Baracuda doma jen remízovala

Odry /FOTOGALERIE/ – Poslední, 22. kolo, futsalové divize F odehrálo družstvo Tatranu Baracuda Jakubčovice ve své domácí hale v Odrách. K utkání do Oder zavítal tým Zvěřaci Ostrava, který byl v tabulce na 7. místě, tedy o tři místa níž, než čtvrtá Baracuda.

14.4.2010

Poslední, 22. kolo, futsalové divize F odehrálo družstvo Tatranu Baracuda Jakubčovice ve své domácí hale v Odrách.Foto: Deník/Danuše Starečková

Tatran Baracuda Jakubčovice – Zvěřaci Ostrava 4:4 (4:2)

Domácí začali útočně. Kapitán Aleš Michálek hned ve druhé minutě zápasu vypálil tvrdou střelu na hostující bránu, ale trefil hodně mimo. Za 22 sekund střílel Michálek znovu, ovšem do stejného místa. Ve třetí minutě trefil mladší z bratrů Kocmichových, Jan, tyčku, od ní se míč odrazil k Jaroslavu Šestákovi, ten přihrál Tomáši Kocmichovi, který trefil branku přesně – 1:0. Za minutu a půl byli ale úspěšní hosté. Vyrovnali na 1:1, když domácí gólman, Aleš Pavelka, se nestačil za míčem ani ohlédnout. Hosté se rozehráli. Hned v dalším útoku přečíslili domácí obranu, když šli dva útočníci na osamoceného domácího Radima Dreslera, ale trefili jen brankáře Pavelku. Okamžitě na to se urval domácí Kamil Molnár, ale také trefil jen gólmana. Baracuda se postupně pouštěla do útočných kombinací. Několikrát stříleli Šesták, Dresler i Michálek, ale nezakončili. Nejpřesnější střelu měl Michálek, když trefil břevno. Hosté měli též několik nevydařených útoků. Nejděsivějším okamžikem pro Baracudu byla čtrnáctá minuta, kdy gólman vyběhl, ale útočník hostí byl šťastnější. Za brankáře tak výborně zaskočil Jan Kocmich. Z dalších mnoha šancí Jakubčovických byla využita až ta v 15. minutě, kdy se konečně trefil kapitán Michálek – 2:1. Hned za minutu se však Baracuda dopustila pátého faulu, hosté využili penaltu a vyrovnali na 2:2. Následující minuta byla v režii domácího Davida Molnára. Nejprve sám poslal Baracudu znovu do vedení – 3:2. Vzápětí se ocitl osamoceně mezi dvěma obránci, skvěle uviděl Tomáše Kocmicha a ten se nemýlil – 4:2. Hosté obdrželi žlutou kartu, ale domácí nabídnutou příležitost překombinovali. Ani po time outu hostí se do přestávky skóre nezměnilo.

Ve druhém poločase se neustále přelévala hra ze strany na stranu. Útoky Baracudy však byly nepřesné. Dresler trefil pravý horní roh soupeřovy brány, několik hráčů se ocitlo v šanci, místo střely však přihrávali. Hosté také útočili. V těchto chvílích Baracudu podržel brankář Pavelka, který vyrazil několik střeleckých pokusů. Ve 31. minutě mohl Tomáš Kocmich dovršit svého hattricku, ale brankář jeho střelu vyrazil. Naopak, hosté byli přesnější a snížili na 4:3. Po oddechovém čase hostujícího celku si vybral svou druhou slabší chvilku domácí gólman Pavelka. V čase, kdy zbývaly do konce utkání čtyři minuty, prostřelil hráč Zvěřaků domácího brankáře mezi nohama a srovnal tak skóre na 4:4. Další útoky hostujících hráčů už si Pavelka pohlídal, aby jej znovu nepřekvapili. Michálek znovu netrefil, ani Tomáš Kocmich se svého hattricku nedočkal, když brankáře hostí neprostřelil ani na následující dva pokusy. Minutu před koncem dostal hostující hráč červenou kartu za nesportovní chování. Michálek s Davidem Molnárem však opět nabídnuté šance nevyužili. V posledních vteřinách ještě mohl rozhodnout Šesták, ale trefil gólmana. Čtrnáct sekund před koncem kopali hosté penaltu. Pavelka jim však gól nedovolil a chytnul. V poslední vteřině byl ve skvělé šanci Dresler, ale přestřelil, a tak Baracuda jen remízovala.

