„Měli jsme velmi dobrý vstup do utkání. Už v 15. minutě jsme měli dvougólové vedení, a to se projevilo následně do naší hry,“ pochvaloval si trenér Petřvaldu Jiří Halamíček. Skóre se poprvé měnilo už ve třetí minutě. Po střele Kovaříka se odražený míč dostal k Macíčkovi a ten ho uklidil na přední tyč – 0:1. Po čtvrthodině hry běžel Kovařík sám na Bučka, snažil se ho přehodit. Bývalý gólman ostravského Baníku jeho pokus vyrazil nad sebe, ovšem proti dorážce byl krátký. „Orlová si v prvním poločase vytvořila dvě gólovky. Nás ale podržel brankář Ognjanov,“ řekl ještě k prvnímu poločasu hostující stratég.

Po přestávce si hosté vedení pohlídali. Další dvě branky přidal Kovařík, hlavně ta čtvrtá byla hodně povedená. Hostující kapitán se prosadil hlavičkou. „Druhý poločas probíhal v klidu. Přidali jsme další branky a zaslouženě vyhráli,“ zakončil Jiří Halamíček.

Slavia Orlová – Petřvald na Moravě 2:4 (0:2)
Branky: 67. Renta, 88. Celba (vlastní) – 3. Macíček, 15. 60. a 70. Kovařík. Rozhodčí: Švec – Kolarský, Pasterčák. ŽK: Buchvaldek, Botur – Dujsík, Hommes. Diváci: 86.
Petřvald na Moravě: Ognjanov – Buryan, Švec, Celba, Ciesarík – Dujsík (75. Handlíř), Gryc (61. Hommes), Vengřínek, Macíček (81. Taraba) – Bernatský, Kovařík (81. R. Huvar).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...