Už v první minutě se do velké šance dostal Jiří Huvar, který běžel sám na gólmana, ale nepřekonal ho. Jediný gól tak padl čtyři minuty před koncem poločasu. Trajkovski kopal standardní situaci a Bajzath si hlavou uklidil balon do vlastní branky. „V prvním poločase jsme hráli dobře. Soupeře jsme až na jeden závar, do žádné velké šance nepustili,“ řekl trenér Petřvaldu Leon Dostalík.

Hned po přestávce se blýskl hezkou individuální akci Macíček a bylo to 2:0. A když se v 71. minutě trefil křižnou ránou pod břevno Jiří Huvar, zdálo se, že je rozhodnuto. Nakonec ale bylo k vidění drama. „Nechali jsme si ve vápně brnknout balon o ruku a hosté z penalty snížili. Za další tři minuty už to bylo jen gól. Více jsme ale soupeři nedovolili. Když se podívám zpětně na celé utkání, tak jsme vyhráli zaslouženě,“ zakončil Leon Dostalík.

Petřvald – Vratimov 3:2 (1:0)
Branky: 41. Bajzath (vlastní), 48. Macíček, 71. J. Huvar – 83. Teplý (penalta), 86. Duda. Rozhodčí: Čuba – Švec, Vojkovský. ŽK: Taraba, R. Huvar – Zbavitel, Wojatschke. Diváci: 100.
Petřvald na Moravě: Ognjanov – Ciesarik, Augustýnek, Novák, Talián (73. Kutáč) – Trajkovski, Taraba (66. Vrzal) – Dujsík (66. Kouřil), Macíček, J. Huvar (73. R. Huvar) – Macej. Trenér: Leon Dostalík.