Během přestávky tým odehrál čtyři zápasy. „Dva jsme vyhráli, ale na výsledku až tak nezáleží. Příprava je vždycky o tom, že se zkouší na různých postech různí hráči, navíc v přátelácích občas někdo schází,“ upozornil Luděk Odstrčilík, trenér Libhoště.

Fotbalisté Horní Suché porazili v semifinále Poháru OFS Karviná doma Záblatí 6:0 a zahrají si finále.
Horní Suchou naladil postup do finále poháru. Kdo nováčka I.A třídy posílil?

„Celkově ale byla příprava dobrá i soupeři,“ dodal s tím, že k nabírání kondice sloužilo krátké soustředění na Hutisku-Solanec. Generálku na soutěž FC Lubhošť odehrál v sobotu 18. března v Ludgeřovicích, kde druhý tým I.A třídy, skupiny A, porazil 5:4.

Zápas říjnového 13. kola I.A třídy, skupiny B, Lokomotiva Petrovice - Horní Suchá 0:2.
Velké změny v Petrovicích. Kdo bude na jaře zachraňovat Lokomotivu v I.A třídě?

V hráčském kádru Libhoště došlo v zimě k jediné změně. „Do zahraničí odešel Patrik Čapka, který byl hodně platným hráčem. To, jestli ho nahradí mladý ofenzivní záložník Adam Kautský, který přišel z Brušperku, se uvidí až během sezony. Zatím je u nás příliš krátce,“ vysvětlil Luděk Odstrčilík.

Zápas 6. kola I.A třídy, skupiny A, Chlebičov - Jistebník 2:1.
Zaostřeno na fotbal: Kde jsou v I.A třídě nejlepší střelci, gólmani i zlí muži?

K prvnímu mistrovskému zápasu nastoupí sedmá Libhošť v neděli doma proti jedenácté Lučině. „Nemáme postupové ambice ani tak kvalitní kádr, abychom útočili na popředí tabulky, ale určitě nechceme spadnout níže. Pohybovat se chceme v její horní části,“ přál by si trenér, aby celá letošní sezona proběhla v klidu.