela pohltí hráče z noci na neděli 13. listopadu. Přihlásit se do ní je možné do konce tohoto týdne.

27.10.2016
SDÍLEJ:

Týmová hra Ninja opět míří do novojičínských ulic.Foto: http://nocnihra.ninja

Symbol japonského jenu ¥ charakterizuje noční týmovou hru, do které je už nyní přihlášeno přes třicet týmů, nejčastěji čtyř až pětičlenných. V Novém Jičíně a jeho okolí budou skupinky řešit nejrůznější úkoly od soboty 12. listopadu podvečer až do poledne následujícího dne.

„Soutěž bude napínavá, ne-li napínavější než loni," slibuje Radim Mohler, jeden ze dvou organizátorů, kteří v současné době mají plné ruce práce s přípravou strategické hry. Stanovišť bude podle nich mezi deseti až dvaceti, konkrétnější být nechtějí, protože i jejich přesný počet, stejně jako mnoho dalšího, bude až překvapením pro samotné hloučky ninjů. „Hra se týká Nového Jičína a jeho blízkého okolí a soutěžící se mohou těšit na návštěvu netradičních míst, které mohl málokdo navštívit," odtajňuje alespoň základní informace Radim Mohler.

Slovy autorů, se jedná o týmovou strategickou noční hru, ve které je potřeba spolupráce, důvtipu a logického úsudku. Úsudku, podle kterého hráči postupují městem na základě získaných indicií. „Propracovaný systém úkolů a nápověd jsou nedílnou součástí této hry. Hry, kde nejsou dána téměř žádná pravidla, jen spousta možností. Možnost máte i vy. I vy můžete vyhrát a získat spoustu emocí, myšlenek, radosti, zábavy a zážitků. Zažijte něco výjimečného, nenechte si ujít jedinečnou atmosféru reálné noční hry," zvou na netradiční zážitek pod rouškou listopadové tmy organizátoři.

Kdo má chuť se připojit, má šanci do neděle 30. října. Týmy (dvou až pětičlenné, alespoň jeden člen týmu musí být starší 18. let) se přihlašují vyplněním online přihlášky umístěné na http://nocnihra.ninja. Tým je oficiálně přihlášen po zaplacení účastnického poplatku 250 Kč za každou zúčastněnou osobu. Poplatek je nevratný a musí být uhrazen na účet číslo 1018395615/6100 nejpozději do 30. října 2016. Do textu zprávy k úhradě je nutné uvést název týmu.

Začátek hry je v sobotu 12. listopadu na Masarykově náměstí v Novém Jičíně v 17:00 hodin a probíhá po městě a jeho blízkém okolí. Jednotlivá stanoviště jsou vždy na bezpečném, veřejně přístupném místě. Hra se koná za každého počasí. Hra končí o den později, v neděli 13. listopadu ve 12:00 hodin vyhlášením výsledků ve Středisku Volného času Fokus, Nový Jičín. „Doporučujeme, aby alespoň jeden člen týmu znal Nový Jičín a jeho okolí. Doporučujeme mobilní telefon s nabitou baterií a příjmem internetu," připomíná Radim Mohler.

Na závěr lze prozradit jen jednu z mála dopředu známých jistot a zároveň objasnit, proč je znak japonské měny pro hru důležitý. Všechna stanoviště a součásti hry jsou označeny symbolem jenu ¥.

Autor: Adam Knesl

27.10.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Sečení borůvčí ve Velkém Kotli a na Petrových kamenech v Jeseníkách
8

Borůvky u Pradědu mizí pod křovinořezy

Nehoda na dálnici.

Tragická nehoda uzavřela v pátek dálnici na Novojičínsku

Senioři vyrazí na výlet do spřáteleného města na Slovensku

Poznávacího zájezdu do budoucího partnerského města Bánovce nad Bebravou se mohou kopřivničtí senioři zúčastnit v rámci programu Aktivní senior 2017.

AKTUALIZOVÁNO

Komplikace pro všechny! O víkendu se uzavře klimkovický tunel

 Dálniční tunel v Klimkovicích o víkendu projde každoroční plánovanou odstávkou. Ta ale bude oproti původnímu harmonogramu o čtyři hodiny kratší.

Ženě se nezdálo chování mladíků. Jeden byl v cizím voze

Ve středu v časných ranních hodinách přijali strážníci v Novém Jičíně oznámení od občanky, že v ulici Poděbradově se vyskytují dva muži, kteří se podezřele pohybují kolem jednoho ze zaparkovaných vozidel.

Novojičínsko: Školní pomůcky vystřídalo zednické náčiní

Miliony korun radnice a obce na Novojičínsku investují během léta do oprav školních zařízení.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení