„V sobotu jsme měli, co napravovat. Minulý zápas se nám vůbec nepovedl,“ poznamenal jakubčovický kouč David Molnár. Jakubčovice začaly na domácím trávníku excelentně. Po centru do šestnáctky se k míči dostal Pražák a překonal brankáře Benedika. Z vedení se ale Jakubčovičtí dlouho neradovali. „Za mě se tato střela dala chytat,“ řekl domácí kouč. „I když soupeř rychle vyrovnal, nás to nepoznamenalo. Hráli jsme opravdu dobře. Kvalitě utkání přispělo i to, že Český Těšín chtěl hrát fotbal,“ podotkl šéf jakubčovické lavičky.

Odehraje se derby, ve kterém vyzve Jeseník nad Odrou celek Oder.
Kam za fotbalem: Jeseník nad Odrou hostí velké derby, dorazí Odry

Po přestávce začaly úřadovat Jakubčovice. Po hodině hry vyvezl balon Malina, nahrál Ďuricovi a nejlepší střelec Krajského přeboru poslal Tatran do vedení. „Soupeř byl nucen otevřít hru, a to byla voda na náš mlýn. Chodili jsme do brejkových situací a jednu se nám podařilo proměnit. Závěr jsme si už pohlídali. Kluky musím za výkon pochválit. Porážka z Dolního Benešova byla odčiněna,“ zakončil David Molnár.

Jakubčovice – Český Těšín 3:1 (1:1)
Branky: 2. Pražák, 62. Ďurica, 82. P. Zagol – 7. Slowiaczek. Rozhodčí: Gaňcarczyk – Pasterčák, Novák. ŽK: Malina, Murin, P. Zagol, Petr – Urban. Diváci: 55.
Jakubčovice: Buček – Moravec, M. Zagol, Malina, Sommer – Pražák, Murin (89. K. Molnár), Schreier (77. Faldýn), Petr (70. Raszyk) – P. Zagol, Ďurica. Trenér: David Molnár.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...