„Soupeř měl štěstí. Do čeho kopl, to mu tam spadlo,“ poznamenal trenér Bílovce Petr Šloff. Novému Jičínu se naskytly dva trestné kopy, oba proměnil v góly Hurta. „První poločas jsme měli dobrý. Dali jsme dva góly, ale věděli jsme, že nás Bílovec zatlačí,“ řekl novojičínský kouč Martin Štverka. „Chtěli jsme hrát pořád stejně. Vysoko domácí napadat a tím eliminovat jejich hru. To se nám dařilo,“ pochvaloval si hostující stratég. Nakonec přidali hosté třetí branku, to se po rohovém kolu prosadil Nippert. „Bohužel se nám zranil Zagol a to nás trochu rozhodilo. Udělali jsme chybu a Limanovský snížil. Bílovec nás na chvíli zatlačil,“ pokračoval trenér Nového Jičína. „Za stavu 1:3 měl velkou šanci Limanovský, kdy by ji proměnil, tak se utkání vyvíjí jiným směrem,“ míní Peter Šloff.

Frenštát  prohrál gólem v nastavení. Foto: Lubomír Mazoch
Zápasu by slušela remíza, řekl útočník Frenštátu Klimpar

V 71. minutě upravil na konečných 1:4 Janovský. „Máme hráče na marodce, na to se ale vymlouvat nechci. Zápas nám vůbec nevyšel. Porážka je zasloužená,“ uznal šéf domácí lavičky. „Už v přípravě se nám podařilo Bílovec porazit. Chtěli jsme hrát svůj fotbal, a to se nám dařilo. Každopádně vítězství nepřeceňujeme,“ zakončil Martin Štverka.

Bílovec – Nový Jičín 1:4 (0:2)
Branky: 59. Limanovský – 19. a 27. Hurta, 56. Nippert, 71. Janovský. Rozhodčí: Lukašík – Kaloč, Godfryd. ŽK: Tomašík, Pavlík – Nippert, D. Palla. Diváci: 136.
Bílovec: Vyklický – Tomášek, Dresler, Krayzel – Cverna, Mikuš (57. T. Socha, 73. Schaumann) – Pavlík, Dostál (57. Raszyk), Dluhoš – Limanovský, Pěla (57. Střelec). Trenér: Peter Šloff.
Nový Jičín: Ognjanov – D. Palla, Heiník, Zagol (65. M. Palla), Nippert – Kutáč (79. Magdon), Knedla (91. Hrubý), Vokoun, Hurta – Staněk (91. V. Vahalík), Janovský (79. A. Vahalík). Trenér: Martin Štverka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...