Nejvíc hráčů odešlo z SK Brušperk, odkud jich do nových týmů zamířilo hned dvanáct. Pětici fotbalistů budou v nadcházejících soutěžích postrádat tři kluby - FK Město Albrechtice, TJ Krásné Loučky a Slavoj Rychvald. Čtyři hráči ze Sokola Hnojník si našli jiná angažmá.

  • Seznam hráčů, kteří už „okno“ využili (abecedně):
  • A
  • Adamčík Filip (Beskyd Čeladná ►►► SK Markvartovice), Adamczyk Patrik (SK Stonava ►►► SK Dětmarovice), Adamec Josef (Slezan Jindřichov ►►► Sokol Třemešná).
  • B
  • Baczke Petr (FK Krnov ►►►Sokol Chomýž), Berek David (FK Frýdek-Místek ►►► TJ Řepiště), Bernatský Tomáš (Unie Hlubina ►►►TJ Petřvald n. M.), Bogdan Jakub (SK Brušperk ►►►FC Vřesina), Bubík Petr (SC Pustá Polom ►►► TJ Suché Lazce), Bulva Jakub (Slavoj Rychvald ►►►TJ Petřvald), Bureš David (SFC Opava ►►► 1. FC Poruba).
  • C
  • Coufal Radim (Sokol Lichnov ►►► TJ Horní Benešov).
  • Č
  • Černín Lukáš (SC Pustá Polom ►►► TJ Vítkov), Čonka Lukáš (Budišov nad Budišovkou ►►►Sokol Melč), Čunta Lukáš (FC Libhošť ►►► Sokol Lovčice), Demko Filip (Beskyd Čeladná ►►►SK Markvartovice), Dryák Adam (SK Brušperk ►►► Sokol Fryčovice).
  • F
  • Foltýn Lukáš (Slavie Třebovice ►►► Sokol Hrabůvka).
  • G
  • Garba Jan (Sokol Mokré Lazce ►►►FK Krnov), Gaži Martin (FK Nový Jičín ►►►MFK Vítkovice), Gellner Tomáš (TJ Ludgeřovice ►►► FK Stará Bělá), Glembek Přemysl (SK Brušperk ►►►První SC Staré Město), Gloser Dominik (FC Vřesina ►►►SK Markvartovice).
  • H
  • Halaška Milan (Bospor Bohumín ►►►MFK Kravaře), Hanusek Daniel (FK Slavia Orlová ►►►Lokomotiva Petrovice), Hodula Tomáš (První SC Staré Město ►►► Sokol Ostravice), Hofrichter Kamil (SK Markvartovice ►►►TJ Vřesina), Horkel Radek (Slezan Jindřichov ►►► Start Janov), Hradil Jakub (Sokol Hnojník ►►► Baník Albrechtice), Hricko Michal Libor (Město Albrechtice ►►►Jindřichov), Huvar Jiří (SK Brušperk ►►►Sokol Hukvaldy).
  • CH
  • Chlopčík Lukáš (TJ Krásné Loučky ►►► Sokol Chomýž), Chumchal Antonín (FK Baník Albrechtice ►►► SK Stonava).
  • J
  • Janša Marek (SK Brušperk ►►► FC Kopřivnice), Jatagandzidis David (FK Slavia Orlová ►►► SK Stonava), Ječmének Libor (Slavie Třebovice ►►►Sokol Dobroslavice), Jiřičný Jakub (Slavoj Rychvald ►►► Slavoj Petřvald), Jurček Ondřej (Jistebník ►►►Třebovice).
  • K
  • Kameník Petr (Jiskra Rýmařov ►►►TJ Břidličná), Kaulinec Lukáš (FK Staříč ►►► Sokol Palkovice), Kerekeš Pavel (SK Brušperk ►►►SK Tichá), Klimša Daniel (SK Brušperk ►►►SK Šenov), Klus Aleš (Sokol Baška ►►► Sokol Hnojník), Kocúr Kamil (Jiskra Rýmařov ►►►TJ Břidličná), Kocúr Michal (Sokol Stará Ves ►►►TJ Břidličná), Köhler Tomáš (Odra Petřkovice ►►►Sokol Šilheřovice), Košárek Jan (TJ Krásné Loučky ►►►FK Úvalno), Kozák Richard (TJ Krásné Loučky ►►► Sokol Chomýž), Kozel David (SC Pustá Polom ►►► TJ Sokol Pustkovec), Kozelský Lukáš (FK Nový Jičín ►►►SC Pustá Polom), Kunz Vojtěch (Slavoj Rychvald ►►►SK Stonava).