Hráči Tatranu Baracuda Jakubčovice odehrají ještě jedno utkání sezony, které bylo odloženo. Dohrávka se bude hrát v pátek 16. dubna ve Frýdku Místku. Tým je zapojen také do pohárové soutěže ČMFS, kde odehraje zápas s družstvem Likop Třinec. Termín ještě bude upřesněn.

Sestava Baracudy: Pavelka Aleš – Anděl Michal, Dresler Radim, Kocmich Jan, Kocmich Tomáš, Michálek Aleš, Molnár David, Molnár Kamil, Šesták Jaroslav. Trenér Molnár Josef

Branky Baracudy: Kocmich Tomáš 2, Michálek Aleš, Molnár David

tabulka futsalové divize F
1.Gamaspol Jeseník211605127:8448 (18)
2.VŠB-TU Ostrava21141684:7043 (10)
3.United Frýdek-Místek21975116:8534 (4)
4.Baracuda Jakubčovice211038107:9733 (0)

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Policista, strážník 12 530 Kč

Strážníci Strážník obecní, městské, místní policie. Požadované vzdělání: úsv. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12530 kč, mzda max. 22170 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Bližší informace na www.mufrenstat.cz. Pracoviště: Město frenštát p.r. - správní obvod měú frenštát p/r [288], nám. Míru, č.p. 1, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm. Informace: -, .

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 13 500 Kč

Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby Stavební dělníci, stavební montéři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: z: 12.6.2018 a: 16.8.2018 Pracovní místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu., , První kontakt: poslat životopis na email: unistad@centrum.cz;, Telefonický kontakt v pracovní dny v době od 7:00 do 14:00 hodin: Marie Skýpalová, personalistka, 556 736 584; Michal Pokorný, ředitel, 739 115 318, Požadavky: vyučení, manuální zručnost a praxe ve stavebnictví, Pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení., Nástupní mzda od 13 500,-Kč + prémie, Nástup možný ihned., Výhody: závodní stravování. Pracoviště: Unistad spol. s r.o., Komenského, č.p. 8, 742 01 Suchdol nad Odrou. Informace: Marie Skýpalová, +420 556 736 584,777 803 992.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Klempíř 18 000 Kč

Klempíři (kromě stavebních) Klempíři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Z:19.6.2017.A:15.8.2018.Místo výkonu práce Studénka.Popis práce:výroba oplechování na potrubí,horkovodů,parovodů,nádrží apod.Stavební klempířské práce.Práce ve výškách.Požadujeme:samostatnost,zodpovědnost,fyzickou zdatnost.Řidičský průkaz skupiny B-výhodou.Osobní kontakt v pracovních dnech na výše uvedené adrese od 7:00 do 14:00 hodin.. Pracoviště: Zdeněk šopík, s.r.o., Butovická, č.p. 14, 742 13 Studénka 3. Informace: Zdeněk Šopík, +420 724 588 089.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Mechanici a opraváři 33 000 Kč

Mechanici a opraváři leteckých motorů a zařízení Letecký mechanik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 33000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: z: 20.2.2018, a: 13.8.2018, volné pracovní místo i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu Evropské unie., , Náplň: Provádění činností v rámci údržby a oprav letadel v souladu s údržbovým manuálem. Zkoušení a seřízení letadlových celků podle technické dokumentace. Evidování technických dat o průběhu a výsledcích provedené práce., , Požadujeme: držitel licence,- B737 CL, B737 NG, Airbus A320, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost předpisů podle EASA Part 145, znalost prostředí letecké údržby., , Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na ubytování, 2sick days, 25 dnů dovolené, pitný režim, náborový příspěvek, možnost dalšího vzdělávání ve svém školicím středisku., Zasílejte životopisy na e-mail: jobs@jobair.cz.. Pracoviště: Job air technic a.s., Gen. Fajtla, č.p. 370, 742 51 Mošnov. Informace: Petra Martínková, .

Jan Štěrba
16

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

Ostrá mezinárodní prověrka před zářijovým startem extraligy čeká na kopřivnické házenkáře už tento pátek a sobotu na vlastní palubovce.

Posílená Kopřivnice hostí atraktivní mezinárodní turnaj

MOL Cup: Postupují Vítkovice. Ostravský tým porazil Nový Jičín 4:1

Překvapení se nekonalo. Divizní fotbalisté Nového Jičína na domácím hřišti podlehli druholigovému favoritovi z Vítkovic. Ostravský tým postupuje dále.