Domácí hráli od 55. minuty přesilovku po druhé žluté kartě a vyloučení Pospíšila. A tu nakonec zužitkovali. Do vedení je poslal kapitán Filip Nippert, v nastavení pojistil vítězství střídající Martin Palla, který byl v tu chvíli na hřišti jen necelé tři minuty. „V první půli bylo k vidění po dvou šancích na obou stranách s kterými si poradili brankáři,“ řekl pro Deník na úvod hodnocení trenér Nového Jičína Pavel Kunc.

Zdroj: Zdeněk Vysloužil

„Do druhého poločasu jsme se zlepšili a věřili, že tam něco spadne. Po vyloučení jsme dokázali udeřit Nippertem. Paradoxně po brance, která nás měla uklidnit, se naplno projevila důležitost zápasu a dostavil se strach o výsledek,“ vykládal Pavel Kunc.

Zdroj: Zdeněk Vysloužil

„Nebyli jsme schopni ani proti oslabenému soupeři podržet balón na útočné polovině a hosté nás přehrávali. Stálo při nás štěstí, když hosté trefili tyčku, další standardky jsme uskákali a vysvobodil nás až Martin Palla druhou brankou. Musím říct, že to od nás byl nejhorší domácí výkon na jaře, ale máme důležitou výhru a kluci cennou zkušenost,“ dodal kouč FK Nový Jičín Pavel Kunc.

Zdroj: Deník/David Kubatík

O další body bude bojovat Nový Jičín již v pátek 26. dubna, kdy se představí v předehrávce 23. kola v Baťově.

22. kolo divize E (sobota 20. 4. 2024):

Nový Jičín – Skaštice 2:0 (0:0)

Branky: 70. Nippert, 90+2. M. Palla. Rozhodčí: Kovařik – Malý, Ganaj. ŽK: Bartoň, Janovský, Korytář, Hurta – Sedlák, Pospíšil. ČK: 55. Pospíšil (Skaštice). Diváci: 100.

FK Nový Jičín: Hub – Nippert, Magdon, Onyechere, Cacek (89. M. Palla), Korytář (68. Štefek), Hurta, Bartoň (68. Toure), Mwakona, Janovský (46. D. Palla), Kocián (85. Káňa). Trenér: Pavel Kunc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...