Přitom leckdo od Bílovce očekával lepší výkon, zejména v návaznosti na předešlé kolo, kdy Bílovečtí přejeli silnou Polanku 3:0. „Jenomže naše výkonost je poslední dobou jako noc a den,“ postěžoval si trenér Bílovce Martin Štverka.

„Dneska jsme bohužel během prvních dvaceti minut udělali triviální chyby v obraně, včetně gólmana, a dostali dva laciné góly,“ popsal Štverka jednoduše, ale věcně úvodní a vlastně také nejdůležitější pasáž celého utkání, kdy se prosadil dvakrát během čtyř minut domácí Rodek. Při prvním gólu hosté pokazili rozehrávku, při druhém zaváhal brankář Chvěja.

Bílovec se na odpověď nezmohl a ani se mu nedařilo svého soupeře přehrávat a tím si vytvořit tlak. „Pořádnou šanci jsme si nevytvořili, byli jsme vepředu neškodní. Soupeř se zatáhl a hrál na brejky a to mu vyhovovalo,“ věděl Štverka, že dohánět ztrátu bylo tentokrát nad síly jeho družiny. „Už se těšíme na zimní pauzu,“ uzavřel hodnocení.

V dalším kole vyzve Bílovec na domácím hřišti Šenov.

TJ UNIE HLUBINA – FK BÍLOVEC 2:0 (2:0).

Branky: 13. a 16. Rodek. ŽK: Klíma, Hruška – Tomášek, Halamíček. Rozhodčí: Čuba – Tomčík, Folvarčný. Diváci: 80.

Bílovec: Chvěja – Rulíšek, Bednář, Hradský, Dresler – Šimíček (78. Socha), Ondruš, Černín, Dluhoš (63. J. Tomášek) – Střelec, F. Tomášek (74. Halamíček). Trenér: Štverka.(psu)