Dvaatřicetiletý Martin Raszyk patří mezi zkušené fotbalisty. S fotbalem začínal v Tísku, prošel si ale i Jihlavou, brněnskou Zbrojovkou, Pustou Polomí a Orlovu. Hrával také v Německu, kde nastupoval za TSV Künzell, SV 1910 Neuhof a SG Bad Soden. „Martin je zkušeným fotbalistou. Hrával ve vyšších soutěžích. Určitě bude pro náš tým velkým přínosem,“ řekl hrající manažer Jakubčovic Kamil Molnár.

Další posilou Tatranu se stal Martin Pražák. Devětadvacetiletý odchovanec Budišova na Budišovkou je využitelný na kraji zálohy. Zajímavostí je, že dres Jakubčovic oblékal v minulosti jeho mladší bratr Filip, který momentálně kope za divizní Bruntál. Z Vítkova přichází do Tatranu devatenáctiletý krajní záložník Adam Faldýn. Posledním nováčkem je univerzál Tomáš Dobeš. Šestadvacetiletý fotbalista už za Jakubčovice v minulosti hrával. Odchovanec Kelče si prošel Hranicemi, Všechovicemi, Bělotínem, Bílovcem, Velkou Bíteší a Albrechticemi. „Tomáš si dal od fotbalu pauzu. Nyní se vrací. U nás chce restartovat svou kariéru,“ poznamenal Kamil Molnár.

Další přestup čeká na Martina Zagola, a to v sobotu do stavu manželského. Jakubčovice do letošní sezony vstoupí nedělním domácím zápasem s Oldřišovem. Ten má výkop v 17 hodin.