„Spokojený jsem, ale myslím si, že jsme mohli být v tabulce o jedno dvě místa výše,“ řekl trenér Petřvaldu. „Mrzí mě, že soutěž byla přerušena a vlastně podzimní část skončila. Čekali nás relativně lehčí soupeři. S celou špičkou jsme už totiž hráli,“ povzdechl si Jiří Halamíček.

Petřvaldští si drželi vyrovnanou výkonnost. „Vyloženě jsme v žádných zápasech nepropadli. Mrzí mě ale utkání v Brušperku,“ přiznal trenér. Jeho tým prohrál 3:0. „Toto utkání nám vůbec nevyšlo. Přitom body jsme z něj mohli urvat,“ podotkl.

Naopak hodně se počítala výhra 3:0 na hřišti ambiciózní Hlubiny nebo remíza 1:1 s Bílovcem, největším favoritem celé soutěže. „Hlavně první s Bílovcem byl naším nejlepším v celé soutěži, hráli jsme fakt dobře,“ těší Halamíčka.

Ještě loni jeho tým válel v I. A třídě. „Kraj je kvalitnější, ale máte i v něm týmy na úrovni I. A třídy. Na mysli mám například Dolní Datyni nebo Čeladnou,“ srovnává.

Nejlepším střelcem Petvřvaldu je po deseti odehraných kolech čtyřgólový Milan Palatický. „Nemáme celkově špatný tým. Ze starších hráčů je pro nás hodně důležitý například Jirka Huvar, až ten začne střílet góly, budeme na tom ještě lépe,“ je si jist trenér.