Úvod utkání přitom nic podobného nenaznačoval, od 15. minuty domácí prohrávali 0:1. Frenštát se ovšem chytil gólem do šatny, když Malý propálil vše, co mu stálo v cestě. „To nás dostalo na koně, byli jsme rádi, že jsme protrhli střeleckou smůlu,“ připomněl hrající asistent trenéra Radim Špaček, že Beskyd předtím dvakrát v řadě neskóroval.

Právě Špaček vstřelil v 58. minutě po centru Bartoně hlavou vítězný gól utkání. „Do druhé půle jsme nastoupili hodně ofenzivně, byli jsme lepší,“ pochvaloval si Špaček, který ještě přidal jednu branku, když završil na konečných 5:1 přesně mířenou ranou k tyči zpoza vápna. Mezitím se ještě prosadil nejprve po krásné kombinaci Walder a po standardní situaci pak pohotově dorážel míč do prázdné brány Vaverka.

„Doufám, že se dostaneme do pohody, kterou jsme měli, než nás postihly předchozí dvě porážky,“ věřil Špaček. O dalším víkendu Beskyd vyzve doma Oldřišov.

SK BESKYD FRENŠTÁT – TJ HÁJ VE SLEZSKU5:1 (1:1)

Branky: 58. a 76. Špaček, 42. Malý, 63. Walder, 71. Vaverka – 15. Uvíra. ŽK: Kovář, Žitník – Vyležík, Hlaváček, Dao, Janíček. Rozhodčí: Ochodek – Lalík, Slaný. Diváci: 120

Frenštát p. R.: Šimara – Pokorný, Bolcek, Žitník, Vaverka – Walder (80. Julínek), Kovář (75. Jurek), Špaček, Bartoň (81. Novák) – Malý – Klimpar (79. Hajník). Trenér: Wojnarowský. (psu)