„Petr Ďurica chtěl odejít, potřeboval změnu. Je to dobrý kluk, s kterým jsem neměl nikdy problém, proto jsme mu nebránili v přestupu do Jakubčovic,“ poznamenal hrající kouč Fulneku Michal Kovář. „Další změny ale neplánujeme. Navíc i kdyby se nějaká kola dohrávala, pro nás by mohutné posilování nic neřešilo. Nacházíme se v klidném středu tabulky,“ řekl bývalý prvoligový obránce. „I když se hrát začne, nebude to o žádné velké kvalitě. Ale to nevadí, všichni chceme hrát, a to klidně i bez tréninku. Hlavně ať se už začne,“ má jasno.

Hráči Fulneku se připravují individuálně. „Ono to ani jinak nejde, kluci chodí běhat. Nic více nemůže. Nouzový stav se prodlužuje. Situaci nevidím vůbec dobře,“ povzdechl si Kovář. „Fotbal nám všem chybí. Bojím se, aby někteří kluci, tím nemyslím z Fulneku k fotbalu vůbec vrátili. Člověk totiž rychle zpohodlní,“ obává se Kovář.

Michal Kovář i ve svých sedmačtyřiceti letech na fotbalový důchod nemyslí. Jeho názor nezměnila ani probíhající pandemie. „Fotbal a celkově sport je pro mě drogou. Dvakrát týdně chodím běhat, musím být pořád v pohybu,“ pousmála se bývalá opora olomoucké Sigmy.