Fulnecký kouč Michal Kovář měl komplikace se sestavou. „Čtyři hráči nám po druhém kole oznámili, že nechtějí za Fulnek hrát,“ prozradil Michal Kovář.

Jeho tým začal aktivně. „To nám ale vydrželo sedm minut. Poté jsme úplně vyklidili pole. Hlubina dala zaslouženě tři branky,“ přiznal hrající kouč Fulneku.

Po přestávce ale přišel obrat. „V kabině jsme si něco řekli. Naše hra šla nahoru. Dali jsme kontaktní gól, nakonec ještě jeden. V samotném závěru jsme sahali i po bodu,“ podotkl Michal Kovář. Ve druhé minutě nastavení kopal Fulnek rohový kop. Do vápna šel i brankář Rozsypal, který z otočky trefil protihráče na brankové čáře. Následně se dostal ke střele i Maléř, skóre se ale už nezměnilo. „Potřebujeme se chytit. Je škoda, že se nám nepodařilo vyrovnat,“ zakončil fulnecký stratég.

Hlubina – Fulnek 3:2 (3:0)
Branky: 17. Švábík, 33. Vančo, 44. Schmutz – 74. Vančo (vlastní), 80. Černín. Rozhodčí: Godfryd – Takáč, Dvořák. ŽK: Večeřa, Žádník. Diváci: 140.
Fulnek: Rozsypal – Špitalík, Večeřa (75. Žádník), Kovář, Sedlák – J. Černín, Šlesár, Vašina, Juřík, Jurča (67. Durec) – Maléř. Trenér: Michal Kovář.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...