Ve skupině A se z dalšího vítězství radovali fotbalisté Fulneku, kteří tentokrát vyhráli na hřišti v tabulce pátých Štěpánkovic 2:0. Rozhodly dvě branky ohraničující poločasovou přestávku. Nejprve se trefil Pavel Zagol a po pauze na něj navázal navrátilec do sestavy Maléř. Fulnek se tak drží na čele tabulky o bod před Kobeřicemi.

Jakubčovice jsou ve skupině A i nadále třetí, tentokrát však braly jen bod za remízu na hřišti Slavkova. Domácí už od čtvrté minuty vedli, v 73. minutě však dělbu bodů zařídil Chovanec.

Ve skupině B Libhošť potřetí v řadě venku prohrála bez vstřelené branky. Tentokrát všechny body nechala na hřišti lídra tabulky Bystřice.

To Jistebník byl úspěšnější, dokázal na svém hřišti zdolat jedenáctý tým tabulky Dobrou 2:0 a dotáhl se tak na ni na rozdíl tří bodů. Už v sedmé minutě pomohl Jistebníku vlastní gól, ten druhý vstřelil Malý.

ŠTĚPÁNKOVICE – FULNEK 0:2 (0:1)

Fulnek: Rozsypal – P. Zagol, Krása, Mkrvica, Kovář (85. Pachta) – M. Zagol, Černín, Plný (81. Štefek), Špitalík – Ďurica, Maléř. Branky: 39. P. Zagol, 48. Maléř. Diváci: 150.

SLAVKOV – JAKUBČOVICE 1:1 (1:0)

Jakubčovice: Buček – Staff, Petr, Malina, D. Molnár, Vavroš, Šťástný (57. Solanský), Murin, Rybařík, Chovanec, Schreier (86. K. Molnár). Branky: 4. Dietrich – 73. Chovanec. Diváci: 130.

BYSTŘICE – LIBHOŠŤ 3:0 (2:0)

Libhošť: Mička – Symerský, Eckelsberger (59. Seidler), Názalaník, D. Šimíček, Melčák, J. Čapka, Pojezda, Velart, L. Burget (46. A. Šimíček), P. Čapka. Branky: 12. Kisza, 41. Liberda, 81. Zoubek. Diváci: 150.

JISTEBNÍK – DOBRÁ 2:0 (2:0)

Jistebník: Krayzel – P. Štandl, Vedlich, J. Štandl, Peitras – Moučka (84. Vavroš), Dudek, Capovský (87. Andrys), Malý – Pasker, Mohyla. Branky: 7. Platoš vlastní, 19. Malý. Diváci: 60.