VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JAN KEŠELÁK

Jan Kešelák / Novojičínský deník

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

O postupu fotbalistů rozhodly penalty

Nový Jičín - Fotbalisté FK Nový Jičín hostili v neděli 22. července od 17 hodin na svém hřišti Lískovec. V rámci předkola Poháru České pošty měli v souboji dvou celků ze stejné divizní skupiny sice ze hry více hosté, přesto na pokutové kopy postoupili domácí. Ti se mohou o víkendu těšit, již v rámci 1. kola, na Hlučín.

In-line hokej skvěle prezentuje město

Nový Jičín - To, že je město Nový Jičín pevně spojeno se sportem, již vědí i v nejzazších koutech České republiky. Přesto se klubu IHC Nový Jičín podařilo udělat tu správnou vizitku na poli rychle se rozmáhajícího in-line hokeje. Nejenomže jakožto nováček vybojoval IHC Nový Jičín v první lize bronz, ale až do posledního kola se ucházel o možnost zahrát si baráž do extraligové soutěže.

Novojičínští zápasníci obhájili domácí pohár

Nový Jičín - O víkendu proběhl ve sportovní hale ABC již 12. ročník Memoriálu Miroslava Rešla v zápase řecko-římském a volném stylu pro kategorie přípravek, žáků, žaček, juniorů a seniorů.

Žáci ze Starého Jičína si finále v Praze užili

Starý Jičín - Jako každý rok, tak i letos probíhala tradiční atletická soutěž Kinderiáda pro žáky 2. - 5. tříd základních škol z celé České republiky. Soutěže se zúčastnilo také deset dětí Základní školy Starý Jičín. A vedly si v ní na výbornou.

Cyklisty prověřil závod do vrchu

Frenštát p. R. - Cyklistický klub Frenštát pod Radhoštěm pořádal 8. letošní závod Slezského poháru amatérských cyklistů (SPAC 2012). Přes sto cyklistů se tentokrát vydalo na trať závodu o délce 11,3 km, s celkovým převýšením 610 m.

Mladí Laguňáci ozdobou šampionátu

Nový Jičín - Spolu s republikovým šampionátem mužů a žen se v Karlových Varech konalo také Mistrovství České republiky v plavání s ploutvemi v jednotlivých věkových kategoriích. Na startovní bloky se postavili společně mladší, starší žáci, dorostenci i junioři, aby okusili závody rychlých ploutví v padesátimetrovém bazénu pod širým nebem.

Na Lysé nejrychleji Dlugosz, v popředí i běžci z Novojičínska

Ostravice - Již poosmé se sešli vyznavači horského běhu na fotbalovém hřišti v Ostravici, kde se v sobotu 16. června konal závod Horský běh na Lysou horu. Pořadatelům se na start postavilo přes dvě stě padesát účastníků.

Frenštát konečně doma vyhrál

Frenštát p. R. - Tak přece se nakonec fotbalisté SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm dočkali. V posledním kole krajského přeboru totiž před vlastním publikem porazili Polanku, čímž na poslední možný pokus utnuli černou sérii na svém hřišti v jarní části sezony. Ze všech utkání na svém stadionu právě až to poslední dokázali vyhrát.

Šampionát ovládli ploutvaři Nového Jičína

Nový Jičín - V Karlových Varech proběhl vrchol domácí sezony ploutvových plavců, mistrovství České republiky. Přestože se domácí šampionát konal netradičně ve venkovním padesátimetrovém bazénu hotelu Thermál, byla k vidění spousta vynikajících výkonů. Národní šampionát ovládli ploutvaři KVS Laguna Nový Jičín, kteří z termálních vod vylovili 34 medailí a 14 titulů mistra republiky.

Vyhlídal: Chtěli jsme hrát svou hru

Nový Jičín - Fotbalisté Nového Jičína se v sobotním duelu rozloučili pro letošní rok s diváky a navíc si de facto zajistili divizní příslušnost i pro příští ročník. Přestože přesný sestupový klíč bude znám v nejbližších dnech, je jisté, že Novojičínští mohou skončit nejhůře čtrnáctí.

IHC Nový Jičín vybojoval bronz

Nový Jičín - Poslední kolo 1. in-line hokejové ligy, které mělo rozhodnout o postupujícím do extraligy pro příští sezonu, hostil o víkendu Přerov. Do bojů zasáhl také nováček soutěže, IHC Nový Jičín, který hned v premiérové sezoně získal bronz.

Nový Jičín se rozloučil remízou

Nový Jičín - Fotbalisté Nového Jičína odehráli v sobotu poslední utkání Moravskoslezské divize, skupiny E, před vlastním publikem. V důležitém zápase hostili Brumov, se kterým nakonec remizovali 1:1. Současné postavení v tabulce však dává Novojičínským jistotu záchrany. I kdyby nakonec padaly z divize 3 celky, stačilo by hráčům uhrát příští víkend na pažitu Slavičína bod.

Fotbalisté Nového Jičína hrají naposledy v letošní sezoně doma

Nový Jičín – Pouhých šest bodů do tabulky již mohou získat fotbalisté divizní skupiny E, ve které hraje také FK Nový Jičín. Pro novojičínský klub nastane dnes, v sobotu 9. června, od 15.30 den D.

IHC Nový Jičín zahajuje útok na prvenství

Nový Jičín - In-line hokejový klub IHC Nový Jičín má před sebou ten pravý vrchol sezony. Do konce prvoligové sezony zbývá odehrát jediný turnaj, který odstartuje právě dnes na zimním stadionu v Olomouci. A ve hře není málo…

Radek Rýpar vybojoval titul krajského přeborníka

Závišice - V sobotu 2. června 2012 se sjeli nejlepší mladší a starší žáci z Moravskoslezského kraje, aby bojovali o tituly a medaile na krajském přeboru v judo v Karviné. Roli favorita potvrdil ve váze do 30 kg i mladší žák ze Závišic, Radek Rýpar.

