„Do zápasu jsme šli s jasným cílem, a to napravit si reputaci za nepovedený výkon proti Vřesině. Myslím si, že se nám to podařilo,“ řekl trenér Jakubčovic Dušan Harazim. Jeho tým začal aktivně. Už v 6. minutě po akci Pražáků zakončoval Martin a gólman Szetefka vytáhl míč na rohový kop. Ve 22. minutě vzal zodpovědnost na sebe Filip Pražák. Zhruba z dvaceti metrů se opřel do míče a levačkou nedal gólmanovi šanci. „Naše hra nebyla špatná. Dobře jsme bránili. Jen škoda zbytečného gólu ze závěru první půle,“ poznamenal hostující stratég. Po dlouhém nákopu se prosadil Velčovský.

SFC Opava - Vlašim 2:2
Opava ze zajímavého zápasu vytěžila pouze bod

Po přestávce šly Jakubčovice znovu do vedení. Filip Pražák vysunul Ďuricu, který se zbavil protihráče a střelou na zadní tyč poslal Tatran do vedení. V samotném závěru měl tutovku střídající Delín, jenomže netrefil bránu. „Byli jsme lepším týmem. Za celé utkání jsme vytvořili snad osm gólových šancí a dvě proměnili. Chtěli jsme více vyhrát. Tentokrát musím kluky pochválit,“ uzavřel Dušan Harazim.

Brušperk – Jakubčovice nad Odrou 1:2 (1:1)
Branky: 42. Velčovský – 22. F. Pražák, 58. Ďurica. Rozhodčí: Tabášek – Herda, Slaný. Bez ŽK. Diváci: 95.
Jakubčovice nad Odrou: Buček – P. Moravec, Raszyk, M. Zagol, Sommer – M. Pražák, Schreier (76. Staff), F. Pražák, K. Molnár (61. Šťastný) - P. Zagol (90. Delin), Ďurica. Trenér: Dušan Harazim.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...