„V prvním poločase se nehrál příliš zajímavý fotbal. Řepiště bránila z bloku a my jsme se k ním těžko dostávali,“ přiznal kouč Bílovce Jan Woznica. „Hráli jsme profesorsky, u všeho jsme byli pomaleji. Byl to bez šancí,“ pokračoval hostující kouč.

Po přestávce se obraz hry změnil. „Začali jsme mít převahu. Dokázali jsme si vytvořit tři čisté šance, ani jednu se nám proměnit nepodařilo. Dvě měl Gajdošík, v jednom případě trefil ze dvou metrů tyč,“ kroutil hlavou Jan Woznica. „Mám pocit, že soupeři stačí dát na břevno rozlišovák a branka je tím pro nás zakletá,“ povzdechl si.

V 79. minutě ztratil Kollek balon. Domácím se naskytla standardka, a tu přetavili v gól. O šest minut později při rozehrávce uklouzl Koschatzký, Řepiště šla do přečíslení a Vraj upravil na konečných 2:0. „Porážka bolí. Ale když nedáte gól, nemůžete uspět. Je doslova uměním prohrát takovéto utkání,“ zakončil šéf hostující lavičky.

Řepiště – Bílovec 2:0 (0:0)
Branky: 79. Maloň, 85. Vraj. Rozhodčí: Trigas – Dudek, Šafrán. ŽK: Šponer, Maloň, Kouřil – Tomášek, Limanovský, Dostál. Diváci: 58.
Bílovec: Padušák – Podraza, Tomášek, Heiník, Melecký (80. Dostál) – Zavadil, Koschatzký, Mozol (80. Géryk) – Gajdošík, Krömer (62. Kollek), Limanovský. Trenér: Jan Woznica.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...