Kdo je favoritem zápasu?

Fotbalisté Tiché úspěšně účinkují v krajské I.B třídě, s bilancí deseti výher, tří remíz i porážek mají 33 bodů a v tabulce skupiny D jsou druzí se ztrátou bodu na vedoucí Kozlovice. Do finále Poháru OFS Nový Jičín prošli přes dva týmy z okresní III. třídy - Ženklavu (6:0) a Hostašovice (6:0), v semifinále pak porazili kolegy I.B třídy Starý Jičín (2:0). Triumfu se nebojí, slavili ho už dvakrát - v letech 1997 a 2014.

Zápas 19. kola fotbalové I.B třídy, skupiny C, FK Horní Suchá - Raškovice 1:0.
Podívejte se: Patnáctá výhra! Horní Suchá si poradila i s Raškovicemi

Kunín hraje o soutěž níž, v okresním přeboru je sedmý s 25 body, když devět ze sedmnácti utkání vyhrál, osmkrát protivníkům podlehl. Naposledy zvítězil v sobotu v Bordovicích 2:1. I když na hřiště v Libhošti to mají kunínští fotbalisté o šest kilometrů blíž než jejich soupeř, cestu do finále měli těžší. Kromě Olbramice (6:0) z III. okresní třídy museli zdolat i Jeseník (1:0) a Spálov (2:0), dva týmy z krajské I.B třídy.

Finále Poháru OFS v Libhošti začíná ve středu v 17 hodin, řídit ho bude hlavní rozhodčí David Seidler s Jakubem Hutyrou a René Gajduškem. Delegátem utkání je František Mužík.