„Remíza je pro nás málo. Měli jsme vyhrát,“ řekl domácí kouč Radek Malina. „Šance jsme k tomu měli,“ dodal. Zápas začal nervózně. První šanci měli Frenštátští, a to po průniku Haldy. Pyclík ale nakonec nezakončil. Další možnost měl Žák, který zakončoval z otočky, skóre se ovšem nezměnilo. To na druhé straně vyšel Havířovu brejk. Míč uklízel do brány Piekos.

Petřvald doma remizoval
Ofenzivě laděný Petřvald si s vřesinským betonem neporadil

Ve druhém poločase měl Frenštát převahu. Halda prošel s míčem k brance soupeře, předložil ho Pyclíkovi a ten vyrovnával na 1:1. „Ve druhém poločase jsme měli převahu. Je škoda, že jsme žádnou z dalších akcí nedotáhli do gólového konce,“ litoval Radek Malina. Dobrou možnost měl Opatřil. Pyclíkova hlavička letěla nad. V poslední minutě pak místo střely volil Bednář přihrávku a zápas tak skončil remízou 1:1.

Frenštát – Havířov 1:1 (0:1)
Branky: 68. Pyclík – 22. Piekos. Rozhodčí: Malý – Dudek, Trigas. ŽK: Michut, Kiss Farkas – Skoupý, Michalek. Diváci: 275.
Frenštát: Michut – Kiss Farkas, Bednář, Bartoš, Pokorný – Halda, Buchlovský, Opatřil, Žák (65. Klimpar), Dudek (85. Hyrník) – Pyclík (85. Nezhoda). Trenér: Radek Malina.