Naše dobrodružství začalo v brzkých ranních hodinách v Oslu, a my měli tak možnost projít si tuto krásnou metropoli. Následně jsme se vydali vlakem do Kolbotnu, kde se ve večerních hodinách konalo vážení, což bylo klíčové pro všechny naše závodníky. Celý tým byl odhodlán a cíleně pracoval na tom, aby si udrželi potřebnou váhovou kategorii, což se všem povedlo.

Sobotní závody v řecko-římském stylu přinesly vynikající výkony ze strany týmu SK Tichá. Samuel Srněnský si ve váhové kategorii 37 kg vybojoval 5. místo v silné konkurenci 11 závodníků. Jeho první zápas, ve kterém porazil celkového vítěze, byl zážitkem, který si budeme dlouho pamatovat.

Ilustrační foto.
Další údajný lékař na misi OSN. Ženu z Novojičínska připravil o tisíce korun

Damián Večeřa se předvedl ve skvělé formě, vybojoval 6. místo ve váhové kategorii 45 kg a dokázal odolat občas i nečestným zápasům některých soupeřů. Damián předvedl krásné zápasy, což trenéři vyzdvihli.

Barča Svobodová reprezentovala oddíl parádním způsobem a získala stříbrnou medaili ve váze 50 kg.

Pavel Černota a Lukáš Zrubek bohužel utrpěli dvě bodové prohry, ale i tato zkušenost je neoddělitelnou součástí růstu každého sportovce.

Nové středisko veřejné zeleně v Novém Jičíně - 30. listopadu 2023.
VIDEO: Zchátralé haly jsou pryč. Nový Jičín má moderní středisko veřejné zeleně

Nedělní závody ve volném stylu přinesly další vzrušení, přičemž Pavel Černota předvedl, že neděle je jeho den D a odnesl si zlato po dvou lopatkových vítězstvích s norským zápasníkem.

Lukáš Zrubek vybojoval zaslouženě, po 3 dramatických zápasech se švédským soupeřem, stříbrnou medaili.

Damián a Sam se postavili do vyšších váhových kategorií, kde oba vybojovali bronzové medaile.

Tým SK Tichá tak ukončil Kolbotn Cup s kompletním medailovým úlovkem, což je ohromující úspěch!

Celý tým děkuje trenérům za jejich neúnavnou práci a vedení. Věříme, že jejich hlasivky se brzy zotaví, a těšíme se na další sezónu plnou výzev a úspěchů. Zápasníci SK Tichá nám ukázali, že cesta k úspěchu vyžaduje nejen lesk medailí, ale také neustálý trénink a tvrdou práci, protože ve světě zápasu není nikdy čas na odpočinek.

Anna Zrubková