Domácí se favorita vůbec nezalekli a brzy po úvodním hvizdu mu během necelých tří minut nasypali dva góly. Postaral se o ně Ďurica. Ještě do přestávky však hosté srovnali a po přestávce dokonali obrat. Hattrickem zazářil Teplý.

„Začátek nám vyšel na výbornou. Myslím, že po gólu na 2:0 jsme měli zatáhnout ručku a nějakým způsobem to do poločasu dohrát. Ideálně pak přidat třetí gól a hosty dorazit. Bohužel jsme o náskok přišli,“ litoval trenér Tatranu Pavel Kunc.

„Klíčové bylo, že po nástupu do druhé půle jsme šli za stavu 2:2 sami na bránu, nedali a za chvíli inkasovali na 2:3. To nás srazilo. Dostali jsme i góly, které si nemůžeme dovolit. Po naivních chybách v rozehrávce. Až příliš prostoru dostal Teplý, který nás potrestal hattrickem,“ dodal Pavel Kunc.

Krajský přebor – 22. kolo (sobota 29. 4. 2023):

Jakubčovice – Vratimov 2:4 (2:2)

Branky: 10. a 12. Ďurica – 27., 54. a 77. Teplý, 31. Ferenc. Rozhodčí: Sklář – Godfryd, Dvořák. ŽK: Murin, Moravec, Molnár, Rajskup, Vavroš – Bajzath, Brezula. Diváci: 101.

Jakubčovice: Buček – Sommer, Malina, D. Palla, Vavroš, Murin (65. Schreier), Molnár (72. Staff), Ďurica, M. Palla (65. Juřík), Zagol, Moravec (72. Rajskup). Trenér: Kunc.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...