„Soupeř přijel v oslabené sestavě, ovšem ani my jsme nebyli kompletní,“ začal hovořit směrem k zápasu trenér Tatranu Dušan Harazim. V jakubčovické sestavě absentovali klíčoví hráči jako Martin Pražák, Pavel Zagol nebo Kamil Molnár.

Domácí začali ve velkém stylu. Už ve 13. minutě vystřelil Ďurica, brankář Chelmecký míč jen vyrazil k Filipu Pražákovi a ten ho uklidil do odkryté brány. Neuběhla ani čtvrthodina a skóre se měnilo znovu. Ve vápně byl faulován Murin a Ďurica z penalty dával na 2:0. Do poločasu vstřelili domácí ještě jeden gól. Parádní ranou z voleje se prosadil Ďurica – 3:0.

„Byli jsme jednoznačně lepším týmem. Drželi jsme více balón, měli jsme šance. V prvním poločase se nám podařilo rozhodnout,“ pochvaloval si Dušan Harazim. „Hru jsme kontrolovali i po přestávce. Je škoda, že se nám nepodařilo proměnit další gólovky. Mohli jsme vyhrát daleko vyšším rozdílem,“ zakončil kouč Jakubčovic.

Jakubčovice nad Odrou - Dolní Datyně 3:0 (3:0)
Branky: 13. F. Pražák, 25. (penalta) a 36. Ďurica. Rozhodčí: Godfryd – Tabašek, Brezovský. ŽK: Sommer, Šťastný. Diváci: 150.
Jakubčovice: Buček – P. Moravec, M. Zagol, Raszyk (57. Delín), Sommer – Schreier, Vavroš, F. Pražák, Murín (61. Staff) – O. Moravec (64. Štastný), Ďurica. Trenér: Dušan Harazim.