„Zápasy s Polankou jsou vždy zajímavé. Za mě je to top tým divize vedený kvalitním trenérem. Navíc pro mě mají vzájemné duely specifický náboj, protože jsem v minulosti v Polance působil,“ svěřil se trenér Frenštátu Roman Bednář.

V sestavě Polanky absentoval bývalý ligista Ciku. „Tohle jsme vnímali jako výhodu. Nicméně trenér Adler nás překvapil tím, že nasadil do hry Romana Fišera, který sice už nehraje, ovšem zkušenosti má na rozdávání,“ přiblížil kouč Beskydu.

1. semifinále play-off: Talent tým Plzeňského kraje - Kopřivnice 40:26, 6. dubna 2024.
OBRAZEM: Kopřivnice odpadla s mistrem v závěru, ale doma slíbila Plzni peklo

Samotný zápas příliš šancí nenabídl. „Soupeř měl kvalitnější rozehrávku, byl silnější na míči ale jeho veškeré snažení končilo před naši šestnáctkou. Nám chyběla kvalita ve finální fázi. Bylo to spíše o pološancích,“ rozebíral utkání domácí kouč. „Diváci příliš zajímavého fotbalu neviděli. Byly to spíše šachy,“ podotkl Roman Bartoš.

Domácí předvedli jeden povedený signál, když zakončoval Pyclík. Gól ale nedal. Když už to vypadalo, že dojde k dělbě bodů, udeřili domácí. Halda se dostal z boku ke střele a ranou z úhlu nasměroval míč do šibenice. „Mohl jsem centrovat, nakonec jsem ale zavřel oči a vystřelil. Vyšlo to,“ popisoval svůj gólový zápis Patrik Halda. „Jsem rád, že se nám podařilo vstřelit vítěznou branku. Výhra nad Polankou je cenná. Musím ale přiznat, že jsme vyhráli se štěstím,“ zakončil Roman Bartoš.

Frenštát pod Radhoštěm – Polanka nad Odrou 1:0 (0:0)
Branka: 88. Halda. Rozhodčí: Malý – Kaloč, Janeček. ŽK: Halda, Bzirský, Biedermann – Hluchý, Rončka, Podešva. Diváci: 346.
Frenštát pod Radhoštěm: Chmiel – Kalfas, Macík, Ševčík, Halda (93. Bányácski) – Opatřil, Pyclík (93. Rek), Bzirský (91. Montag), Střelec, Strnad (74. Bednář) – Hrabec (74. Biedermann). Trenér: Roman Bartoš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...