„Odehráli jsem dobrý zápas,“ pochvaloval si kouč Frenštátu Roman Kučerňák. „Praktikovali jsme vysoký pressink, soupeř zase chtěl těžit z dlouhých balónů za obranu,“ pokračoval trenér Beskydu. V prvním poločase šel také jeho tým do vedení.

Malé Hoštice - Jakubčovice 5:5
Baracuda ztratila čtyřgólové vedení. Soupeře jsme podcenili, přiznal Molnár

Po přestávce hosté své vedení nepustili. „Jsem rád, že i druhý poločas kluci odmakali. Výbornné utkání odehrál mladý Vachník,“ chválil Kučerňák.

Další výsledky: Valašské Meziříčí – Baník Ostrava U19 3:5 (2:1), branky: Macíček, Galus, Gajdoš – Tarasenko, Kedroń, Havran, Raběčný, Ivanov. Frýdlant – Hranice 4:1 (2:0), branky: Velička 2, Fromelius, Varadi – Stryk.

Nový Jičín - Frenštát 0:1(0:1)
Branka: Buchlovský.
Frenštát: Málek – Dudek, Bartoš, Bednář, Pokorný – Sobota (70. Nezhoda), Opatřil, Buchlovský, Geryk (46. Maruchnič) – Vachník – Pyclík. Trenér: Roman Kučerňák.