Nový Jičín měl parádní začátek. Už po třiceti vteřinách hry kopal standardní situaci a Zagol otevřel skóre. „Začátek jsme měli dobrý, dali jsme rychlou branku. Karviná poté ale zabrala, měla dvě, tři velké šance, kdy se nás podržel brankář,“ začala o utkání povídat trenér Nového Jičína Martin Štverka. „Šance jsme přežili, jenomže pak jsme inkasovali zbytečný gól,“ posteskl si hostující kouč. Jičínu se následně podařilo vstřelil druhý gól. Avšak Janovského branka nebyla pro ofsajd uznána. „Tady jsme se cítili poškozeni. Nicméně gól sudí neuznal, což musíme respektovat,“ poznamenal Martin Štverka.

Tým Jakubčovic a fanoušci zdraví trenéra Davida Molnára
Jakubčovice vyhrály pro trenéra Davida Molnára

Zajímavý fotbal pokračoval po přestávce. Šance se střídaly na obou stranách. Za Nový Jičín ty největší spálili Staněk s Janovským, kteří se ocitli samotní v malém vápně. Staněk se pak blýskl parádní střelou z třicetimetrové distance. „Pak jsme se ale zbytečně stáhli. Nebyli jsme tolik aktivní, a to se nám vymstilo. Dostali jsme druhou branku. Naštěstí jsme ale dokázali rychle zareagovat a vyrovnat na 2:2,“ pokračoval trenér Nového Jičína. Po akci Kutáče, který poslal centr do vápna se prosadil Janovský. „Bod bereme. Hráli jsme s kvalitním soupeřem, utkání se hrálo ve slušném tempu. Těší mě, že jsme Karviné stíhali,“ zakončil Martin Štverka.

Karviná B – Nový Jičín 2:2 (1:1)
Branky: 26. Stropek, 74. Dadák – 1. Zagol, 79. Janovský. Rozhodčí: Macrineanu – Broskevič, Mankovecký. ŽK: Stropek, Buzek -Ognjanov, M. Palla, Knedla, Kutáč, Hurta. Diváci: 61.
Nový Jičín: Ognjanov – D: Palla, Zagol, Nipper, M. Palla – Kutáč (82. Vahalík), Knedla, Vokoun, Hurta – Staněk (93. F. Gaži), Janovský (85. Magdon). Trenér: Martin Štverka.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …