Devětatřicetiletý stoper Martin Švec naposledy působil v divizním Valašském Meziříčí. Odchovanec Hrabůvky si vyzkoušel i druhou ligu. Během své kariéry prošel například Fulnekem, Novým Jičínem, Třincem nebo Opavou. O osm let mladší Tomáš Vengřinek hrával za ostravský Baník, dokonce nastupoval i za mládežnické reprezentace. V minulosti kopal také za Třinc, Hlučín, Senici a Frýdek– Místek. Jeho poslední štací bylo Řepiště. „Jedná se o zkušené fotbalisty, kteří nám určitě pomohou,“ je si jistý trenér Petřvaldu Jiří Halamíček.

Petřvaldští sáhli i po mladých hráčích. Angažovali devatenáctiletého útočníka Tomáše Bernatského. Odchovanec Hukvald oblékal také dresy Brušperku, Vítkovic a naposledy Hlubiny. Stejně starý Sebastian Gryc prošel Baníkem, Vítkovicemi, Hlučínem a Slováckem.

Naopak petřvaldský dres už nebudou oblékat Palatický, Talián, Hadaš a Kutáč. Co se týká zápasu, tak Petřvald naposledy prohrál s polským týmem BKS Sparta Katowice. Prohráli 2:5, když o branky se postarali Bernatský a Kovařík. „Byla to velmi kvalitní prověrka. Nutno ale říci, že nám chybělo hned několik kluků,“ poznamenal Jiří Halamíček.

V sobotu čeká na jeho tým duel s třetiligovým Třincem. Ten má výkop v 10 hodin a hrát se bude na stadionu Rudolfa Labaje.