„Na zápas jsme se těšili. Bohužel první poločas nám nevyšel. Chyběl nám důraz a agresivita. Hráli jsme profesorsky, což se odrazilo do výsledku,“ byl naštvaný frenštátský kouč. Hosté museli už v prvním poločase střídat, když se zranil Opatřil. „Naše hra tím dostala trhliny. Myslel jsem si, že sestava si nám začíná sedat, ale opak byl pravdou. Zdravotní problémy poté měli i naší stopeři,“ přiznal Zdeněk Cieslar.

Krnov - Kravaře 1:2
VIDEO: Krnov nestačil na Kravaře. Bassey na zkoušce neuspěl

Už dnes ve středu hraje Frenštát s Brušperk. V dresu Beskydu se objeví i Tomáš Montag. Jedná se o devatenáctiletého fotbalistu, který hrával za Otice, opavskou Slavii, SFC Opava a Hlučín. Za sebou má také i stáž v Portugalsku. „Proti Brušperku dostanou šanci hlavně mladí hráči. Musíme být více důrazní a zrychlit rozehrávku. Naši mladí by si hlavně měli vzít příklad od těch zkušených, kteří mají vynikající přístup,“ zakončil Zdeněk Cieslar.

Nový Jičín - Frenštát 2:1 (2:1)
Branka Frenštátu: Bartoš.
Frenštát: Chmiel – Zahaluk, Macík, Ševčík, Halda – Martynek, Bzirský, Opatřil, Hrabec – Bartoš, Střelec. Střídali: Málek, Fendrych, Geryk, Strnad, Rek. Trenér: Zdeněk Cieslar.