„Pro nás důležitá výhra, ale nesmíme to přeceňovat. Po úvodním jarním kole a vítězství 7:0 nad Bolaticemi jsem všechny logicky chválil a pak následovaly tři porážky,“ řekl Deníku trenér Jakubčovic Pavel Kunc.

„Začátek byl vyrovnaný, nakopl nás skvělý obranný zákrok Rajskupa, který zabránil jasnému gólu. Platilo nedáš dostaneš a vedli jsme. Hosté sice srovnali, ale my jsme si vzali vedení rychle zpět, navýšili ho a v poločase bylo rozhodnuto,“ popisoval kouč Tatranu.

Fotbalisté Oldřišova v modrém.
Oldřišov schytal s koučem v brance šestku. Mohlo to být deset, kroutil hlavou

„Že chytal jejich trenér? To jsem nezaregistroval. Dali jsme pěkné góly, těžko s nimi mohl něco dělat. Každopádně je to netypické. Hrající trenéry člověk už viděl, chytajícího trenéra jsem zažil poprvé,“ dodal Pavel Kunc.

„Bylo to kruté. Místo toho, abychom vedli, tak jsme prohrávali. Ještě jsme sice vyrovnali, ale od stavu 1:2 to bylo jen o Jakubčovicích,“ přiznal trenér Oldřišova Petr Hlaváček, který musel při absencích brankářů mezi tři tyče.

Krajský přebor – 20. kolo (sobota 15. 4. 2023):

Jakubčovice – Oldřišov 6:2 (4:1)

Branky: 20., 26. a 38. Ďurica, 25. M. Palla, 52. vl. Hartmann, 69. Murin – 22. Bořucký, 89. Klinger. Rozhodčí: Viščor – Godfryd, Brezovský. ŽK: Sommer (Jakubčovice). Diváci: 100.

Jakubčovice: Buček – Sommer, Malina, D. Palla, Vavroš, Molnár (62. Staff), Ďurica (62. Murin), M. Palla, Rajskup, Zagol, Černín. Trenér: Kunc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...