Nový Jičín prohrával po hodině hry již 1:4, v závěru ještě zabojoval, docvakl se na kontakt, ale vyrovnat se mu již nepodařilo. K bodům nepomohly ani dva góly Michala Cacka.

„Oba týmy na to vletěly zhurta a do desáté minuty byla k vidění jak tutovka domácích, tak naše tyčka, kterou nastřelil Magdon. V 15. minutě už se skóre měnilo a Bzenec šel do vedení,“ řekl Deníku na úvod hodnocení trenér Nového Jičína Pavel Kunc.

„Po inkasovaném gólů jsme měli dobrou pasáž, kterou potvrdil Cacek, jenž si sám vybojoval balón, utekl všem a srovnal. Do půle to bylo celkem vyrovnané a nás může mrzet zbytečně inkasovaný gól na 1:2,“ pokračoval Pavel Kunc.

„Do druhé půle na nás kvalitně hrající domácí vletěli, přidali další dva góly a po hodině hry to s námi nevypadalo dobře. Na klucích byla ovšem vidět snaha s výsledkem něco udělat a když podruhé v zápase prosadil Cacek, zažehl plamínek naděje,“ vykládal Pavel Kunc.

„Škoda, že následný kontaktní gól Magdona nepřišel trošku dřív. Na vyrovnání nám tak zůstala jedna standardka, na kterou se vydal i brankář Hub. Bohužel jsme ji ale zakončili nedůrazně a prohráli,“ dodal kouč FK Nový Jičín Pavel Kunc.

26. kolo divize E (sobota 18. 5. 2024):

Bzenec – Nový Jičín 4:3 (2:1)

Branky: 16. Komínek, 34. Janás, 46. Absolon, 62. vl. Nippert – 25. a 82. Cacek, 90. Magdon. Rozhodčí: Terber – Nápravník, Svoboda. ŽK: Kozel, Absolon (oba Bzenec). Diváci: 160.

FK Nový Jičín: Hub – Štefek, Magdon, Nippert, Korytář, D. Palla, Cagaš (57. Balhárek), Bartoň (82. O. Vahalík), Onyechere, Cacek, Toure (63. Kachel). Trenér: Pavel Kunc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...