Nový Jičín doma bodoval pošesté v řadě, když čtyřikrát zvítězil. Rozdílový gól proti Rýmařovu vstřelil z penalty Magdon. Pojistku přidal v poslední minutě Hurta.

„První poločas nic extra zajímavého nenabídl. Hosté nám sice dvakrát utekli, ale naštěstí nešli do vedení. Jinak to bylo takové chvilku aktivnější oni a chvilku my,“ řekl Deníku na úvod hodnocení trenér Nového Jičína Pavel Kunc.

„Druhý poločas tak nějak plynul bez tutovek a bylo jasné, že kdo půjde do vedení, ten se dostane na koně. Po jasné ruce jsme dostali výhodu penalty a Magdon ji proměnil. Jsem za něj rád, protože kdekoliv ho v sestavě použijeme, tam zahraje nadstandard,“ chválil svého svěřence Pavel Kunc.

„Hosté se pak pochopitelně snažili o vyrovnání, ale nějakou gólovku neměli. Uklidnil nás až Hurta, který zachoval v zakončení chladnou hlavu a pojistil pro nás důležité tři body,“ dodal kouč FK Nový Jičín Pavel Kunc.

Další utkání sehraje Nový Jičín v sobotu 1. června ve Vsetíně.

27. kolo divize F (sobota 25. 5. 2024):

Nový Jičín - Rýmařov 2:0 (0:0)

Branky: 75. z pen. Magdon, 90. Hurta. Rozhodčí: Zapletal – Slováček, Havrlant. ŽK: D. Palla, Onyechere, Cacek – Tihelka. Diváci: 150.

FK Nový Jičín: Hub – Štefek, Magdon, Nippert, Korytář, D. Palla (85. M. Palla), Balhárek (66. Toure), Bartoň (66. Káňa), Hurta, Onyechere, Cacek (89. Cagaš). Trenér: Pavel Kunc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...