V prvním poločase byl Bílovec nebezpečnější. „Nezačali jsme dobře. Soupeř měl hru pod kontrolou. Dá se říci, že žádnou šanci jsme si nevytvořili. Hlavně na pravé straně nešlo moc kombinovat, protože byla pod vodou,“ vracel se k utkání trenér Frenštátu Roman Kučerňák, který do hry nasadil i novou posilu, a to záložníka Martina Bzirského z Vratimova. „Martin je pro nás velkou posilou. V zápase byla jeho přítomnost na trávníku hodně znát,“ pochvaloval si kouč Beskydu. Favorit se v prvním poločase dostal do několika šancí. Mozol trefil břevno. Další možnosti měli Tomášek a Raszyk. „První poločas byl podle mého gusta. Měl jsem z něj dobrý pocit. Domácí celek jsme do ničeho nepouštěli. Nakonec se nám podařilo vstřelit i vedoucí branku,“ podotkl trenér Bílovce Jan Woznica. Ve 40. minutě kopal Bílovec rohový kop a Mozol zatočil za pomocí větru balón přímo do sítě – 0:1. Byl to ale poslední světlý moment zkušeného záložníka. V poločase musel pro zranění střídat.

Orlová - Petřvald na Moravě 0:6 (0:4)
Petřvald řádil v Orlové, bývalý ligista Buček dostal šest branek

Ovšem po přestávce se obraz hry změnil. „V kabině jsme si řekli, jak budeme druhý poločas hrát. Bohužel na trávníku to vypadalo úplně jinak. U všeho jsme byli pozdě. Měli jsme strach hrát. Krom šance Limanovského jsme si nic nevytvořili,“ byl naštvaný Woznica. „Řekli jsme si, že po přestávce budeme hrát po stranách a dávat do vápna centry. Tento záměr nám vycházel. V 56. minutě obešel dva protihráče Dudek, odcentroval a Bartoš vyrovnal. Sedm minut před koncem Beskyd výsledek otočil. „Vysunuli jsme Buchlovského a nakonec se nám podařilo po další akci dát vítězný gól Pyclíkem.“ pokračoval Kučerňák. „Závěr jsme si pohlídali. Bílovec jsme k ničemu nepustili. Věřím, že tohle vítězství nám pomůže. Nyní se musíme dobře připravit na zápas v Krnově,“ podotkl trenér vítězného týmu. „Frenštát si za druhý poločas vítězství zasloužil. Chtěl vyhrát více,“ zakončil Jan Woznica.

Frenštát pod Radhoštěm – Bílovec 2:1 (0:1)
Branky: 56. Bartoš, 83. Pyclík – 40. Mozol. Rozhodčí: Trigas – Kaloč, Ganaj. ŽK: Bednář – Dresler, Mikuš. Diváci: 93.
Frenštát: Michut – Buchlovský, Holec, Bednář (83. Cacek), Dudek – Bzirský, Vachník (76. Pokorný), Opatřil, Pyclík, Nezhoda (63. Bányácski) – Bartoš. Trenér: Roman Kučerňák.
Bílovec: Minařík – Tomášek, Dresler, Krayzel (74. Mikuš), Koschatzký – Raszyk, Mozol (46. Seidler), Limanovský – Dluhoš, Pavlík (68. Čavera), Gajdošík (68. Šmiřák). Trenér: Jan Woznica.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …