Nejúspěšnějším kanonýrem celé I.A třídy je s 19 góly Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce) z „áčka“, vítěz skupiny B Tomáš Baran (Staré Město) dal o čtyři méně.

Mezi brankáři kraluje Jakub Galusik (Bystřice) s 9 vychytanými nulami, druhý v „béčku“ je Ondřej Bocek (Dobratice), který čisté konto uhájil pětkrát. Třetí skončil se čtyřmi nulami Vojtěch Křístek (Baník Albrechtice), stejně jich má na kontě i nejlepší gólman skupiny A Filip Chvěja (Darkovičky).

Nepostradatelným hráčem pro svůj tým byl na podzim Jan Šula (Bolatice), na trávníku strávil celkem 1215 minut, což je nejvíc ze všech hráčů obou skupin.

O první místo v žebříčku nejtrestanějších fotbalistů se s osmi žlutými kartami dělí Filip Stromský (Štěpánkovice) a Daniel Sikora (Bolatice) z „áčka“.

Divácký rekord drží v Kozlovicích, jejich zápas 9. kola s Tichou (1:0) ve skupině B navštívilo celkem 1551 fanoušků.

Jarní část soutěže by měla začít 14. kolem o víkendu 23. a 24. března 2024.

Zápas 16. kola krajského přeboru Pustá Polom - Petřvald na Moravě 2:1.
Zaostřeno na fotbal: Kdo je kanonýrem kraje a kde řádí „zlí“ muži? Podívejte se

Statistiky I.A třídy po podzimní části

Nejvíc nastřílených gólů:

Skupina A:

51 – Mokré Lazce

33 – Libhošť

32 – Chlebičov

Skupina B:

47 – Staré Město

35 – Kopřivnice

33 – Kozlovice, Raškovice

Nejméně nastřílených gólů:

Skupina A:

13 – Ludgeřovice

17 – Bolatice

19 – Kozmice, Štěpánkovice

Skupina B:

15 – Lučina

16 – Horní Suchá

17 – Lokomotiva Petrovice

Zápas 5. kola ve skupině B Baník Albrechtice - Lokomotiva Petrovice 2:1 (3. 9. 2023)

Nejméně inkasovaných gólů:

Skupina A:

14 – Darkovičky

17 – Mokré Lazce

22 - Píšť

Skupina B:

5 – Bystřice

8 – Staré Město

11 – Baník Albrechtice

Nejvíc inkasovaných gólů:

Skupina A:

33 – Libhošť

32 – Velké Heraltice

31 – Starý Jičín, Ludgeřovice, Štěpánkovice

Skupina B:

52 – Lok. Petrovice

43 – Jablunkov, Lučina

38 – Hepo Petřvald

Srpnový zápas 4. kola divize F Unie Hlubina - SFC Opava B 5:3.
Zaostřeno na fotbal: Kde jsou v divizi nejlepší střelci a brankáři? Podívejte se

Nejlepší střelci:

Skupina A:

19 – Zbyněk Pospěch (Mokré Lazce)

10 – Přemysl Hajník (Libhošť), Martin Šec (Píšť)

8 – Martin Wedlich (Mokré Lazce), Daniel Mlýnek (Kozmice)

Skupina B:

15 – Tomáš Baran (Staré Město)

12 – Tomáš Socha, Marek Socha (oba Kopřivnice)

10 – Martin Krpec (Kozlovice)

Brankáři s nulou:

Skupina A:

4 - Filip Chvěja (Darkovičky)

3 - Tomáš Hájek (Ludgeřovice), Patrik Minarčík (Mokré Lazce), Tomáš Preisner (Stará Bělá)

2 - Lukáš Chvěja (Píšť), Cyril Josefus (Chlebičov), Martin Lukovics (Štěpánkovice)

Skupina B:

9 - Jakub Galusik (Bystřice)

5 - Ondřej Bocek (Dobratice)

4 - Vojtěch Křístek (Baník Albrechtice)

Nejvíc odehraných minut:

Skupina A:

1215 – Jan Šula (Bolatice)

1211 – Matěj Čanecký (Město Albrechtice)

1210 – Zbyněk Melčák, Daniel Symerský (oba Libhošť), Jakub Mac (Píšť)

Skupina B:

1204 – Tomáš Kocián (Tichá)

1200 – Adam Fojtík (Staré Město)

1199 – Šimon Krpec (Kozlovice)

Zápas 7. kola ve skupině A Libhošť - Velké Heraltice 4:3 (17. 9. 2023)

Nejtrestanější hráči - ŽK:

Skupina A:

8 – Filip Stromský (Štěpánkovice), Daniel Sikora (Bolatice)

6 – Vojtěch Tomíček (Strahovice), Miroslav Šupák (Město Albrechtice), Lukáš Lindovský (Darkovičky), Jakub Mac (Píšť), David Bílý (Kozmice), Ondřej Maňák (Starý Jičín)

Skupina B:

6 – Filip Chrascina (Jablunkov), Vojtěch Borgosz (Smilovice)

5 – Petr Bílý (TJ Petřvald), Pavel Chwastek (Lok. Petrovice), Roman Koloničný (Raškovice)

Nejvyšší vítězství:

Skupina A:

8:2 – 1. kolo: Oldřišov – Město Albrechtice

6:0 – 2. kolo: Mokré Lazce – Libhošť

0:6 – 6. kolo: Ludgeřovice – Mokré Lazce

Skupina B:

11:1 – 11. kolo: Tichá – Lok. Petrovice

9:1 – 4. kolo: Staré Město – Jablunkov

8:0 – 4. kolo: Kozlovice – Lučina, 7. kolo: Kopřivnice – Lok. Petrovice

Zápas 4. kola ve skupině B Horní Suchá - Kopřivnice 0:2 (26. 8. 2023)

Zápasy s nejvyšší návštěvou diváků:

Skupina A:

330 – 2. kolo: Strahovice – Kozmice (1:2)

320 – 13. kolo: Bolatice – Píšť (3:3)

300 – 7. kolo: Štěpánkovice – Strahovice (1:2)

Skupina B:

1551 – 9. kolo: Kozlovice – Tichá (1:0)

364 – 12. kolo: Staré Město – Lok. Petrovice (1:0)

360 – 1. kolo: Dobratice – Staré Město (1:1)

Zápasy s nejnižší návštěvou diváků:

Skupina A:

50 – 1. kolo: Kozmice – Starý Jičín (1:1)

55 – 7. kolo: Město Albrechtice – Bolatice (1:2)

62 – 13. kolo: Město Albrechtice – Libhošť (1:1)

Skupina B:

35 – 10. kolo: Smilovice – Lučina (3:2)

41 – 1. kolo: Smilovice – Kozlovice (5:0)

50 - 9. kolo: Jablunkov – Dobratice (1:1), 12. kolo: Smilovice – Jablunkov (5:2), 1. kolo: Raškovice – Lok. Petrovice (5:3)


Načítám tabulku ...

Načítám tabulku ...