Vánoční hvězda z ubrousku:

| Video: Youtube

Začněte tím, že si představíte, jaký dojem má váš slavnostní stůl vyvolat. Může to být zlatá třpytivá nádhera, krkonošská jablíčková idylka nebo elegantní mrazivá bílá.

close Popelčin oříšek uděláte jednoduše, stačí mít velké ořechy a získat z nich půlky skořápek vcelku. info Zdroj: se souhlasem časopisu Kreativ zoom_in Popelčin oříšek uděláte jednoduše, stačí mít velké ořechy a získat z nich půlky skořápek vcelku. Do téhle představy zasaďte všechny složky výzdoby. Promyslete si, jaké nádobí použijete. Může to být sváteční servis, který vytahujete jen na Vánoce, ale možná se pro váš záměr hodí naopak úplně nejjednodušší bílé talíře.

S velikostí stolu včas porovnejte ubrus, který máte v plánu použít, a jestli chcete na stůl dát větvičky, sežeňte je taky včas. Pokud chcete například eukalyptus, raději si ho v květinářství objednejte.


Nahrává se anketa ...

Popelčin oříšek z fotky uděláte jednoduše, stačí mít velké ořechy a získat z nich půlky skořápek vcelku. Malé dárečky, které do nich dáte, musí být takové, aby se do nich vešly. Pak ještě ořechy omotejte zlatou přízí.

close QR kód - Vánoční kniha info Zdroj: Se svolením časopisu Kreativ zoom_in QR kód - Vánoční kniha Vánoční kniha vám přináší sváteční náladu a na každé straně návody a postupy na zdobení, pečení, balení dárků i pohoštění. To nejlepší z Kreativu v luxusní vazbě jako zásoba nápadů pro spoustu let dopředu. Knihu Vánoce pro vaše ruce si lze objednat na webu eshop.kreativ.cz. Pokud do políčka slevový kupón napíšete „denik20“, získáte od nás mimořádnou slevu ve výši 20 %. Knihu si lze objednat i telefonicky na čísle 724 795 356.

Připravila: Markéta Zindulková
Foto: Alena Hrbková a Markéta Zindulková