„Zklamání je velké. Nebyli jsme horším týmem, ale soupeř své šance dokázal proměnit. Z pěti střel na bránu, vstřelil čtyři góly,“ povzdechl si kouč Nového Jičína Martin Štverka. Už po třinácti minutách vyrobil hrubku brankář Hub, míče se zmocnil Hamrozi a dal ho do brány. O osm minut později Nový Jičín vyrovnal. Vahalík zatáhl balon, dal ho pod sebe a Kocián zamířil přesně – 1:1. „Měli jsme dokonce poločasu ještě dvě velké šance. Ty jsme ale neproměnili,“ pokračoval Martin Štverka. V první se zjevil Nieslanik, ovšem jeho ránu vytáhl brankář Přibyl na tyčku. O pár chvilek později se neprosadil ani Kocián. V první minutě nastavení kopali hosté roh a zcela volný Wojnar jim vrátil vedení.

„Po přestávce jsme chtěli s výsledkem něco udělat. Ale opět jsme zahazovali šance. To soupeř byl produktivní a nakonec jasně vyhrál. Nedá se nic dělat, musíme zvednout hlavy. Přijde mi, že se od nás odvrátilo i štěstí,“ zakončil Martin Štverka.

Nový Jičín – Havířov 1:4 (1:2)
Branky: 21. Kocián – 13. Hamrozi, 45. Wojnar, 64. a 74. Michalek. Rozhodčí: Habermann – Trigas, Písečný. ŽK: Nippert, Nieslanik, M. Gaži, Jež – Kisza. Diváci: 96.
Nový Jičín: Hub – F. Gaži, Zagol, Nippert (74. Pražák), M. Gaži – Vahalík (65. Byrtus), Jež, Magdon, Staněk, Kocián (88. Perůtka)– Nieslanik. Trenér: Martin Štverka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...