Zápasníci Tiché měli napilno

Tichá - O víkendu proběhl v Krnově Memoriál Oldřicha Mrázka v zápase řecko-římském za účasti 116 začínajících závodníků z 11 oddílů Česka, Slovenska, Polska a Německa.

Běh mezi náměstími se konal již pošesté

Frýdek-Místek - Šestého ročníku Běhu mezi náměstími, který pořádalo statutární město Frýdek-Místek ve spolupráci s atletickým oddílem TJ Slezan Frýdek-Místek, se letos zúčastnily více než dvě stovky účastníků.

Mladší dorost body nepřivezl, přestože byl lepším týmem

Nový Jičín - Uplynulý fotbalový víkend nabídl předposlední kolo letošního ročníku Moravskoslezské divize mladšího dorostu. Mladíci z Nového Jičína zamířili v rámci 25. kola k derby utkání do nedalekého Valmezu.

Fotbalisté přivezli cenné tři body

Valašské Meziříč – Fotbalisté Nového Jičína odehráli nedělní duel na pažitu nedalekého Valmezu. Po výhře 3:1 si tak zajistili další tři body do tabulky. Protože do konce jara, a tím i celé letošní sezony, schází již jen dvě kola, mají Novojičínští svou záchranu stále ve své moci.

Představujeme: FunTime Nový Jičín

Nový Jičín - Sportovní klub FunTime Nový Jičín se věnuje soutěžnímu cheerleadingu. Cílem je tedy účast na českých i zahraničních soutěžích, činnost klubu ale zahrnuje také příležitostná vystoupení a různé teambuildingové a dobročinné aktivity.

Petřvald zvládl duel v Čeladné

Petřvlad n. M. - Nováček I. A třídy, skupiny B, TJ Petřvald na Moravě sice utkání 25. kola na pažitu Čeladné vyhrál, i tak ale přišel o teoretickou možnost zakončit soutěž coby lídr tabulky. První rezerva MFK Frýdek-Místek totiž vyhrála doma nad Stonavou, a zajistila si tak vítězství v letošním ročníku soutěže.

Memoriál Petra Novotného kořistí přípravky z Bílovce

Bílovec – O víkendu se na bíloveckém hřišti uskutečnil fotbalový turnaj mladší přípravky – Memoriál Petra Novotného. Turnaje se zúčastnila vždy dvě družstva týmů ŠSK Bílovec, FC Baník Ostrava a FC Hlučín.

Nový Jičín se probojoval až do finále na letní olympiádě

Nový Jičín – Minulý týden se chlapci VÚ Nový Jičín zúčastnili 40. letní olympiády výchovných ústavů České republiky, jehož pořadatelem byl VÚ Hostouň.

ZŠ Komenského z Bílovce se neztratila

Bílovec – Základní škola Komenského Bílovec se zúčastnila krajského finále fotbalového Mc Donald´s Cupu v obou kategoriích (1. – 3. třída a 4. – 5.třída). Na účast na tomto turnaji bylo zapotřebí vyhrát předešlá 3 okresní kola.

Štramberská desítka lákala

Štramberk – Městečko z Novojičínska pod Trúbou, Štramberk, hostilo o víkendu již 32. ročník tradičního běžeckého závodu Štramberská desítka. Ta je již řadu let pořádána na stejné trati. Závod vede po běžné silnici, polních cestách i lesních pěšinách.

Mladší dorost prohrál se ctí

Nový Jičín - Mladší dorost FK Nový Jičín hostil v sobotu na umělce v Novém Jičíně jasného lídra tabulky Moravskoslezské divize U-17, skupiny E, SK Hranice. Přestože domácí duel 24. kola nakonec prohráli, ostudu určitě neudělali.

Mladší dorost KH Kopřivnice vicemistrem ČR

Kopřivnice - Minulý víkend skončila nejvyšší soutěž mladšího dorostu v házené 1. liga mladšího dorostu. Kopřivničtí házenkáři si vedli nadmíru úspěšně a se ziskem 38 bodů obsadili konečnou druhou příčku v tabulce. Mistrem ČR se stal Talent Plzeň, kterého právě Kopřivničtí dokázali, jako jediní v soutěži, porazit. Třetí příčku získalo družstvo HCB Karviná se ztrátou tří bodů na druhé místo.

Nový Jičín v duelu s Mohelnicí dotahoval, body však nezískal

Nový Jičín – Fotbalisté Nového Jičína hostili ve 26. kole Moravskoslezské divize E Mohelnici. Favorizovaní hosté si přijeli pro povinné body, což se jim až do stavu 0:4 dařilo plnit. Posledních 20 minut ale patřilo pouze domácím, kteří snížili na 3:4, čas na srovnání však nakonec chyběl.

FC Libhošť postoupil do finále poháru

Libhošť - Hodně podařené středeční odpoledne zažili fotbalisté FC Libhošť, kteří hostili na vlastním hřišti v kvalifikační soutěži poháru FAČR 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí. Po remízovém poločasu i konečném výsledku přišly na řadu penalty. Zde už domácí nenechali nikoho na pochybách, a vybojovali si tak účast ve finále krajského poháru MS KFS.

IHC Nový Jičín má před sebou vrchol sezony

Nový Jičín - In-line hokejový klub IHC Nový Jičín má za sebou další povedený turnaj. Nováček 1. in-line ligy totiž o víkendu sehrál v rámci předposledního turnaje další dvě kola, a stejně jako naposledy, nepoznal hořkost porážky.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT