Každý den se děti mohou těšit na dvě různé aktivity. Vždy v 10 hodin dopoledne a pak ve 14 hodin odpoledne bude na facebooku DDM zveřejněno video, odkaz na živé vysílání, případně jiné instrukce.

V pondělí si přijdou na své milovníci hudby, neboť prázdninový program zahájí vzpomínka na oblíbenou pěveckou soutěž Koprstar a odpoledne se zájemci naučí hrát na ukulele.

Na úterní dopoledne připravila několik výzev Nerf liga a o rady, jak na rubikovu kostku, se podělí šampión ve skládání tohoto hlavolamu Rezi.

Vzhledem k velké oblibě je pokračování obou těchto aktivit plánováno i na čtvrtek. Středa bude pro změnu tvořivá, kreativní děti se mohou těšit na dopolední vyrábění a odpoledne upéct perník.

V pátek dopoledne si mohou dát zájemci o posilování trochu do těla a celý program uzavře loutkové představení O zmrzlém králi.

Dům dětí a mládeže prošel v loňském roce náročnou rekonstrukcí interiéru, v rámci níž bylo pořízeno také mnoho zajímavého vybavení. Vznikla nová modelářská dílna, učebna robotiky a kybernetiky, media klub vybavený novými kamerami a další televizní technikou.

Bohužel, vzhledem k epidemické situaci, neměly děti zatím šanci cokoliv z novinek naživo vidět a vyzkoušet. Tzv. domeček však nezahálí a alespoň prostřednictvím svého facebooku zprostředkovává zájemcům řadu aktivit, včetně virtuální prohlídky.

Pro bližší informace sledujte Facebook Domu dětí a mládeže Kopřivnice.

Lucie Macháčková,
vedoucí oddělení vnějších vztahů