„Do Kozmic jsme odjížděli ve velmi okleštěné a provizorní sestavě. Jsem rád, že se nakonec nikdo další vážně nezranil nebo nebyl třeba zase vyloučen,“ připomenul trenér Libhoště Luděk Odstrčilík minulý vítězný duel se Starou Bělou, který kvůli červené kartě v 59. minutě za nesportovní chování nedohrál Jan Smolarčík.

Velkou šanci otevřít skóre mohli jeho svěřenci i v Kozmicích, ale Melčák minul. „S první půlí jsem spokojen, měli jsme tam brankové příležitosti, ale chybělo i pomyslné štěstí při finálním zakončení,“ vrátil se kouč Libhoště k vyrovnané první půli, která skončila nerozhodným stavem 0:0.

Zápas 21. kola I.A třídy, skupiny A, Libhošť - Stará Bělá 3:2.
Fotbalové soutěže na Moravě a ve Slezsku - I.A třída

V 70. minutě se blýskl brankář Ondřej Dubec, který vychytal penaltu Kozmic. O minutu později ho ale překonal Herák a dílo zkázy pak završili Mokrý v 82. a Hruška v 84. minutě.

„Po přísně nařízeném pokutovém kopu, který bravurně chytil Dubec, pak byli domácí lepším celkem a zaslouženě zvítězili,“ vrátil se k dění na trávníku v závěru zápasu Luděk Odstrčilík. Nařízená penalta ho spolu s vedoucím mužstva Vlastimilem Krumpochem na lavičce nadzvedla tak, že oba viděli žlutou kartu.

„Doufejme, že v dalším utkání, kde doma přivítáme vedoucí Darkovičky, budou již všichni hráči v pořádku. Pokusíme se soupeře překvapit a urvat nějaké body,“ upozornil kouč na nedělní domácí duel s největším kandidátem na postup do krajského přeboru. Darkovičky mají v čele tabulky náskok šesti bodů před druhými Mokrými Lazcemi.

Divize E: HFK Olomouc - Nový Jičín (8.10. 2023).
Nový Jičín padl po přestřelce v Bzenci, rval se tam až do konce. Co řekl kouč?

I.A třída, skupina A – 22. kolo:

TJ Sokol Kozmice – FC Libhošť 3:0 (0:0)

Branky: 71. Herák, 82. Mokrý, 84. Hruška. Rozhodčí: Kubáček – Podraza, Brezovský. ŽK: Melčák, Odstrčilík (trenér), Krumpoch (vedoucí mužstva), Velart (všichni Libhošť). Diváci: 85.

Libhošť: Dubec – Symerský, Sobotík, Malovec, Melčák, Hanzelka (84. Marák), Hajník, Velart, Žárský, Polášek (46. Eckelsberger), Skalík. Trenér: Luděk Odstrčilík.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...