„Do zápasu jsme mohli jít s klidnou hlavou, už jsme byli pod tlakem, tak jako v předchozích utkáních. Čekal nás zkušený soupeř. Věděli jsme, že vycházejí z dobré defenzívy a z bloku a čekají na brejky, což se potvrdilo,“ řekl na úvod svého hodnocení trenér Frenštátu Roman Bartoš. „My jsme se chtěli prezentovat kombinační hrou, což nám šlo tak napůl,“ pokračoval šéf domácí lavičky. „Nebyli jsme ale trpěliví, z čehož pramenily zbytečné ztráty,“ doplnil.

Po půlhodině hry domácí otočili balón na druhou stranu. Po autovém vhazování přišel centr na zadní tyč, kde přeskočil protihráče Halda a patou překonal brankáře – 1:0. Dvě minuty před poločasem bylo srovnáno. Hosté se prosadili po standardní situaci. Kdy se odrazil míč k Nogovi a ten ranou z voleje vyrovnal.

Opavští fotbalisté budou mít asi nového trenéra
Jaký trenér povede v nové sezoně SFC Opava? Ve hře bývalý hráč Sparty

Po přestávce se Frenštát snažil strhnout vítězství na svou stranu. „Trápily nás ztráty. Na můj vkus jich bylo opravdu moc. Kazili jsme přihrávky, míč nás neposlouchal. Přitom se hrálo na velmi kvalitně připraveném terénu. Příliš šancí k vidění nebylo. Moc hezký fotbal se nehrál. Na druhou stranu bod s Bohumínem je cenný,“ zakončil Roman Bartoš.

Frenštát – Bohumín 1:1 (1:1)
Branky: 30. Halda – 43. Noga. Rozhodčí: Vlk – Kostelník, Stipčák. ŽK: Opatřil – Karčmář, Bloksch. Diváci: 267.
Frenštát: Málek – Kalfas, Ševčík (60. Bednář), Macík, Halda (85. O. Bezloja) – Opatřil (85. Montag), Bzirský, Střelec – Strnad (38. Rek), Pyclík, Hrabec (85. Bányácski). Trenér: Roman Bartoš.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...