  • L
  • Lamoš Martin (Sokol Hnojník ►►► SC Smilovice), Lichý Richard (TJ Hradec n. M. ►►► Sokol Skřipov), Lipovský René (SK Stonava ►►► SK Dětmarovice).
  • M
  • Malúš Jiří (TJ Háj ve Slezsku ►►► Sokol Pustkovec), Manďák Jan (Sokol Šilheřovice ►►► Slavoj Rychvald), Mikšaník Daniel (Slavoj Rychvald ►►►SK Stonava), Mitura Micha (TJ Krásné Loučky ►►► FK Úvalno), Müller Martin (FK Trojanovice I ►►► FC Vlčovice-Mniší), Mužík Filip (Slavia Opava ►►►Sokol Chvalíkovice).
  • N
  • Němec Libor (SK Stonava ►►►SK Dětmarovice), Nguyen Xuan Thuan (Slavia Opava ►►►Sokol Velké Heraltice), Nieslanik Denis (FK Nový Jičín ►►►MFK Vítkovice).
  • O
  • Ostáš Adrian (Lokomotiva Petrovice ►►► SK Stonava), Ostrák Mark (FC SO Bruntál ►►►TJ Jiskra Rapotín).
  • P
  • Palatický Milan (TJ Petřvald na Moravě ►►►SC Pustá Polom), Palej Dominik (Bospor Bohumín ►►► MFK Víítkovice), Paluch Martin (Slezan Jindřichov ►►► Slezské Pavlovice), Paseka Antonín (SK Brušperk ►►►Sokol Kateřinice), Pavlíček Radomír (Město Albrechtice ►►►Slezan Jindřichov), Pavlík Ondřej (FK Bílovec ►►►SC Pustá Polom), Pavlík Tomáš (FK Bílovec ►►► MFK Vítkovice), Pelán Radek (SK Brušperk ►►► SK Horní Suchá), Polášek Martin (FK Krnov ►►►Sokol Liptaň), Poloch Stanislav (SK Brušperk ►►►Sokol Kateřinice), Prda Patrik (TJ Vítkov ►►►Sokol Melč), Procházka Adam (Unie Hlubina ►►►Sokol Koblov), Příborský Petr (Sokol Hnojník ►►►Sokol Nýdek).
  • R
  • Rozsíval Tomáš (Slavoj Rychvald ►►► Slovan Záblatí), Rozsypal Martin (SO Bruntál ►►►FC Heřmanice Slezská), Rusnok Jakub (Sokol Hnojník ►►► Baník Albrechtice).
  • S
  • Sedlák Jakub (Sokol Palkovice ►►►Janovice), Smilowski Vojtěch (FC Vratimov ►►► První SC Staré Město), Sotorník Alan (Sokol Kobeřice ►►► FK Město Albrechtice), Staněk Marek (FK Nový Jičín ►►► Všechovice), Stanovský Jan (TJ Řepiště ►►►TJ Sokol Dolní Lhota), Studený Zdeněk (FC SO Bruntál ►►► Sokol Újezd), Světlík Michal (FC Vlčovice-Mniší ►►► FK Těrlicko), Sýkora Vojtěch (SK Brušperk►►► Sokol Kateřinice).
  • Š
  • Šimeček Matěj (TJ Dobratice ►►► TJ Tošanovice), Škola Jiří (Sokol Baška ►►►Sokol Hnojník), Štencel Petr (FK Město Albrechtice ►►►TJ Palhanec), Šupák Miroslav (FK Město Albrechtice ►►►Jindřichov), Švec Martin (TJ Valašské Meziříčí ►►►TJ Petřvald n. M.).
  • T
  • Tichavský Alexandr (Město Albrechtice►►►Tatran Holčovice), Toman Jiří (Lokomotiva Petrovice ►►► FK Baník Orlová), Tóth Miroslav (Unie Hlubina ►►►Sokol Koblov).
  • U
  • Urban Jan (TJ Krásné Loučky ►►► FK Úvalno).
  • V
  • Váňa Martin (FK Krnov ►►► SK Stonava), Vavroš Martin (Jistebník ►►►FK Pustějov), Vavříček Tomáš (FK Staříč ►►► Sokol Ostravice), Vlačuha Michal (Sokol Lichnov ►►►Sokol Chomýž), Vlachovič Martin (SC Smilovice ►►►SK Stonava), Vrána Daniel (SK Brušperk ►►►Sokol Kateřinice), Vrba Roman (FC Vlčovice-Mniší ►►►Sokol Žilina).
  • Z
  • Zagol Martin (FK Nový Jičín ►►►Tatran Jakubčovice n. O.).