Dolní Benešov byl aktivnějším týmem a dvě minuty před poločasem šel do vedení. Po centru Baránka uklidil hlavou balon k tyči Osvěčík. Hned po přestávce bylo srovnáno. Hosté kopali trestný kop a Schreier překonal Simkaniče. V 72. minutě utekl hostující kanonýr Ďurica, byl faulován Samsonem a domácí šli do deseti. Oslabení jim paradoxně pomohlo. Po centru Skrocha se z pětky prosadil Hluchník. Osm minut před koncem nešetřil krokem Skroch, dal balon na Sobka, který našel Juchelku. Bývalý excelentní záložník si položil obránce a překonal brankáře Bučka a upravil na konečných 3:1.

Nový Jičín doma úspěšný.
Porážka z Opavy odčiněna, Nový Jičín sejmul Pardubice

„Když to shrnu, tak jsme přijeli darovat Dolnímu Benešovu tři body,“ zlobil se trenér Tatranu David Molnár. „Nehráli jsme vůbec dobře. Snad jen ve druhém poločase od naší vyrovnávací branky po červenou kartu, to šlo,“ pokračoval hostující kouč. „Červená karta nám uškodila. Benešov nás hodně větral na levé straně. Bodovat jsme si tentokrát nezasloužili. Zklamání je velké,“ zakončil šéf hostující lavičky.

Dolní Benešov – Jakubčovice 3:1 (1:0)
Branky: 43. Osvěčík, 77. Hluchník, 82. Juchelka – 51. Schreier. Rozhodčí: Tabašek – Godryd, Priesol. ŽK: Murin. ČK: 72. Samson. Diváci: 89.
Dolní Benešov: Simkanič – V. Baránek, Moravec, Samson, Sobek (83. Svoboda) – Hluchník (91. Komárek), Skroch, Keller, Tchuř – Osvěčík (91. Boček), Vala (76. Juchelka). Trenér: Dušan Harazim.
Jakubčovice: Buček – Moravec (55. Petr), Malina, Černín, Sommer – Pražák, M. Zagol (73. Staff), Murin (89. Delin), Schreier – Ďurica, P. Zagol. Trenér: David Molnár.