V MOL Cupu naopak Frenštát končí, ve středu v 1. kole nestačil na třetiligový Hlučín, kterému podlehl 1:2, když jedinou branku vstřelil Walder.

Proti Opavě se Frenštátu povedlo navázat na povedené momenty z utkání proti Karviné B. „Dneska jsme předvedli disciplinovaný a organizovaný výkon. Celý tým se zapojoval do bránění, tak jak jsme si řekli v pátek na tréninku. Tak jak jsem hráli část utkání proti Karviné jsme tentokrát byli schopni hrát celý zápas,“ mohl své svěřence pochválit trenér Artur Wojnarowský.

Po poločase Beskyd vedl 2:0, když se dvakrát prosadil Klimpar, krátce po hodině hry zvýšil Malý. Nakonec se ovšem přeci jen ve Frenštátě odehrálo drama, když po individuálních chybách domácích dokázali Opavští snížit na rozdíl jediné branky. Klid dodal Frenštátu až v nastaveném čase Klimpar, který tím zároveň uzavřel hattrick.

V příštím kole čeká Frenštát domácí duel proti Třinci B.

FRENŠTÁT P. R. – OPAVA B 4:2 (2:0)

Frenštát p. R.: Mrozek – Pokorný (83. Jurek), Kubík, Farský, Vaverka – Walder (81. Bartoň), Špaček, Kovář, Malý (86. Bača), Baran – Klimpar.

Branky: 12., 37. a 91. Klimpar, 65. Malý – 81. Ščudla, 88. Dramovzal. Rozhodčí: Hubený – Řezníček, Svoboda. ŽK: 85. Kovář – 72. Souček. Diváci: 289.